kimyasal gebelik geçirenler

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve kri tarafından 16 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : kri
  1. kri

kri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bugün daha önce adını duymadıgım kimyasal gebelik denilen gebeligin neticesinde bebişimi noktamı kaybettim daha önce geçirenler varsa sonrasında neler yapıldı yapılıcak test varmı korunma öneriliyomu paylaşısrsanız sevinirim

Son düzenleme: 16 Ağustos 2009
  2. 16 Ağustos 2009
  3. mervam

mervam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım gecmıs olsun oncelıkle benım 5 yasında bı oglum var ogluma hamıle kalmadan once ıkı kez kımyasal gebelık gecırdım olur ınsallah uzulme kımyasal gebelıgın sebebı bulunamıyo sadece dıkkatlı anneler anlıyo hamıle oldugunu kadınların cogu boyle durum yasarmıs ama farkında bıle olmazmıs ben sımdı tekrar bebek ıstıyorum ama gecen ay gene kımyasal gebelık gecırdım doktorlar aspırını onerıyo kan pıltılasmasını onluyooo

4. 16 Ağustos 2009
  5. tugceeeee

tugceeeee ****AŞIK**** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende kimyasal gebelik geçirdim arkadaşımında dediği gibi bunun çoğu insan farkına bile varmıyo yani çok olağan bişey sonrasında da hiçbirrşey yapmana gerek yok üzülme yeteropuyorumnanaktan

6. 16 Ağustos 2009
  7. Bedisim

Bedisim Türkü Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bende bir defa gecirdim cok geciren var ama anlayan cok az sonradan birsey apilmiyor ama doktorum iyi bir embriyo degilmis demek demisti ama hamile kalabiliyorsun buna sevin bunu göremeyenlerde var

8. 17 Ağustos 2009
  9. gurbet_elde

gurbet_elde benim küçük dünyam canım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam;
    tam olarak belirtileri neler ben gerçekten bilmiyorum biraz anlatırmısınız çünkü bende bebek sahibi olmak istiyorum acaba bende yaşarmıyım?

10. 17 Ağustos 2009
  11. mervam

mervam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam belırtısı yok sadece gunun 4 5 gun gecıyo tabı test yapıyosun gebe oldugunu ogrenıyon ama bı kac gun ıcınde adet kanaması gıbı adet oluyosun tek fark gununu bı kac gun gecmıs olması aslında yanı kımyasal dusuge uzulmemek lazımvucut kabul etrmıyosa o embrıyoyu muhakkakı bı sebebı vardır

12. 17 Ağustos 2009
  13. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.