Kimyasal Gebelik Geçiripte Düşük Yaşayan Arkadaşlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve 3simay tarafından 26 Kasım 2007 başlatılmıştır.

26 Kasım 2007
    Konu Sahibi : 3simay
  1. 3simay

3simay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar Bu Benim 2. Kimyasal Gebeliğim.sizler Kaçkere Kimyasal Gebelik Yaşadiniz?
    Ayrica Kimyasal Gelik Ardindan Düşük Yapan Sonrasinda Sağlikli Bir Gebelik Yaşayan Varmi?

2. 26 Kasım 2007
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim sana cok uzuldum kac haftalik olmustu bu sefer?

4. 26 Kasım 2007
  5. 3simay

3simay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Mehaycim 4 Haftalikti Bugün Kanamalarim Artti

6. 26 Kasım 2007
  7. kavuniçi

kavuniçi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim gecen sene bu aylarda düşmüştü kimyasal gebelik dediler çünkü ultrasonda gözükmedi ama kan degerlerim 1 bucuk aylıgı gösterıyordu bana doktorum havadan sudan herseyden olabilir tabi sakat olupta vücut bebegi kabul etmezmiş neyse kanamayla gittti kürtajda olmadım tabi şimdi doktorumu değiştirdim yumurtlama tedavisi görüyorum bu 4. ayım sonuc yok hala en kısa zamanla bebeklerimize kavusuruz inş..

8. 5 Ocak 2009
  9. muhasebe_22

muhasebe_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar,daha once siteye cok girdim hepinizin sıkıntılarını , mutluluklarını okudum.ancak siteye ilk defa yazıyorum.
    ben daha once üç defa düşük yaptım.en sonunda kanda pıhtılaşma denildi(heterezigot)daha sonra coraspirin ve fragmin ignesine başladım 1 ay içerisinde tekrar hamile kaldım ancak dün yeniden düşük yaptıgımı ögrendim.doktorum esim ve bana genetik test yaptırmamız gerektiğini söyledi.ögretmen oldugum için subat tatilinde ankarada(zekai tahir burak hastanesi) genetik testi yaptıracagım.bu konuda benimle aynı durumu yaşayan arkadaşlardan , genetik testi konusunda bilgilerinizi ve durumum konusunda yorumlarınızı rica ediyorum.(şimdilik kardeşimin adresinden girmek zorunda kaldım ozlem_28)

10. 5 Ocak 2009
  11. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben kimyasal gebelikten sonraki ilk adetimden sonra tekrar hamile kaldım şu an 34 haftanın içindeyim yani umutsuzlanmayın .ve ilk gebeliklerde mutlaka oluyor bu. Hem kalıtsal bozzukluıkluk olan bebkleri vucut kabul etmezmiş .

12. 7 Mayıs 2009
  13. _BERAY_

_BERAY_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bende 3 kez kimyasal gebelik yasadım

14. 7 Mayıs 2009
  15. nursevgi

nursevgi neseli ve sabırsız Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben iki kere kimyasal gebelik yasadım kan degerlerinde cıkıpta olmaması nasıl acıdır bilirim sevinirsin hic sevinmedigin kadar sora uzulursun hic uzulmedigin kadar ama ben toparladım kendimi kısmetse birkac aysora ucuncuyu deneyecem bana dua edin

16. 7 Mayıs 2009
  17. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bende şubat ayında kımyasal gebelık yasadım ardından nısanda dış gebelık kısmet ınsallah hazıranda bebegıe kavusurum

18. 7 Mayıs 2009
  19. hunger86

hunger86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende 4 kez kımyasal gebelık gecırdım esıme ve bana kromozom analızı yapıldı ufak bır sorun çıktı ama önemlı degılmıs artık tüp bebek denemeye karar verdık çünkü çok yıprandım çok yoruldum evlılıkte 4 sene bıtıyor hıç korunmadık 4 kez belkı de daha bılmedıgım kımyasal gebelıkler yasadım :çok üzgünüm:bu sefer bebegım geldı dedıgın an hüsrana ugruyorsun çok kötü bır duygu senağlama