kimyasal gebelik yaşayan var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve newmoon tarafından 27 Nisan 2008 başlatılmıştır.

27 Nisan 2008
    Konu Sahibi : newmoon
  1. newmoon

newmoon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben kimyasal gebelik yaşadım, yani kan testinde gebelik çıkıyor; ancak gebelik ürünü bulunmuyor. içinizde bunları yaşayanlar var mı? gelin paylaşalım...
  2. 27 Nisan 2008
  3. buket-26

buket-26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet newmoon
    ben geçen sene yaşadım
    testte çıktı ama kese görünmedi
    zaten 5,5 haftalıkken düşükle sonuçlandı maalesef
  4. 27 Nisan 2008
  5. buket-26

buket-26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ama seninki belki geç döllenmedir
    gittinmi dr a
    gebeliğin devam ediyormu
  6. 27 Nisan 2008
  7. newmoon

newmoon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tabi gittim dr'a o da öyle söyledi zaten. döllenmeden sonra bebek sağlıklı değilse vücut onu kabul etmiyormuş ve adet kanamasıyla birlikte gidiyormuş. adetim gecikince çok emin olmuştum hamile olduğuma;ama böyle sonuçlandı işte. denemelere devam ediyoruz bugün adet olmam gerekiyor ama tık yok, ama kasıklarımda ağrı var :KK43:
  8. 27 Nisan 2008
  9. buket-26

buket-26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    geçmiş olsun newmoon. Bende beklemedeyim.Dün adet tarihimdi henüz gelen giden yok.Bakalım ne olcak.
  10. 27 Nisan 2008
  11. nisa77

nisa77 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    ben 2 kez bunu yaşadım.önce değer yüksek çıkıyo.198 gbi..daha sonra 2 günde bir artması gerekirken yarı yarıya düşüyor değer.sonra da kanamayla atılıyor.dilerim sağlıklı bir hamilelik yaşatır rabbim
  12. 27 Nisan 2008
  13. mimoza77

mimoza77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşım ben daha geçen ay yaşadım bunu, 28.gündeki b hcg 25 çıkmıştı, 30. günde 55 e yükselince çok sevinmiştik ama doktorum 3.kez yaptıralım emin olalım dedi, 32. gündeki test sonucu 32 çıktı ve çok üzüldük tabi, 36. günde regl kanamam başladı normalinden farksızdı 1 hafta sonra doktora gittim herşey normale dönmüş isterseniz bu ay korunmayabilirsiniz dedi, bizde bu ay korunmadık ama doktorum yumurtalarımı çok küçük buldu muayene ettiğinde ve belki bu ay yumurtlamazsın dedi,bakalım işte, 7 nisanda regl olmam gerek ama hiç ümidim yok bu ay, senin hikayen nasıldı peki?
  14. 27 Nisan 2008
  15. newmoon

newmoon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim ki de 5 gün gecikti;ama bu sürede ben hep meraktan idrar testi yaptım ilkinde ikinci çizgi silik çıktı, sonrakiler hiç çıkmadı. en sonunda kan testi yaptırdım. ertesi gün sonucumu almaya gidecekken kan geldi ve devam etti.hemen sonucu öğrendim 18 çıkmıştı! 5.hafta için çok düşük bir değer olduğunu biliyordum ;ama insan kendine konduramıyor işte. ertesi gün ölçüm yaptırdım değer 4'e düşmüştü. dr'um biyokimyasal gebelik yaşamışsın dedi. şubat ayında yaşadım bu olayı, martta pek uğraşmak istemedim açıkçası. bu ay tekrar denedik. bu arada şunu öğrendm yumurtlamam geç oluyormuş. halbuki bu çocuk işine başlamadan önce 24 günde bir olurdum ama artık 32 güne çıktı. 4 aydır deniyoruz. bugün adet olmam gerekiyor ama daha bi şey yok, umarım benim ve diğer tüm isteyenlerin gönüllerinden geçenler olur...
  16. 27 Nisan 2008
  17. mimoza77

mimoza77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende bu ay geç yumurtladığımı farkettim, 17. günde ovulasyon testi pozitif oldu ama ateşim yükselmedi yani açıkçası kafam karıştı benim de, umarım bu ay hamile kalırsın canım allah gönlüne göre verir, benim aralık ayında 21 haftalık olan bebeğimin kalbi durdu ve normal doğum yaptım, daha hala atlatabilmiş değilim, çok üzgünüm hala..... mart ayında ilk kez denedik ve bu seferde başıma bu geldi, çok çok çok üzülüyorum allah kimseye yaşatmasın böyle birşeyi çok zor....
    şimdi tek istediğim tekrar bebeğimin olması allahım bana böyle bir şeyi yaşatmaz inşallah...
  18. 27 Nisan 2008
  19. edam_y

edam_y üç kişiliğiz artık:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende geçen ay yaşamıştım bunu ilk gün 187 cıktı sonucum ve hemn anlamıştım bu gebelikte bi anormallık var diye cünkü daha önce ki gebeliğimde ilk gün geçikmesinde 587 dibi bi rakam oluşmuştu hcg de, sonra 2 sonra tekrar bi kan testi daha bu seferde 40 lara düşmüştü ilk defa böğle bişey yaşamıştım kimsedende duymamıştım bi anormallık zannettim hemen doktara koştum doktorum bana kimyasal bi gebelik geçirdiğini ilettince rahatladım bu ay yine gebe kaldım ama bu sefer tuttu gibi sanki su an 5 haftalığım yani bu tür gebelikler oluyomuşşşş arkadaşlar