Kimyasal gebelik yaşayan varmı?? kaçıncı gün adet oldunuz

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve bade_bade tarafından 8 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : bade_bade
  1. bade_bade

bade_bade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimyasal gebelik yaşayanlar kaçıncı gün adet oldunuz adet olmada sıfırlandımı değer yoksa once sıfırlanıp sonramı adet oldunuz

birde bhcg değeri en yüksek kaça çıkmıştı acaba

2. 8 Ağustos 2008
  3. edam_y

edam_y üç kişiliğiz artık:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben adet olmam gerekeceği gün hcg me baktırmıştım 140 lar da cıkmıştı.hissetmiştim düşük bi sonuç olduğunu ve bu gebeliğin tam bi gebeliğe işaret etmediğini.2 gün sonra baktırdığımda 50-60 cıvarındaydı düşmüştü değerim.herhangi bi müdahale ye gerek kalmadan 7-8 gün içerisindede zaten adet oldum.böylelikle kimyasal gebeliğide yaşamış oldum..

4. 8 Ağustos 2008
  5. bade_bade

bade_bade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim ozaman galiba önce değer sıfırlanıyor sonra adet oluyor sanırım adet gecikmeside 8 gün civarında oluyor teşekkür ederim :roflol:

6. 8 Ağustos 2008
  7. berruu

berruu selenim minik meleğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim biraz farklı olmuştu

8. 8 Ağustos 2008
  9. berruu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    pardon devam ettirremedim. dediğim gibi benim biraz farklı olmuştu evde test yapıp hamile olduğumu anlayınca bir polikıliniğe gidip kan ve idrar testi yaptırdım.hamilesin dediler 8 gün sonra doktordan randevu aldım kontrol için o sabah çamaşırımda pembemsi bir leke vardı.biraz korktum tabi ama konduramadım doktora gittik doktor bebeği göremedi testleri tekrar istedi ve kimyasal gebelik dedi. akşama doğru kanamam arttı yaklaşık 10 gün sürdü vebayağı yoğundu. Bir ay sonra aynı tarihte regl oldum

10. 8 Ağustos 2008
  11. SiremimS

SiremimS İremim~Eslemim Pro Üye

Beğenildi:
    1.279
    Ödül Puanları:
    213
    bnm 29.32 çıkmıştı değr sonra 14 sonrada 7 ve sonrada 1 e düştü kimyasal gebeliğim 9 10 gün sonra adet oldum bi çalışmamız olmadan süpriz olmuştu bana bu gebelik ama ne yazıkkı yumurtlama günlerimin son gününe denk gelmiş tutunamamış bana bebişim ve düşmüş doktor böle demişti cnm

12. 8 Ağustos 2008
  13. SiremimS

SiremimS İremim~Eslemim Pro Üye

Beğenildi:
    1.279
    Ödül Puanları:
    213
    bu arada bu kimyasal gebelik sağlıksız bir döllenme old. için düşermiş bebek iiki düşmüş sağlıksız olcağına hayırlısı buymuşşşş

14. 8 Ağustos 2008
  15. berruu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle öyle ben ekim ayında düşük yaptımm. mart ayında hamile kaldım tekrar şimdi 21. haftadayız .üzülme sağlılklı olsun yeter.şimdi bir kız bekliyorum rabbim ona sağlık versin

16. 8 Ağustos 2008
  17. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benimde ilk değerim 35 di günler geçtikçe 48-150 civarı oldu ama bu esnada kanamam da basladı ve kanamam 15 gün sürdü ve vücut kendiliğinden attı ve kanamamın son gunlerinde değerim sıfırlanmıstı ve ertesi ay biraz gecikmeyle adet oldum...

18. 13 Ekim 2010
  19. snrbrc

snrbrc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende kimyasal gebelik geçirdim kan degerlerim 247.6 iken 44 de düştü 8 gün sonra adet oldum şimdi sat 21 gün geçti normalde 20 günde bir adet oluyordum merak ettim acaba düşük yaptığım için mi gecikti inş hamile falan degilimdir yardımcı olursanız sevinirim..:gitme: