kimyasal gebelik yasayanlar lutfen bildiklerinizi paylasin

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU2 tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

subat ayinda boyle birsey yasadim ve hala hastalanmadim sizce normalmi basina gelen arkadaslar nekadar sonra adet oldunuz lutfen yazin

2. 28 Nisan 2009
  3. beyazgelincikk

beyazgelincikk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende 1 aralıkda 5 haftalık kimyasal gebelık geçirdim kanamam 7 günsürdü ve yine 26 gün sonra reglımı oldum. ama sonrasında reglı tarıhlerınde değişme görülebiliyor. bu normal birde eğer korunmadıysan gebelık olmuş olabilir.

4. 28 Nisan 2009
  5. EU2

EU2 Guest

sagol canim cevabin icin gebelik yok doktora gittim ilgilenmedi bile ama ister istemez tedirginim iste bir an once olsamda kurtulsam 38 gun oldu biraz daha bekliyip en iyisi tekrar doktora gitmek

6. 28 Nisan 2009
  7. Chileck

Chileck Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım sen kan tahlili yaptırdınmı hcg

8. 28 Nisan 2009
  9. Chileck

Chileck Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende şubt ayında kimyasal gebelik geçirdim adetime 6-7 gün varken kendimi normal hissetmedim göğüslerimde şişlik uyku hali bel ağrılarım mide bulantım vardı daha önce dış gebelik geçirdiğim için hemen hcg yaptırdım ve 155 çıktı sonuç sersemledim hamileydim ama daha önceki tevrübemden dolayı 48 saat bekledim ve tekrar test yaptım sonuç 86 çıktı daha öce kimyasal gebelik diye birşeyden haberim olmadığı için hemen doktora gittim ve geçirdiğimin biokimyasal bir gebelik olduğunu bebeğin tutunamadığını çok normal olduğunu çoğu kadının bunu farketmeden adetle düşürdüğünü benim kendimi çok fazla dinlememden dolayı farkına vardığımı falan söyledi bikaç gün bekleyelim şu an hiçbişey belli değil dedi 2 gün sonra regl oldum geçti benim regl dönemlerim çok düzenlidir 28 günlük periyotları şaşmaz umarım sende bi an evvel belirsizlikten kurtulursun tatlım

10. 28 Nisan 2009
  11. xsxen

xsxen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende bir yıl kadar önce geçirdim kimyasal gebelik, 39. gün regl oldum, biraz geç olabiliyo merak etme, yalnız b hcg nin sıfırlanması gerekiyo, takip et mutlaka...

12. 29 Nisan 2009
  13. EU2

EU2 Guest

yok yaptirmadim kan testi amadoktordan herturlu muayine oldum zaten doktorum bebek yok dedi

14. 29 Nisan 2009
  15. SARAFEM

SARAFEM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende kimyasal gebelik geçirdim,benim lekelenmem 40 gün devam etti,doktor bana içerde pıhtı parça kalmıştır dedi bir ilaç verdi onu kullandım çok şükür lekelenmem bitti.Ama lekelenmem böyle ara ara biter gibi oldu tekrar başladı o bile düzensiz oldu,1 hafta oldu lekelenmem biteli şimdi adetimi bekliyorum bakalım ne zaman olacak, ama göğüslerimde ağrı var şişlik var bu kadar kısa zamanda adet olurmuyum bilmiyorum.

16. 29 Nisan 2009
  17. hcgl_emilya

hcgl_emilya NAZLI KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cm bende şubatta kimyasal gebelik gecirdim ondan sonra 2 kez adet oldum şimdi tekrar korunmuyoruz inş. hayırlısıyla gelir meleğimiz

18. 29 Nisan 2009
  19. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    kasımda kımyasal gebelık gecırdım.. 6 haftalık gebe görunurken 4 kasımda kanamam basladı.. bı dahada adet olmadım zaten.. 15gun sonra hamıle kalmısım tekrar.. su an 6 aylık gebeyım..