kimyasal peeling yaptıranlar

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve leyla_suz tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

5 Nisan 2010
    Konu Sahibi : leyla_suz
  1. leyla_suz

leyla_suz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    --------------------------------------------------------------------------------

arkadaslar benım yüzümde siğiller cıktı düz-yassı siğil.ne yaptıysak doktor kontrolünde geciremedık.kimyasal peeling de yapılabılıyormus bende onu yaptırcam aslında daha cok yaslılık,ince cizgiler,çiller,sıvılce sıyah nokta lekelerı....bunun gıbı bı cok sey ıcın yapılıyormus.cılt genclesıp dırenc kazanıyormus yaygıncada kullanılan bı yöntem mıs.yaptıran varmı sonuc nasıl oluyor sonucta derı soyma işlemı.yaptıranlar yasadıklarınıpaylasır mı acaba???

2. 26 Nisan 2010
  3. SULET

SULET Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 3 gün önce yaptırdım..2 yıl önce de yaptırmıştım memnun kalmıştım..cıdımın rengı bır ton açıldı.taze bır görünüme kavuştu..sıvılce ızlerı için etkılı..önümüzdekı ay tekrar yaptırcam 2.seans..fıyatı ise 100 tl seansı.

4. 26 Haziran 2010
  5. mollyiron

mollyiron Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba, acaba kimyasal peeling i nerede yaptırıyorsunuz, cilt uzmanına mı? Güvenebileceğim bir yer arıyorum yardımcı olursanız sevirim.

6. 26 Haziran 2010
  7. eva206

eva206 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende kimyasal peeling yaptırmayı düşünüyorum ama kararsız kaldım bilmiyorumkismile.

8. 26 Haziran 2010
  9. cerenimoo

cerenimoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ya sakın bulaşmayın güzellik salonlarına yada dermatoloğa.... geçen sene TCA ile kimyasal peeling diye gittim... bana 6 seans geleceksin dediler gittim tabi paşa paşa seansı 100 liraymış 80 yaparız dediler .. tamam dedim.. tabi... hiçbir fayda görmedim doğru dürüst bir soyulma bile olmadı... şimdi kendim uyguluyorum evde %20 oranlı TCA ile sonuçlardan çok memnunum... aklıma takılan güzellik salonlarında yaptıklarıda tca diyorlardı ama evde kendim yaptığımdaki etkinin yüzde onu nu bile görmedim... para avcısı hepsi.kötükedihüso

10. 27 Haziran 2010
  11. nonay

nonay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kendiniz nasıl yapıyprsunuz

12. 5 Temmuz 2010
  13. cerenimoo

cerenimoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    solüsyonu alıp yapıyorsun... 15-20 günde bir % 20 tca kullanarak yapıyorum.... temiz cilde sürüp 1 dk bekletiyorsun ve ardından bol su ile durulayıp nemlendirici sürüyorun 5 gün içinde cilt soyulup kendini yeniliyor.

14. 29 Kasım 2010
  15. biosciences

biosciences Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    cerenimo...merhaba hala TCA peelingi kullanıyor musun? ve memnunmusun?

16. 20 Nisan 2011
  17. songul50

songul50 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar ben de 2 gün önce çil ve lekelerim için %20 tca yaptım.1 dk beklettim,yıkadım.ilk önce yüzüm beyazladı.sonra kızarıp kahverengileşti.bu süreçte bepanthen krem kullandım.yüzüm şimdi çok gergin.soyulma henüz yok.ben bepanthen kullanmaya devam etmeli miyim, yoksa sürmemem mi gerekiyor?bir de yüzümün her tarafı aynı şekilde etkilenmedi yani kahverengilik yok.bu sizce normal mi?bana en kısa sürede cevap verirseniz çoooook sevinirim...:nazar: