Kimyasal Peeling.

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve ppervin tarafından 8 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ppervin
  1. ppervin

ppervin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar.ben yeni arkadasınız çilli surat=)daha önce kimyasal peeling yaptırıp çillernden kurtulan var mı. ben bu kış yaptırmayı düşünüyorum. yüzümde çok çil var =(

2. 9 Ağustos 2009
  3. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Canim kimyasal peeling hakkinda pek bir bilgim yok ama duydugum kadariyla bu cilerden pek bir kurtulus yokmus , belki kisin yaptirip bir mutdet rahat edebilirsin ama gunesi tekrar gordugunde yeniden cikacaklar ciler,
    Bana sorarsan yuzundeki cilerle bariş ve onlari SEV !! sana nekadar yakistiklarini ve sana baska bir hava katdiklarini göreceksin ..
    sevgiyle
    a.s.

Son düzenleme: 9 Ağustos 2009
  4. 18 Ekim 2009
  5. plasure

plasure Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    764
    Ödül Puanları:
    198
    cnm çilleri bilmiorm ama ben sivilce lekelerim için kimyasal peeling yaptırcam..şimdi roaccutane kullanıorm bitince bi kaç ay beklicekmişim öle yapcakmış doktor yaptıran varsa gerçekten işe yarıyormu zararları fln varmı bilgilendirirseniz çok mutlu olurum..

6. 5 Kasım 2009
  7. miss_angela

miss_angela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    roancutane ne gibi bir ilaç canım ben hiç duymadım benımde sivilce lekelerim var

8. 7 Kasım 2009
  9. _pinokyo_

_pinokyo_ ѕα∂є¢є ѕυ& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim sivilecelerden kurtulmanın kökten çöüzümü tedavi 6-7 ay sürüyor doktor kontrolünde kullanılıyor tedavi bittiğinde sivilce derdinde bitiyor ben kullandım bitti ama ameliyattan sonra yine çıkmaya başladı şimdi doktora gidip tekrar yazdırcam sonra bende ya kimyasal peeling yada cilt soydurma yaptırmayı düşünüyorum

10. 5 Aralık 2009
  11. irmaki

irmaki Guest

malesef sunu acikca soylemek zorundayim kimyasal peelingle ne delikler gider nede ciller, pek ise yarayan bir yontem degil, ama cil icin cildinide hicbir doktor soymaz :)
    ayrica cil olayi gayet sevimli bence ve sanada yakisiyo olmali birak boyle kalsin :)

12. 31 Aralık 2009
  13. utopiaseeker

utopiaseeker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim de yüzümde yaklaşık 20 yıldır çiller vardı ve kimyasal peeling yaptırdım. malesef tamamen yok olmadılar canımm ama yüzde 90 geçtiler. öncelikle son yıllarda oluşanların renkleri soldu çocukluğumdan beri olanlar çok derinde olduğu için hala biraz belirginler ve artık beni hiiiiç rahatsız etmiyorlar. eskiden bu çilleri çok kafama takıyordum resmen psikolojim bozulmuştu ama artık aynalarla barıştım..
    :sm_cool:
    ama yine de peeling yaptırdım artık geçti dememek lazım güneş halen en büyük düşmanım.. en ufak bir ihmalde kendini gösteriyor. cep telefonu, cüzdanımı bile almadan evden çıkarım ama güneş kremim olmadan asla...
    bence peeling yaptır derim güzelim ama sonrasında özen göstermeyi ihmal etme yoksa çillerin hepsi geri gelirler:1no2:

14. 17 Ocak 2010
  15. aysuncum

aysuncum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence çillerını sev

16. 17 Ocak 2010
  17. tatlibocek

tatlibocek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi bir uzman doktora görünün mutlaka bir çaresi var her şeyin. 5 kere falan sivilce izlerim için yaptırdım kimyasal peelingi şu an yüzüm pürüzsüz denilebilir. Bence çil harika bi şey ama ille de gitsin istiyosanız bi sorun doktora illa ki tamamen gitmese bile çok yoğun ölçüde rengini açar.

18. 26 Ocak 2010
  19. asminem

asminem Guest

bende yaptırmak ıstıyorum beyazlamak istiyorum hem güneş lekelerı var bendede yapırdıktan sonra yazarım kızalr