Kimyasal peelingde kullanılan trikloroasetik asit (TCA) %15 Tca solüsyon

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve kivi tarafından 30 Mart 2008 başlatılmıştır.

30 Mart 2008
    Konu Sahibi : kivi
  1. kivi

kivi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kimyasal peeling yaptıranlar TCA yı bilirler. TCA nın eve uygulanabilen solüsyonunu satıyorlar, bunu alıp uygulayan oldumu acaba?
    a.s.

2. 30 Mart 2008
  3. kivi

kivi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım kullanan yok, yada bugün uğramadılar. Bu solüsyon akne izleri ve lekeler için oldukça etkili bişi, ama evde kullanımı nasıl olurdu onu merk ediyorum.

Umarım kısa zamanda bi kullanıcısı çıkar, olmadı ben alır sizi bilgilendiririm :)

4. 30 Mart 2008
  5. SXUXZGXUXN

SXUXZGXUXN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nası bişey merak ettım ama hiç arastırmadm dogrusu detaylı anlatırsa merakımızı gıdermiş olursun benm deizlerm var

6. 25 Nisan 2008
  7. shark1979

shark1979 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba almayı düşünüyorum sen kullandın mı nasıl işe yarıyormu

8. 25 Nisan 2008
  9. kivi

kivi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben henzü alamadım çünkü sadece internet üzerinden satılıyor ve benim kredi kartım yok :s

Başvuru yaptım önümüzdeki ay kesin alıyorum. TCA dediğim şey bir tür meyve asiti ve güzellik merkezlerinde kimyasal peeling yaparken kullanılıyor, ancak benim bahsetiğimin asit yüzdesi biraz daha düşük olduğu için evde kullanıma uygun. Ben iki kere glikolinik asitle peeling yaptırdım ve çok güzel sonuçlar aldım, cildim beyazladı, gözeneklerim sıkılaştı ve beyaz pembe oldum tıpkı heidi gibi hissediyordum kendimi :)

Ancak sonra maddi sorunlardan ötürü gidemedim çünkü 50 ytl olan ilk iki seansın ücreti, üçüncü seansda 100 oluyordu ve dönem dönem gitmem gerekiyordu... gidemedim malesef, ve araştırarak bu ürünü buldum. Fiyatı çok çok uygun geldi, evde kullanılabilir olmasıda başka bir güzellik. Burdan link vermek istemiyorum ancak sizler arama motoruna %15 TCA yazarsanız ilk çıkan türkçe siteden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ben alıp kullanınca size mutlaka bildiricem, ama benden önce alan olursa mutlaka yazsın, sevgiler :)

10. 26 Nisan 2008
  11. ece_kaan

ece_kaan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    normalde zaten salonda yapılan soyma işlmlemlerinde zaten sana veriri evde kullanıcağın üürnleri su yerine bu ürünlerle temziliğini yaparsın

12. 26 Nisan 2008
  13. kivi

kivi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yok hayatım yanlış anlattım sanırım, bu ürün kimysal peelingin kendisi :) Yani sonradan kullanılan bir ürün değil :)

14. 28 Nisan 2008
  15. shark1979

shark1979 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar %15 Tca Pelling Işlemini Biraz Araştirdim. Seanslari Merkezlerde çok Yüksek Ve 6 Veya 8 Seans Devam Etmek Gerekiyormuş. Herkesede Uygulanmaya Bilirmiş çünkü Ciltte Yaniklar Oluşabiliyormuş Açikçasi şu Internette Satilan ürünü Almaktan Korktum Kullanan Varmi Merak Ediyorum

16. 8 Haziran 2008
  17. kivi

kivi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarr bugün siparişi verdim sonunda...
    hafta içi gelicek, sonuçları yazarım artık :9

18. 11 Haziran 2008
  19. shark1979

shark1979 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ürünün geldimi çok merak ediyorum şunu bende vercem siparişi nasıl kullandın mı