kimyasal pling

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve Pink_U tarafından 17 Haziran 2008 başlatılmıştır.

17 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Pink_U
  1. Pink_U

Pink_U Eğrilere eş misin dünya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Düzenli bi şekilde dermatoloğa kimyasal piling yaptırıpta iyi sonuç alan varmı kızlar.yaptırmayı düşünüyorum tecrübesi olanlardan bilgi bekliyorum.

2. 18 Haziran 2008
  3. scarlettohara

scarlettohara Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    ben yaptırdım yazın yapılmıyor canım neyse yüzümde çok fazla sivilce vardı senağlama kışın haftada 1 gün olmak üzere 4 seans kimyasal peeling yaptırdım ben çalıştığım için easy phytıc var (yüzeysel kimyasal peeling) yaptırdım eğer çalışmasaydım tca (daha derin peeling) yaptıracaktım neyse 1 ay ara verdik 4 seans daha yaptırdım şükür şu anda sivilcem yok :sm_cool: ayrıca sivilce lekelerimde çabuk geçti güneşten iyi korunmak çok önemli :enbuyukkk:

4. 18 Haziran 2008
  5. Pink_U

Pink_U Eğrilere eş misin dünya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım.ben doktora sordumda ilk önce sivilce tedavisi yapmamız gerek dedi.bendede fazla sivilceyok aslında adet dönemlerimde çıkıyo.neyse bende denicem artık denemediğim bi bu kaldı zatenkafamçokkarıştı

6. 18 Haziran 2008
  7. bagbozumu

bagbozumu Guest

kimyasal peelingin derin çukurlara karşı faydası var mı?yardımcı olursanız sevinirim.

8. 19 Haziran 2008
  9. scarlettohara

scarlettohara Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    faydası olabilir derin çukurluklar için ama mucize bekleme canım benneyaptımki

10. 19 Haziran 2008
  11. potpori

potpori Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaptıranlardan yorumlar bekliyoruz lütfen iyi veya kötü sonuçlar deneyimlerinizi paylaşınız lütfen:dance::dance:

12. 19 Haziran 2008
  13. b14081976

b14081976 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sivilce tedav,s,ndeyim sonrasında izler için gerekli olabilir belkş diye düşünüyürum maliyeti nedir ortalama birşey söyleyebilirimisinisŞenizŞeniz

14. 19 Haziran 2008
  15. naturally

naturally Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üniversite hastanesine dışardan gelenlere 40 YTL'ye yapılıyor. yaptıranlar çok memnun ve arkadaşın dediği gibi kışın yapılıyor. çok koyu sivilce lekeleri için lazer öneriyorlar. ama lekeler için kesin çözüm.

16. 6 Nisan 2010
  17. LadyOne

LadyOne ßaL saçlı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben şu anda kiyasal peeling tedavisi görüyorum 7.seansıma cuma günü gidicem, şu an yüzümde izlerim adına hiçbir değişiklik yok ne yazık ki:1no2: izlerim üst derimde değil orta yüzeydeymiş.. daha sağlıklı görünüyor tabiki cildim fakat izlerim olduğu gibi duruyor 8 seans sonrasında biticek tedavim. 6 ayda bir tekrarlarız dedi doktorum ilk başlarken de açıkçası bebek gibi olucak demedi ama % 70 geçme garantisi verebilirim dedi ben ona da razıydım ama :KK43:( gelen giden yok :):) bu sonra etkisini gösteren bir tedavi mi...anlamadım ki ??? ya da ciltten cilde değişen bişeymi?? hayır dedi doktorum..ben çok mu erken bekliyorum etkisini... :KK43:( mutlu değilim ama onu biliyorum :/