Kına Gecemde Ne Giyeceğim? Karar Veremiyorum Kızlar Fikir Verir Misiniz?

Konusu 'Kına Gecesi' forumundadır ve esqer tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

26 Mart 2010
    Konu Sahibi : esqer
  1. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    mrb arkadaşalr kına gecesinde ne gyceme bi turlu karar weremıorum :KK43: surekli fikrım deişio delircemm biyandan gelinlik bi yandan bu bilmiyorumkismile yardımcı olursanız cok sewnırımm opuyorumnanaktan bide elbise muhakkat tek askılı olcak ama sadece ole bi ip askı deil elbiseye uygun olarak mesela su tarz bi askı.en sagdaki

en son bunda karar kılmıstım :)we bunun ustundeki gupurdende sırtınn tamamının kaplı olmasını istıorum sunun gibi yani :)

ama daha sonra biraz daha gosterişli bi model olsun dedm we su tarz elbiselere baktım..bunun daha canli bi rengini dusunurum bu olursa saks mavisi mesela

bu gelinlik bununda yine farklı bi rengi olabilir

yada su modellerden biri olsun yine sadece renk deişşin we ufak tefek oynamalar olsun

yaa kızlar cok karısık kafam walla bellii oluodur zaten kaydirigubbakcemile3 sizn elinzdede gosterşli modeller warsa eklerseniz sewınırım yada bunlar gayet ii dıosanızda belirtiesenz yine sewnırım :) wee son olarak en cok begendıgım modelde sade we sık olarak ilk altın sarısı we biraz daha gosterşli olarakda ikinci pudra rengi olan yorumlarınzıı beklıorum opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

2. 27 Mart 2010
  3. mutlulukkk

mutlulukkk 19.Θ7.շΘıΘ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    113
    yavruağzı olan modeli ben çok beğeniyorum
    benim favorilerim arasında o var canım

4. 27 Mart 2010
  5. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnm altın rengi çok güzelmiş

6. 29 Mart 2010
  7. glsmn

glsmn ツ ∞ ♥ ツ ∞ ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    yavru ağzı fırfırlı olan çok güzel kına gecesi içinde uygun bende daha ağır bişiler olsun istıosan sıyahlardan birini tercih et ama altınsarısıda cok hoş ya bak bende kararsız kaldım :))

8. 29 Mart 2010
  9. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    cnm sanırrım o pudra rengi yanlıs bilmıosam yani..ama eger ona karar werrsem o renk yaptrmam daha canli bi renk olur

10. 29 Mart 2010
  11. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    tatlım siyahları model olarak koymadım sadece en sondakinin askısı gibi askı yaptırım hangisi olursa olsun die ornek olarak koydum..walla bende kararsız kaldım abiye zaten yaksııo ii oluo altın sarısını dıktırrsem sorun olmaz ama diger fırfırlıya benzer bi model denememm lazım yakıssıp yakısmadıgını gormek için

12. 29 Mart 2010
  13. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    demi moore'un üzerindeki pudra rengi elbiseyi ilk gördüğümde bende beğenmiştim ama bu renk çok girmemiş bu elbiseye dediğin gibi mavisi çok hoş olur bence

14. 30 Mart 2010
  15. glsmn

glsmn ツ ∞ ♥ ツ ∞ ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    hımm ii bakalım yakışır ya geline herşey :)allah çok mutlu etsın sevginiz daım olsun inşallah

16. 30 Mart 2010
  17. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    altın rengine bayıldım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)süper cidden çok şık ve gösterisli:)

18. 31 Mart 2010
  19. m_ucizem

m_ucizem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ilk koyduğun siyahlardan en sağdaki gerçekten güzel ama daha açık bir renk olursa muhteşem olur