kına gecesi için bayan orkestra

Konusu 'Kına Gecesi' forumundadır ve netabla tarafından 6 Haziran 2010 başlatılmıştır.

6 Haziran 2010
    Konu Sahibi : netabla
  1. netabla

netabla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba...
    geçen gece arkadaşımın kızının kınasında bayan orkstra vardı... ilk defa karşılaştığım bu durum acaip hoşuma gitti..her iki bayanda canlı müzik yapıyor davul falan çalıyorlardı...Kendilerinle görüştüm istanbul içinde olmak kaydıyla her türlü kına nişan düğün v.s gibi yerlere gittiklerini söylediler... Arzu edenler için bir alternatif olabilir diye düşündüm..Bizim gittiğimiz kınanın yöresi rumeli (göçmen) idi..ve bütün şarkıları canlı bazende cd calarak okudular..süper eğlendirdiler...aaklınızda bulunsun diye yazayım dedim.. ayrıcana bayan garson ve kameremanda temin ettiklerini söylediler

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Kasım 2010
  2. 6 Haziran 2010
  3. Asiasena

Asiasena ...vatanist... Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    Ayyy süpermiş :-) Ama ıstanbul'da işte :KK43: Keşke burada da olsa ne güzel olurdu. :-)

4. 8 Haziran 2010
  5. netabla

netabla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bayan orkstranın telefonlarını buraya yazıyorum... henüz yeni üye olduğum için özele mesaj yazma yetkim yok..bayan orkstra telefon. gökçen hanım cep:xxxxxxxxxxxxev tel:xxxxxxxxxxxxxxxx bizde ekim ayı için kendilerini tuttuk.. hayırlısı olsun inşallah

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Kasım 2010
  6. 8 Haziran 2010
  7. Honest

Honest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağol net ablacım.

8. 19 Ekim 2010
  9. irenaefnur

irenaefnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ne kadara geliyorlar canım acil bilgi verirmsin rica etsem

10. 28 Ekim 2010
  11. emosderin

emosderin kuzucumveben Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tam aradıgım sey ya cokkk saol canım tesekurederım umarım ucretlerıde uygundur

12. 30 Ekim 2010
  13. netabla

netabla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu kadar tesadüf olur yani...daha dün aynı orkstrayla camlıcada bir kınada karşılaştım fiyat sordum.. bugün buraya girdim sizde fiyat sormuşsunuz...canım fiyatları şöyleymiş..kendileri fatih semtinde oturuyormuş..eğer fatihe fazla uzak olmayan semt olursa 300 tl ...semt uzaklaştıkça fiyattda artıyormuş..veya geliş gidişlerinde araba yollarsanız fiyat azalabiliyormuş...ama gerçekten düğün gibi yapıyorlar cok hoş bir anne kız ....hem söylüyorlar..hem davul çalıyorlar..hemde cok sempatikler ve en önemlisi her yöreye hitap ediyorlar...kendi kınamızda dahil 3 kez dinledim gercekten tavsiye ederimm...sağlıkla kalınn

14. 19 Ocak 2011
  15. bahardejavu

bahardejavu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sılınmıss numara bana atabılırmısınızz numarayı?

16. 20 Ocak 2011
  17. melek1991

melek1991 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :nazar: benımde kına gecem 5ay snra tam aradıgım şeyi sundunuz bana bayan orkestra arıyorudum ama dediginiz gökçe hanıma nasıl ulaşabılırım telefonu yazmışsınız ama yasak oldugu için çıkmamış heralde e maile bilgi atarsanız bu konuda benı çok memnun edersiniz şimdiden teşekkurler :nazar:

18. 21 Ocak 2011
  19. aydin88

aydin88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu konuda benimde yardımlarınıza ihtiyacım var kına gecem sadece bayanlar arasında olacak ama orkestra işi bozuyor herkes oynasın istiyorum rahat rahat numarayı hemen almak istedim ama gözükmüyor burdan mail(mesaj)atarsanız çok memnun olurum:KK64: