Kına üzerine boya olur mu?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 22 Ekim 2007 başlatılmıştır.

22 Ekim 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

merhaba kızlar ben forumu çoktandır takip ediyordum ama bugün yeni üye olma fırsatını buldum:)
    sitenin çok ama çok yararlı olduğunu düşünüyorum.
    neyse, asıl sorunum saçım. ben en son haziranın başında hint kınasıyla boyadım saçımı. tabi zaman geçtikçe kına saçımı baya yıprattı ve ben de bir daha kına dahil hiçbir işlem uygulamadım saçıma. tabi kına zor da olsa baya aktı şimdi de saçım iki renk oldu, dipten doğal saçlar geliyor, ucu ise turuncu gibi bir renk olma yolunda:) ben şimdi saçımı bu renklilikten kurtarmak için kızıl kahveye boyamak istiyorum. kına üzerine kesinlikle boya tutmaz diyorlar, ben de merak ediyorum bu bir efsane mi yoksa hiç ama hiç mi tutmazz? ya da şimdi boyatsam, saçım çok zarar görür mü? hemen yakar, tutam tutam eline gelri saçların diyen bile var:bbo: bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler:)

2. 24 Ekim 2007
  3. EU1

EU1 Guest

kimse cevap yazmayacak mı bana yaaa:KK43:

4. 24 Ekim 2007
  5. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    İşinin uzmanı olan bi kuaföre git canım orielle açıyorlar canım yerimseniben

6. 16 Ocak 2008
  7. bisquit

bisquit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben kına üstüne boya tutmaz diye biliyorum ama...kuaförlerde belki onun içinde bi yöntem vardır.....:uhm::uhm::uhm:

8. 16 Ocak 2008
  9. Sarxix

Sarxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım ben boyattım ilk yıkamada boya moya kalmadı.Tutmuyor. Kuaförün bir takım işlemleri var kınayı açmak için ama ona da güvenme, çok iyi kuaför olması lazım. Kendiliğinden aksın kınan ve uçlarından yavaş yavaş aldır bu süreçte.Sonra ancak koyu tutuyor üzerine o da hafif kızıl oluyor yine de.

10. 16 Ocak 2008
  11. Beltin

Beltin Guest

benim arkadaşım hint kınası yaptı tekrar üstüne normal ama rengi siyah boya yaptı normal tuttu.

12. 16 Ocak 2008
  13. hexe

hexe Guest

canim benim arkadasim berberine sormustu bu soruyu saclari kina var ama boya olursa sac tutmuyormus hem de sac yaniyomus cok yipraniyomus
    ama kinayla kina tasi koyarak cok güzel kahverengi yapti saclarini istersen hangi kinadan aldi sorarim kina tasiyla renk yapabiliyomusun kinada ayni sac boyasi gibiymis :kahve:

14. 16 Ocak 2008
  15. asii

asii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim ben kina yaptim bir iki ay sonra boyamak isdedim koafore gittim boyamadi cunku tutmaz dedi ben inat ettim boyattim inanirmisicok igrenc bir renk oldu kina yaptiysan akana kadar bekliyeceksin 1 sene yada 6 ay gibiyoksa benim gibi kopmle kestirirsin

16. 17 Ocak 2008
  17. Princess

Princess Guest

ben de kına üzerine boya tutmaz diye biliyorum ama annem daha önce boyattı. yapıyorlar bi şekilde

18. 17 Ocak 2008
  19. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    806
    Ödül Puanları:
    153
    tutmaz canım zaman geçmesi lazım .. bende yaptım çünkü biliyorum