kınamda ki makyajım ! fikirlerinize ihtiyacım var

Konusu 'Özel Günler İçin Makyaj Önerileri' forumundadır ve dadlummm tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

24 Eylül 2009
    Konu Sahibi : dadlummm
  1. dadlummm

dadlummm Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    yarın akşam kınam var inşallah.
    kırmızı düz bi abiye aldık. kapalıyım eşarpta kırmızı olucak. yani kırmızı abiye kırmızı eşarp.. sarışınım gözlerim mavi.. ne renk makyaj gider ???

2. 24 Eylül 2009
  3. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım ayakkabın beyaz olacağı için kombine etmen bence iyi olur yani iki renk kullanmalısın beyaz ve kırmızı çünkü kırmızı yapsan ayakkabılar sırıtır iki renk çok hoş olur.

ayrıca mutluluklar dilerim....

makyajınıda hafif tonlarda yapmalısın hem yaşın gereği hemde zaten mavi göz beyaz ten daha ne olsunki kaşlarını kalemle biraz daha belirginleştirirsin olduda bitti

bak kınada iyice kurtlarını dök bu fırsat bir daha ele geçmez

4. 24 Eylül 2009
  5. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım mordo renk bir makyaj kullanabilrisin dicem ama sarışın ve mavi gözlü olman ayrı bir soru işareti eğer makyajını evde yapıcaksan çok abartılı olmadan hafif simli mordoya yakın göz farı ve kırmızılı ruj kullanabilirsin göz kaleminide mavi çok sırıtabileceği için siyah tercih et. hatta mümkünse önceden bir dene makyajı ondan sonra akşam tekrar uygularsın.benim kına kıyafetimde mordoya yakın kırmızıydı. çok abartmadım makyajı ama yinede sen biraz daha belirli yap.çok fazla abartıyada kaçma kendini düğüne sakla asıl güzelliğin o gün ortaya çıksın.bir ömür boyu mutluluklar dilerim.Allah ayırmasın canım..

6. 25 Eylül 2009
  7. dadlummm

dadlummm Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    çok teşekkür ederim