Kır düğünü mekanları ankara

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve yumiyumiyum tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : yumiyumiyum
  1. yumiyumiyum

yumiyumiyum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar acil yardım.Ankara da kır düğünü yapabileceğim güzel mekanlar var mı yemekli,yemeksiz fiyat bilgisi olanlarda yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

2. 8 Mayıs 2010
  3. yumiyumiyum

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    2 mekan arasında kararsız kaldım.Birisi clup mirador çok güzel ama uzak geldi .Diğeride Şehri sima aoç de daha merkezi burasıda mükemmel ama bu 2 yerden birinde düğün yapan varsa bana bilgi verebilir mi?

4. 8 Mayıs 2010
  5. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    odtü eymir gölü var canım cok guzel bir yer bır araştır googleden istersen.düğünler için dekanlıktan izin alınıp yapılıyormuş.fiyatını bilmiyorum ama güzel bir yer :)

6. 9 Mayıs 2010
  7. yumiyumiyum

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet çok güzelmiş ama bana daha merkezi bir yer gerekiyor.yardımın için çok teşekkürler:)

8. 14 Haziran 2010
  9. zeza

zeza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar geçen yaz sanıyorum şehri simanın ilk hizmete girdiği seneydi..çok yakın bir arkadaşımın düğününe katıldım..her şey kusursuzdu ve tam istediği gibi bir düğün oldu...çok ferah aynı zamanda şık bi yer..merkezi olsun demişsiniz zaten şehrin tam ortasında..düşünülecek nadir yerlerden bence o kadar çok yer araştırmışlardı ki sonunda şehr-i sima ya karar verilmişti...düşünmekte fayda var.umarım yardımcı olmuşumdur:)