Kır düğünü yapan ve yapacak olan gelinler nasıl ayakkabı giydiniz ya da giyerdiniz?

Konusu 'Gelinlik Ayakkabısı' forumundadır ve seymagul tarafından 31 Aralık 2009 başlatılmıştır.

31 Aralık 2009
    Konu Sahibi : seymagul
  1. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar benim düğünüm kır düğünü olcak yani yerler düz ve sert zemin olmayacak nişanda normal topuk almıştım yine kırda yapmıştık nişanı üstüne yağmur yağdı gündüz ayakkabım saplandı kaldı:)Sonra arkadaşımdan dolgu topuk buldumda o geceyi kurtardım.Aslında dolgudan çok fazla hoşlanmıyorum helede özel bir günde ince topukları severim zaten çok fazlada topuklu gyinme şansım yok en fazla 5 cm felan olabilir. Acaba sizler nasıl ayakkabılar giydiniz ya da nasıl bişiy giyerdiniz herkesin fikrini bekliyorumopuyorumnanaktan

Son düzenleme: 31 Aralık 2009
  2. 31 Aralık 2009
  3. Trackeki

Trackeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım inş herşey gönlünce olur şuan nekadar heyecanlı olduğunu hissedebiliyorum.

Benimde düğünüm kır düğünü oldu ve benim gelin ayakkabılarım ne çok sivri topuk nede dolgu topuktu gayette rahat ettim düğün gecemde..

4. 31 Aralık 2009
  5. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Yaa sormayın heyecan mı desem telaşmı desem kararsızlık mı desem herşey üstüme üstüme geliyor topukluyla rahat ettiyseniz sorun olmamış ne güzell

6. 31 Aralık 2009
  7. Trackeki

Trackeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yardımcın olsun ama çok telaş yapma bence evlendikten sonra ya niye bukadar çok heyecan yapmışım ki diceksin...

Evet ettim ben bile acaba babet tarzı bişiler mi alsam ayakkabı olrak dedim ama en sonunda şık ve rahat bi ayakkabı bulmuştum dert etme en iyisi ve en güzeli olur

8. 31 Aralık 2009
  9. Mopsy

Mopsy MİNİK KİVİM BÜYÜYORR:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    düz zemin yoksa mekanda engüzeli düz taban .yoksa ogece pek rahat edemzsin..benim havuzbaşıydı bazı masalar çimlerin üzerinede kaymıştı..masları gezerken o kısımlarda topuklarım hep saplanmıştı..senin bütün gecen çimlerin üzerinde olacaksa rahat edebileceğin birşey giymelisin ...
    hayırlısı olsun allah mesud etsin sizi...

10. 31 Aralık 2009
  11. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Galiba dolgu topuk bişiy alcam ondada rahat olurum sanırım kazasız belsaız o gün gelsede bi atlatsak:)

12. 31 Aralık 2009
  13. Larkin

Larkin Kocitim <3 Pro Üye

Beğenildi:
    2.587
    Ödül Puanları:
    238
    Canımm benimmzemuszemus
    Biraz yüksek dolgu topuk alabilirsin, nişanda ödünç aldığın ayakkabılardan biraz daha yüksekçe birşey.
    Başka türlü topuklu olmaz malum sen yerinde duramayan bir gelin olacaksın, bi kaç saat batmazsa bile ilerleyen saatlerde batabilirsin :)))

Nişanında dolgu topuk ayakkbılarım ve beyaz pantolomun paçaları 2 parmak çamura batmıştı :))
    Gene sivri topuk hayallerine son düğünündede dolgu topuk giyeceğizsırnaşık şey

14. 3 Ocak 2010
  15. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Ahhh canım benim sende hayallerine veda ediyon benim yüzümden bakcem ben birgün düğün yerine gidip ona göre hepinize habe vercem:)Hee bi de ne kibar gelin ayakkabısı olur dolgu topuktan dimi:)

16. 3 Ocak 2010
  17. severpol

severpol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zemin sert değilse tabiki dolgu topukopuyorumnanaktan

18. 3 Ocak 2010
  19. severpol

severpol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada nerede olacak düğünün merak ettim kocaeliyi çok iyi bilirim şimdiden allah mutlu mesut etsin