Kır Zincirlerini & Seducing Sir Oliver

Konusu 'Kitap Tavsiyeleri' forumundadır ve EzBuZ tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  3 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : EzBuZ
 1. EzBuZ

  EzBuZ Danalar girmiş bostana Pro Üye

  Katılım:
  5 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.239
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  146
  [​IMG]


  Barkod : 9789944823043
  ISBN : 9789944823043
  Sayfa Sayısı : 376
  Boyutları : 135 x 210
  Kapak Cinsi : Normal Kapak

  Ahlâk kuralları ve aile sırları tarafından esir alınan Juliana, zincirlerini kırabilecek mi?

  Yeni tanıştığı üvey erkek kardeşiyle Londra’ya gelen genç Bayan Juliana Applegate, ailesi tarafından uygun bir eş bulması için yollanmıştır. Fakat misafir olarak kalacağı üvey erkek kardeşinin evinde ortaya çıkan salgın hastalık nedeniyle, yakışıklı vaftiz oğlu Sir Oliver Ramsey ile yaşayan, Londra sosyetesinin ünlü simalarından Leydi Sealey’in malikânesinde kalmak zorundadır. Kadınlardan çekinen ve zaman zaman utangaç davranan genç bilim adamı, her şeye rağmen, Juliana’yı yakışıklılığıyla etkilemeyi başarır.

  Leydi Sealey’in karşı karşıya kaldığı büyük tehlike, iki genci bu sırrı çözmek için bir araya getirecektir. Aralarındaki çekim, hayatları boyunca unutamayacakları maceralara yol açacak ama yeni filizlenen bu duygular, yaşamları pahasına mücadele edecekleri büyük bir sınava tabi olacaktır.

  Juliana, çok derinlerden gelen baş döndürücü bir sıcaklık hissetti. Bu, tüm düşüncelere baskın gelme tehdidinde bulunan duyguları harekete geçirdi. Juliana, düşünce istemiyordu; mantık ya da akıl yürütme istemiyordu – duygu istiyordu, bu duygular Juliana’yı harekete geçirmişti. O da bu duyguları harekete geçirmek istiyordu.
  Juliana, Sir Oliver’ın parlak gri gözlerine baktığında, bu gibi oyunlarla gerçekleri gizlemeye izin veremeyecek kadar dürüst olduklarını anladı. Juliana, yaşamı boyunca bu tür oyunlar oynamamıştı, şu andan sonra da oynamaya başlayamazdı.
  Bu nedenle Juliana, yalnızca o parlak gözlere baktı ve ona karşı her an daha da büyüyen ilgisini göstermeye karar verdi. Juliana, bu kıvılcımın Sir Oliver’ın içinde de çaktığını gördü. İkisi arasında parlayan alev büyüdü.  Nicole Byrd takma ismini kullanan Cheryl Zach, yazdığı tarihi aşk romanlarıyla tanınmıştır. İlk romanını kızıyla beraber yazan Zach, daha sonraki romanlarını tek başına kaleme aldı ve kırktan fazla eser ortaya koydu. İngiliz tarihine özellikle meraklı olduğu görülen ödüllü yazarın eserlerinde, tutku ve macera temaları öne çıkmakta.


  “Çok sürükleyici.” Romance Reviews Today

  “Çok eğlenceli, çarpıcı… Tek kelimeyle enfes.” Historical Romance Club

  “Byrd, büyük bir hızla, günümüz tarihi roman yazarlarının en iyilerinden biri olma yolunda ilerliyor.” The Best Reviews