Kiralik Gelinlik mi ? Size Ait Gelinlik mi?

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve Derin__Su tarafından 18 Aralık 2008 başlatılmıştır.

18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Derin__Su
  1. Derin__Su

Derin__Su derin sular ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    118
    Ödül Puanları:
    163
    Evet arkadaslar, konuya baktim bulamadim sanirim daha önce acilmamis baslik..

Benim sorum, kiralik gelinlik mi tercihiniz yoksa birdaha giymeyeceginizi bilseniz dahi tamamen size ait gelinlik mi ?
    Aslinda mantik acisindan kiralik daha dogru ama ben duygusal yönden düsünüyorum,o gelinlik dolabimda cürüsede sararsada benim olsun sadece benim olsun isterim... Ve radikal bir karar vermezsem kiralamayi düsünmüyorum..
    Sizin bu konuda,istediginiz / fikriniz nedir ? a.s.

Son düzenleme: 18 Aralık 2008
  2. 18 Aralık 2008
  3. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    gelinliği aldığında bişey olacak sanırdım alma kirala saklamak zor diyenlerede kızardım anlamazdım.. sanki hep yanımda olursa gelinliğim çok zöel olacak gibi gelirdi.. aldım gelinliğimi bi sürü para vererek diktirdim .. elbette iyi oldu ama daha 18 gün oldu ama ben koyacak yer bulamıyorum.. gardrobu kalabalık ediyo kabarık kabarık bazanın içine koydum yazık oldu açıkçası.. bide verdiğim parayı düşündükçe içim gidiyor.. çıkarıp giyicem bugünlerde tekrar ama bu seferde aldığım kiloyu gösterirse üzülürüm diye korkuyorum naniknanik açıkçası 18 gün içinde böyle düşünmüşsem bundan sponraki yılalrda ne düşünüceğim ortada en yiisi ben kilo almayım sonra her gezmeye giderken gelinliğimi giyinip gidiyim :lepi:

4. 18 Aralık 2008
  5. ikircikli

ikircikli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ben de satın aldım gelinliğimi şimdi de satıyorum alıcı bulrsam yarı fiyatına..kaydirigubbakcemile3 durması işe yaramicek..alan olmazsa da artık bi iki sene sona veririm ihtiyacı olanlara kısmet..

ama alırkenki düşüncem şu idi ; misal kiralarsan 100 lira satın alırsan 120 lira dediler..e ben şimdi nie havaya 100 lira verim..20 daha verim benim olsun..pişman değilim..dediğim gibi satamassam hayrına veriirim parçalanana kadar hihoyyyt

6. 18 Aralık 2008
  7. dasilvadido

dasilvadido NoŞugar:) Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    ben gelinliğimi sıfır diktirip kiralamayı düşünüyorum...yaşayacağımız ev biraz küçük, açıkçası kalabalık yapmasından endişeliyim.

8. 18 Aralık 2008
  9. kuzuzuzubambino

kuzuzuzubambino Anne Şeni Çok Şeviyom.... Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Bana göre kiralık diktirmek en mantıklısı.

10. 18 Aralık 2008
  11. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    ben satın almıştım ama hiç te gerek yokmuş aslında..şimdi satıyorum gelinliğimi...başkalarıda faydalansın..almak aslında çok ta mantıklı diil onu anladım...

12. 18 Aralık 2008
  13. didosh

didosh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    üstüme göre istedigim gelinliligi diktiririm başka birinin giydigi gelinligi giyebilcegimi sanmıyorum
    ama o gelinligide satın almam
    sadece bi kere giyilecegi icin ..ve o güne özel birsey oldugu icin saklayıp acıp acıp bakmanın bi anlamı yok
    ozmn benim gözümde gelinlik özelligini kaybeder..

14. 18 Aralık 2008
  15. Derin__Su

Derin__Su derin sular ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    118
    Ödül Puanları:
    163
    Evli arkadaslar, valla annemde aynisini söylüyor.. Evlilik heyecanindan olsa gerek,mantik ortadan kalkiyo bi anda..:asigim:
    Koyacak yer bulamamak sorun cidden, ben bunu hic düsünmemistim ki abartili gelinlikleri severim... sade bisey olmayacagindan dahada düsündürücü :bbo:

16. 18 Aralık 2008
  17. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    satın aldım.. ama sımdı kendıme küfredıyorum.. sadece 3 saat gıydım ve evde kuru kalabalıktan baska bısey degıl..

18. 18 Aralık 2008
  19. fmk

fmk EMANETIYLE TACLANDIRDI... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benim hefesim cok büyük satin almaktan yanayim, hatira diye saklarim. Kizim olursa kizma hatira diye kalir annesin gelinligi. Annemin gelinligi duruyor ve cok özel benim icin. Hatta düsünüyorum annemin gelinligi üstüme göre diktirip kina gecemde giysem mi diye... Baskasinin giydigi gelinligi nebilim bana göre degil hiii durumun olmaz baska tabi ozaman lafim yok...
    Camurdan olsun benim olsun...