Kırgınlığıma hayal kırıklığı da eklendi!..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve DepresifPolyanna tarafından 13 Şubat 2008 başlatılmıştır.

13 Şubat 2008
    Konu Sahibi : DepresifPolyanna
  1. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna instagram:Camgoz_tasarim Pro Üye

Beğenildi:
    6.548
    Ödül Puanları:
    238
    Merhaba, daha önce acımdan bahsetmiştim, ben eşimden ayrı olduğum dönemde hayatıma eski sevgilim girdi, onunla yeni hayat kuracaktık güya,o kadar verilen sözden sonra hiç bir açıklama yapmayıp çekti gitti defalarca aramalarımın sonucunda terk eden benmişim gibi suçlandım sevgisini anlayamamakla suçladı beni, sonra hayatında olmuş bir bayanla tanıştım kadın bana öyle şeyler anlattı ki kanım dondu, meğer o bunu hep yapıyormuş meğer doyumsuz biriymiş çok sevgilisi olmuş bu kızla da ayrılırken hep kızı suçlamış kız her defasında affetmiş yaptıklarını en kötü tarafıda bu kızla birlikte iken bana yamanmaya çalıştığı, neyse sonuç itibari ile Allahım gerçek yüzünü gösterdi kalbim kırıktı belki bir ümit sevmiştir yuvanı yıkmaya neden olmamak için kaçmıştır diye avuntu vardı içimde tuz buz oldu, ilk öğrendiğimde gerçek yüzünü gördüm diyordum ama şu an çok kötüyüm kırgınlığıma bir de hayal kırıklığı eklendi, meğer ben sadece can sıkıntısını gideren bir şeymişim, meğer oyuncaktan bir farkım yokmuş onun için, içimden arayıp ağzıma geleni saymak geliyor vicdanını titretecek şeyler söylemek gerekiyor ya anlamaz ki ama tutuyorum kendimi, çok acı çekiyorum

2. 13 Şubat 2008
  3. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    807
    Ödül Puanları:
    153
    anladığım kadarı ile evli iken eski sevgilinle görüşüyorsun ve birden hayatından çıkıyor...
    öyle mi???

4. 13 Şubat 2008
  5. DepresifPolyanna

Beğenildi:
    6.548
    Ödül Puanları:
    238
    Şarkılar dinlerdim sevdamın dilinden,
    Kalemim bir tutam sevgi için yazardı
    Sevmemiş olması değil
    oyuncak etmesi beni yıktı

Artık kimseye güvenim yok
    Sevgi ve aşk palavraymış meğer
    Romanlarda kalmış hikaye hepsi
    Yıkılmışlığımın tarifi artık yok

Şimdi susmanın vaktidir
    İşkence çekmek sade kendime
    Bu sayfada böyle kapansın gönlümde
    Unutmanın kaybolmanın artık vaktidir

6. 13 Şubat 2008
  7. DepresifPolyanna

Beğenildi:
    6.548
    Ödül Puanları:
    238
    Bu aslında uzun bir hikaye eşimden ayrı iken hayatıma girdi zaten bende çok iz bırakmış biriydi sonra ben eşime döndüm bi daha görüşmedim kendisiyle tam unutmaya çalışırken avunurken bir şeylerle onun için bir şey ifade etmediğimi oyuncaktan bir farkım olmadığını öğrendim

8. 13 Şubat 2008
  9. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    adi ustunde eski sevgili ondan hayir gelseydi onunla evlenmis olurdun eski olarak kalmazdi..madem esinle problemin var yada ayrisiniz bir iliski istiyorsun yenilere bak..sadece senin bulundugun psikolojik durumundan yararlanmis..
    malesefki erkekler kadinlarin bu durumundan hemen yararlanmak istiyorlar..gecmis olsun..
    Gidene kal demek bize yakismaz bosverrrr

10. 13 Şubat 2008
  11. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    807
    Ödül Puanları:
    153
    yaptığını yargılamak bana düşmez belki ama yanlış birşey yapmışın
    eskiler bence her zaman eskide kalmalı ne kadar iz bıraksada biten bitmiştir....

12. 13 Şubat 2008
  13. DepresifPolyanna

Beğenildi:
    6.548
    Ödül Puanları:
    238
    Sanırım erkekler beni pek sevmiyor onları sevmenin bedelini hep ağır ödüyorum

14. 13 Şubat 2008
  15. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    haddim olmayarak bikaç öneride bulunucam.

hali hazırdaki durumundan memnun değilsen yani eşinle aşılamayacak sorunların varsa.
    zamanını boşa harcama.inceldiği yerden kopsun
    yok değilse.umut var diyorsan
    eski defterleri karıştırma.sana yapılmasını istemediğin bi şeyi sen eşine yapma
    yani durduk yere huzurunu bozma.kendine dert çıkarma

16. 13 Şubat 2008
  17. humas

humas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım, cinsilatife katılıyorum, sanırım evliliğinde bişeyler yolunda gitmiyo ki, eskide kalmış bir ilişkini bile devam ettirmeye kalkmışsın.ayrıca eşimle ayrı olduğum dönem derken neyi kastediyosun, belli bi süre ayrı yaşamaya mı karar vermiştiniz ya da başka türlü bişeymiydi, biraz açsan...

18. 13 Şubat 2008
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Eski sevgilinizin diğer kadına neler yaptığı pek de önemli değil bana göre..:sm_confused:
    Size olan tavırlarına gelince; adam doğru yapmış bence. Kolay mı hala evli olan bir kadınla geleceğe dair planlar yapmak,hayaller kurmak.yasakkelime
    Biraz gerçekçi olalım derim ben. Bir insan eşiyle evliliğini bitirmek istiyorsa önce o konuya yönlenmeli,o problemi ortadan kaldırdıktan sonra geleceğine yön vermeli.şutarafagitti
    Çünkü; bu şekilde yaşamak hem size hem eşinize hem de 3.tekil şahısa da zarar verir. Adam niye bile bile kendini ateşe atsın ki?:dilcikar: