kırıcı insanlar

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Liar tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Liar
  1. Liar

Liar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    neden anlamıyorum kime ne zararım var benim kimsenein etlisine sütlüsüne karışmam kendi halinde bi insanım kimseyide üzücek bişey söylemem çok dikkat ederim ama karşımdaki insanlar neden bunun tersi neden konuşurken dikat etmiyolar üzmek için yapıyolar sanki üzüldüğümüde belli ediyorum eğer bilmeden yapmışlarsa diye ama hayır hala devam ediyolar konuşsam anlamazlar biliyorum çünkü üzüldüğümü anlıyolar
    bi zayıf noktamı gördüklerinde lafı vuruyolar hemen sanki kimene sırf üzüliyim diye yapıyolar bende cevabını veremiyorum susup kalıyorum hep çünkü o an dicek bişey gelmiyo aklıma yapıştıramıyorum cevabını çok sinirleniyorum öyle kalıyorum sadece içimden bağırmak geliyo kendimi tutuyorum çünkü bağırmanın gereği yok yerinde bi lafla cevabını yapıştırmak istiyorum ama yapamıyorum o an ne dicemi bilemiyorum mafoldumben içimden dalmak geliyo onlaraÇok üzgünüm çoook

2. 28 Şubat 2010
  3. biy_

biy_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cvp veremiceğini bildikleri için yapıyorlardırrr...
    boşver sakın kafana takmaaaa...
    ama kendini ezdirmee!!!!

4. 28 Şubat 2010
  5. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bende bi cözebilsem..neden bazi insanlar kötü niyetli olduklarini...esimlede cok konusurum ..neden ben iyi niyetim karsiliginda her seferinde zit davranislar görürüm sonunda üzülen ben olurum diye..oda bana her zaman der...kötü insanlar iyi niyetli insanlari kiskanirmis o yüzden onun gibi olmamiyorum diye kiskanip kirici olurlarmis...sana tek cevabim bu olabilir...gerisine benimde mantigim almiyor...bende artik öyle insanlardan uzak duruyorum..en kücük ters bir davranistan sonra uzatmadan kontagimi kesiyorum artik..

6. 28 Şubat 2010
  7. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Sözüm ona başkalarının açıkları ile mutlu olmaya çalışan zavallı insanlardır onlar.Kendi hallerine bırakıp,Allah'a havale et.ıçlerindeki fesatlıkla hayatta ne başarıyı yakalarlar,ne de mutluluğu.Bunun farkında oldukları için de sağa sola sataşıp,saldırırlar.Sen kalbinin güzelliğini bozma ,böyle asalaklar için,değmez.:nazar:

8. 28 Şubat 2010
  9. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bende sen gibiyidim,içime atar sinirden çatlardım ama baktım olmuyor kendme zarar veriyorum..zamanla öğreniyorsun kendini ezdirmemeyi çünkü hayat acımasız..senle uğraşan insanlara aldırış etme,insan kendi eksikliklerindne başkalarının eksiğiyle uğraşırmışş..

10. 28 Şubat 2010
  11. zayıflıkların diğerlerinin kendini tatmin etme fırsatıdır her daim..

12. 28 Şubat 2010
  13. Liar

Liar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben neden cevap veremiyorum versemde üzülmüş ve sinirli bi halde veriyorum oturtamıyorum lafı bu yüzden işe yaramıyo söylediğimde uygun oturtmalı lafta bulamıyorum çünkü o anda çok üzülüyorum sinirleniyorum ne dicemi bilemiyorum ya arkadaşar ben kendimi ezdirmek istemiyorum zavallı hissediyorum kendimi :KK43:(((((((

14. 28 Şubat 2010
  15. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Kendini neden zavallı hissedesin ki ? Ezikler bunu unutma.Ezik onlar,bu kadar basit.Muhattap olma hiç.yerimseniben

16. 28 Şubat 2010
  17. egzantirig

egzantirig Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    ben şöle yapıyorum.

eger bu tarz bişi gelirse başıma o an diyelim cvp veremedim. bişi oldu.
    sonrada ortam sakinleşince Allah ne verdiyse hic beklenmedik bi anda sıvıyorum.
    yoksa içimde kalır ölürüm.
    böle salaklara olgun davranmicaksın. olgunluk bi erdemdir ama o erdemi anlicak a insanlarda pek yok.

ya hıc muatap olmican insan yerıne koymican veyahut sayıp dökecen başka olmas şekerimkaydirigubbakcemile5bayanssulusmile

18. 28 Şubat 2010
  19. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    uzulmeyın..
    onlar sadece kendılerını tatmın ettıklerını zannederler..yada kısılıklerı cok fazla oturmamıs olabılır..
    benım bı hocam dun herkesın ııcınde bana oyle bı laf dedıkı şok oldum..oda sonradan fark ettı..bugunde ozur dıledı gelıpde..bazı kısıler olmadık anda olmadık pot kırarlar..
    ama emınım ısteyerkde yapmıyolardır..
    sıze tavsıyem herdaım guclu gorunun en yakınınız bıle sızın zayıf noktanızı bılmesın..
    bazen cevremızden degılde aynı evı paylastıgımız ınsandan zarar goruruz zayıf noktamız yuzunden..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.