Kırık uçlarkuru saç çözüm jojobo yağı:)

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve aysefen tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

19 Ekim 2009
    Konu Sahibi : aysefen
  1. aysefen

aysefen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar sizinle bu deneyimimi paylaşıp herkesin faydalanmasını istedim.

Saçlarım sürekli düzleştirmekten kuruyordu ve uçları kırıklarla doluydu. Her ay kestirmekten saçımı uzatamıyordum. Kuaförümün tavsiyesiyle jojobo yağını kullanmaya başladım. Daha ilk şişede çok faydasını gördüm.

Kullanımı şöyle:
    Çok nemli hatta ıslak saça avuca alınan birkaç damla jojobo yağı yediriliyor havluya sarıp 15-20 dk bekleniyor. Durulamaya gerek yok. Çok hoş bir kokusu var günlerce saçınızda kalıyor. Daha sonra saçınızı kurutabilirsiniz. Ayrıca çok kolay taranmasını sağlıyor.

Bu yağı gün aşırı uyguluyorum. Ben duştayken şampuanlamadan sonra sürüp saçımı topluyorum bir sürede öyle beklemiş oluyor. Asla durulanmıyor. Saçı vıcık vıcık yapmıyor. Ve kesinlikle işe yarıyor.

Aktarlardan alırken dikkat edin sarı renkli bir yağ ağır ama hoş kokulu. Bana bir kez 7 liraya jojobo yağı diye renksiz kokusuz birşey sattılar.
    Umarım bu dertten yakınanlara faydalı olur..

2. 19 Ekim 2009
  3. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    çok sağol
    aynen saçlarımın uçları mahvoldu röfle yüzünden
    ama benim acil kesime ihtiyacım var
    haftaiçi saçımı kestiriyim
    sonrada bu yağı kullanıyım
    enazından tekrar oluşmasın

4. 19 Ekim 2009
  5. ayşül

ayşül Guest

aa bende jojoba yagı kullandım evet fazla esanslı benım yastıgımda bıle yıkamama ramen kokusu kalıyodu ben şöyle kullandım zeytınyagı badem yagı ve jojoba yagını kaısım seklınde sacımın heryerıne surup 3 saat falan bekletıp yıkıyodum ben kırık ıcın degılde nette araştırmıstım jojoba yagı sacın uzamasında etkılıymıs onun ıcın almıstım:)

6. 19 Ekim 2009
  7. aysefen

aysefen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Zaten piyasada da jojobo özlü şampuanlar mevcut. Diplere uygulayıp zaman harcamanıza gerek bile kalmıyor. Uzun işlemler bir süre sonra sıkıyor ve açıkçası ihmal ediyoruz. Bu tek başına gerçekten etkili oluyor.