Kırıldım...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Tiryandafila tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  15 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Tiryandafila
 1. Tiryandafila

  Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

  Katılım:
  6 Aralık 2009
  Mesajlar:
  5.323
  Beğenildi:
  581
  Ödül Puanları:
  188
  Eşim benim bu foruma ,daha doğrusu forumun adresini bilmese de böyle bir siteye üye olduğumu biliyor. Kendisi normalde de biraz meraklı biridir, ama konu ben olunca daha da meraklı oluyor. Bazen şuan ne düşünüyorsun merak ediyoruma kadar geliyor konu yani. Forumun içeriğini de sırf merak ettiği için ve yaptığım, ilgilendiğim hiçbirşeyi saklama gereğide duymadığım için az çok anlatmıştım. Ve onun yanında girdiğim zamanlarda ne yazıyorsun, yorumlarını merak ediyorum dediği zamanlarda olmuştur. Ama benim bu konuda ki tavrım, sonuçta burası bana özel biryer gözüyle bakıyorum, her yazdığım ya da düşündüğüm şeyi ona söyleme gereği hissetmedim. Ve bunu her zaman ona da söyledim, sonuçta kadınlara ait bir site, kadınsal şeyler işte ve her yazdığımı sana söyleyemem, bana özel kalsın bazı şeyler dediğim oldu. Bana göre eş olmak, eşlerin her yaptığını bilmek anlamına gelmiyor , hele de böyle bir konuda. Sonuçta ben buraya her yazdığımı ona söylemek zorunda değilim ki, böyle bir sorumluluğumda yok.

  Dün akşamsa şöyle birşey oldu.

  Akşam işten geldi, ben de mutfakta yemek hazırlıyordum. Sonra oda bilgisayar başına geçmişti. Bir ara masaya birşey bırakmaya geldim ve ekranı gördüm, hemen kapamasına rağmen. Foruma bakıyordu ve forumun adresini ve ismini bilmiyordu. Ben bilgisayar konusunda çokta ayrıntı bilmem. Ayrıca bana özel kalmasını tercih etsemde ,saklama ve silme gereği hissetmedim. Bilgisayarın benim çokta farketmediğim biryerinde geçmiş diye bir bölüm varmış. Beyefendi oradan sadece sayfa sayfa görebiliyormuş. Ben o arada forum sayfasını görünce şok oldum. Hiçbirşey demeden mutfağa döndüm ama zoruma gitti, astım suratımı. Sonra geldi mutfağa, hiçbirşey konuşmadım. Ne oldu filan dedi, birşey demedim. Ben birşey demeden , o konuyu anladı tabi , başladı özür dilemeye. Sonra yok 2 gündür farkettim ve merak ettim baktım dedi. Ben ısrarla 2 gündür değildir bu eminim diye ısrar ettikçe, bu süre 1 haftaya çıktı ve yine ısrar ettikçe 1 aya çıktı, 1 ayda anlaştık sonundakaydirigubbakcemile3İşte benimle ilgili herşeyi çok merak ettiğini, ne yazdığımı çok merak ettiğini, sürekli bakmadığını ( ki zaten çalışıyor, çokta vakti olmuyor akşamlarıda), pişman olduğunu, hatalı olduğunu ,gibi gibi büssürü açıklama.

  Benimse , bunu arkamdan gizli gizli yapması ( şunuda söyleyeyim, açıkta yapsa tabi ki kızacaktım, bunu da biliyor) ve ortaya çıktığında o kadar baktım , bu kadar baktım diye yalan söylemesi, çok sinirlendirdi beni. Gereken tepkiyi yeterince verdim. Birdaha olmayacağına söz verdi ki, zaten benim birdaha olmasıyla ilgili bir sıkıntım yok, yapmayacağım dediği hiçbirşeyi birdaha tekrarlamamıştır şimdiye kadar. Ama yalan söylemesi ve benim ısrarla bana özel kalsın dediğim bir konuya böyle dahil olması çok kırdı beni.

  Şunu da güven problemi var demek ki diyecek arkadaşlara not düşmek isterim ki, onun foruma bakma amacı, acaba ne yapıyor, nerelerde geziyor değil buna eminim. Dediğim gibi normalde de benimle ilgili herşeyi merak eder. Tabi ben yaptığına yine hak vermiyorum. Ortada bir güvensizlik varsa, bu artık benim açımdan geçerli. Benim güvenim sarsıldı neredeyse.

  Allaha şükür bana çok değer verir, üzülmeyeyim diye de her zaman elinden geleni yapar, bu konuda da dün akşamdan beri, nasıl özür dileyeceğini şaşırdı ve çokta haklı olduğumu ısrarla söyledi. Ama benim kırgınlığım geçmiyor birtürlü.

  Sizin eşiniz foruma girdiğinizi bilir mi ,merak eder mi, bilmek ister mi ne yazdığınızı?
   
 2. 15 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Tiryandafila
 3. Laale

  Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

  Katılım:
  13 Nisan 2007
  Mesajlar:
  19.351
  Beğenildi:
  21.579
  Ödül Puanları:
  363
  Kadınlar Kulubü'nü çok seviyorum ben..
  Evliyken daha sık girerdim..
  O zamanlar daha çok boş vaktim mi oluyordu ne?kaydirigubbakcemile3
  Kocam da bilirdi,o da severdi burayı.. Ben seviyorum diye sadece..
  Ben hiç rahatsızlık duymadım,şifremi de bilirdi,kullanıcı adımı da..hihoyyyt
   
 4. 15 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Tiryandafila
 5. Feronia

  Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

  Katılım:
  16 Ekim 2007
  Mesajlar:
  6.817
  Beğenildi:
  47
  Ödül Puanları:
  78
  Kırılcak yada kızıcak bir şey yok bunda abartıyorsunuz.
  Girdiğiniz bi site olduğunu bilebilir ama neresi olduğunu bilmediği için merak etmesi doğal gibi geliyor bana...
  Kim olsa merak eder..
   
 6. 15 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Tiryandafila
 7. Tiryandafila

  Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

  Katılım:
  6 Aralık 2009
  Mesajlar:
  5.323
  Beğenildi:
  581
  Ödül Puanları:
  188
  Kesinlikle insan merak edebilir, buraya kadar kızmıyorum zaten. ıyi tamam merak ettin belki haklısında, hatta araştırdın buldun, baktın, nasıl biryer, için rahatladı. Ama bu merakın sonu yok ki. Benim devamlı ne yazdığımı bilmesi mi gerekiyor yani. Birkaç kere baktın, aylarca niye bakıyorsun. O zaman üye ol, öyle takıl banane kaydirigubbakcemile3 Şöyle hissediyorum ne biliyim, hani insanın günlüğü vardır, eşi de olsa okumasını istemez, sanki izinsiz okunmuş gibi. Tamam bu kadar gizlemekle ben onu bu yola teşvik etmiş olabilirim ,kabul ediyorum. ıyi de bakacağın kadar bakmışsın, hala niye devam ediyorsun.
   
  Son düzenleme: 15 Nisan 2010
 8. 15 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Tiryandafila
 9. krizalit.kristalin

  krizalit.kristalin Popüler Üye Üye

  Katılım:
  18 Kasım 2009
  Mesajlar:
  1.379
  Beğenildi:
  4
  Ödül Puanları:
  106
  Benim bu forumun daha sıkı takipçisi ve hattâ üyesi olmam vajinismus olduğumu fark etmemle başladı. "www.kadinlarkulubu.com" olarak bilmese de bilirdi bir kadın forumuna takıldığımı erkek arkadaşım. "Kızlar şöyle denemiş işe yaramış, bir arkadaş daha yendi" diye söz ettiğim olmuştur. Sonra bi de "Bir Derdim Var" kısmına sardım ben tabi. ılk zamanlar orada okuduğum çoğu şey beni şaşırtırdı [artık her şeye alıştım, insanlar beni şaşırtamıyor, forumun o kısmından mezun olabilirim], çok uç olanları paylaşırdım bazen inanabiliyor musun böyle böyle insanlar varmış ya diye. O da zaten böyle dedikodumsu muhabbetleri hiç sevmez, ilk zamanlar üstünkörü katılırdı, sonra bunlarla kafamı fazla meşgul ettiğimi söyledi, ki haklıydı :hulya:

  Ama aramızda bundan fazla lafı geçmemiştir. Onun bilgisayarından da çok girdim siteye, muhtemelen biliyordur adresi, e istese nickimi teşhis etmek de onun için çocuk oyuncağı, hattâ belki oturumum açıktır orada. Ama bu hatun muhabbetleri onun ilgisini çekecek son şey bile değildir. Baksaydı da benim son yazılarımla kafa bulup bunun esprisini yapardı laf arasında diye düşünüyorum, ama bilemem de...

  Bunlar sorun değil elbette ama hafiyecilik yapsa, çaktırmadan yazdıklarımı deşse ve ben bunu sonradan öğrensem açıkçası ben de şaşırır ve de incinirdim ablacım. Sanki ondan sakladıklarım varmış da bu yolla öğrenmeye çalışıyormuş gibi hissederdim.
   
 10. 15 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Tiryandafila
 11. TheElfOfTheBlackS

  TheElfOfTheBlackS Yeni Üye Üye

  Katılım:
  25 Mart 2010
  Mesajlar:
  198
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Merak işte..Aslında eşini anlıyorum..Bende eşimin üye olduğu forumları kurcalıyorum:) Ne yorum yapmış,neler konuşmuş merak ediyorum..Güvensizlikten değil..Bunu söylüyorumda ona..Eşine yasak koyunca daha da cazip gelmiş belli ki..Çok kırılma,güveninde sarsılmasın..Bak özür de dilemiş..Unut gitsin:KK66:
   
 12. 15 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Tiryandafila
 13. lovelinya

  lovelinya Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Eylül 2008
  Mesajlar:
  1.526
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  ben şahsen hiç bahsetmiorum eşime buraya girdiğimden;
  yoksa dediğin gibi o da güvensizlikten değil ama burda yazdığım şeyleri merak edip girecektir eminim ki...
  izin verirsem açık vermezsem gizli...
  o yüzden hiç bahsetmiorum
  zemuszemus

  senin eşinin merak etmesine de şaşırmadım ben olsam onun yerinde bende merak ederim, bende bakmak isterim sonuçta...
   
 14. 15 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Tiryandafila
 15. Mihriban

  Mihriban Popüler Üye Üye

  Katılım:
  1 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  12.732
  Beğenildi:
  9
  Ödül Puanları:
  196
  eşim buraya üye olduğumu biliyor ama adresini şifremi nikimi falan bilmez hiç sormaz merak da etmez
  genel anlamda meraklı bir insan değildir.
  belli ki senin eşin meraklı biri kızacağını bildiği içinde senin önünde siteye girmemiş senden gizli yapmış.
  bence çok da kızılacak bir durum değil ama 1 ay boyunca takip etmeside ilginç
  yinede büyütme canım nede olsa bir daha olmayacağına dair söz vermişyerimseniben
   
 16. 15 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Tiryandafila
 17. kantaron

  kantaron -benim güzel kanaryam- Üye

  Katılım:
  10 Nisan 2010
  Mesajlar:
  213
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  41
  ne var ki bunda gayet normal ben olsam esımın msajlarına da bakardım ayrı gayrı mı var sonucta
   
 18. 15 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Tiryandafila
 19. diablo

  diablo Aktif Üye Üye

  Katılım:
  19 Kasım 2009
  Mesajlar:
  813
  Beğenildi:
  136
  Ödül Puanları:
  88
  merak edebılır bunu , benım esımde sorar, ısmın ne der, hatta arada ne yazdın bıle der. bunlar cokta kırılacak bırsey degıl bence.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.