Kırkağaç'ta komando olarak askerlik yapan bildikleriniz...lütfen yardım!!!!!!!!!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Cazu tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

15 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Cazu
  1. Cazu

Cazu non je ne regrette rien!! Üye

Beğenildi:
    8
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    kızlar kardeşimin kırkaağç komando çıktı ve biz oklandık resmen duyduğum günden beri uykularım kaçıyo morellerim aşırı bozuk kafamı çok karıştırıyolar şırnak hakkari diye lütfen bu hakkında bilen vrsa yardımcı olurmusunuz buradan paylaşalım..yoksa ben kafayı yicemeyvahedigeldismile

2. 15 Şubat 2010
  3. Libyana

Libyana Turkmenistan'da dostlarla Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Ahh ah..:teselli:
    Arkadaşım aynı duyguları paylaşıyoruz..
    Benim kardeşim de Isparta'ya çıktı,25inde teslim inşallah..Kesinleşene kadar şaka gibi geliyordu,insan fena oluyor ama asker olmak her yiğidin değil er yiğidin harcıdır,inşallah bu kutsiyeti büyük, görevlerini başarı ve vatan aşkı ile yerine getirir hepsi..Gurur duyalım onlarla :1hug:
    Rabbim hayırla,sağlıkla,sıhhatle gidip gelmelerine nasip etsin..Dualarımızla süsleyelim bu günleri..:Saruboceq:
    Yazarken bile kötü oldum daha gözümüzde küçükler ne zaman büyüdü ne zaman 21 yılını devirde askere gidecek hey gidi..Kınalı kuzucuklarımız bizim:_)

Yüreğimizi ferah tutalım ..Hakkari da olsa Şırnak olsa ,herşey Allah'tan..Zahmette rahmet vardır diyelim
    Bize de diyorlar Isparta ise mutlaka Hakkari Şırnak ya da Hatay'a düşer diye..Oralar da vatanımızın pir parçası , kanımızdan kan canımızından can..

Fakat öyle şeyler diyorlar ki annem geçen gün fenalaştı ,üzüldü,şeker tansiyon fırladı :gitm

Ki annemin kalbinden rahatsız olduğunu bile bile ..

:eek:lmaz:

Bu hassas dönemde destek gerekiyor bence , güzel şeyler tatlı şeyler söylemeli , iyi düşündürmeli..

Kıyamam kurban olurum ben askerlerime..
    Ne kutlu ne mutlu ki asker ablası , asker aileleri olacağız:asigim:

Yüreğim kabardı yine..

Son düzenleme: 15 Şubat 2010
  4. 15 Şubat 2010
  5. aysen_34

aysen_34 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle hayırlı teskereler diliyorum benim
    benim yiğenimde safranboludan geldi iki gün önce acemi birliğinini bitirip usta birliği ise mardine düştü
    herkes çok endişeli ama bence bu kadar üzülücek bişey yok allahın izniyle yapıp gelirler inşlh
    allah rızkı kesmişse askere gitsede gitmesede ölüm bulur
    rabbim hayırlı arkadaşlarla karşılaştırsın inşlhh hepsini
    bu arada canınızı daha fazla sıkmak istemem ama kırkağaçtan genelde doğuya gönderirler :sinifsinif:
    ama üzülmeyin hayırlısını isteyin :Saruboceq:

6. 15 Şubat 2010
  7. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım benim kuzenim orada acemi birliğindeydi sonra diyarbakıra gitmişti sanırım, ya da urfaya. tam hatırlayamadım ama ikisinden biri.

8. 15 Şubat 2010
  9. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Genelde manısa ısparta yada sivasa gönderiyor foça olsaydı kesin şırnak hakkari derdim

10. 15 Şubat 2010
  11. Cazu

Beğenildi:
    8
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    canm benm senn bu yazdıklarında benm yüreğimi kabarttı ağlıyorum suan yine çok gurur verivi ama çokta üzülüyorum nasıl atlatıcaz allah hepsini korusun hepsi ana kuzusu senn kardeşin içinde hayrlı teskereler şimdiden canm dualarımızı eksik etmeyelim

12. 15 Şubat 2010
  13. Cazu

Beğenildi:
    8
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    canm kırkaağçta sırnağa hakkariye çok yoluyomuş tam sınırlara alahhıımmm off nasıl gecicek nasıl uyku uyucaz

14. 15 Şubat 2010
  15. Cazu

Beğenildi:
    8
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    komando olarakmı gtti kuzenin

16. 15 Şubat 2010
  17. DENXIXZKOYDUMADIMI

DENXIXZKOYDUMADIMI Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar.kardeşimde 3 aya yakın orda acemiliğini tamamladı.eğitimleri çok ağırdı:KK43: diyorduk kesin doğu bölgelere gidecek ama kardeşim koruma seçmelerine girdi paşa korumaları oluyormuş belirli bölgeler için özel seçilmiş askerlerden, kardeşimde ankaraya paşa koruması olarak seçildi ama santim santim her yerine bakmışlar.ve böylelikle askeriliğini ankara da tamamlamış oldu..şansı güldü o yüzden.kırkağaca yemin törenine gittik canım yemyeşil bir tepede asgariye 5 km ilerisinde piknik yerleri var heryer yem yeşil kardeşinde şansını değerlendirsin seçmelere girsin umarım onunda olur..hayırlı teskereler..

18. 15 Şubat 2010
  19. jeelibon

jeelibon Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım abim orda acemi birliğinde 3 ay kalmıştı.sonra ankaraya koruma olarak gönderilmişti.seçimler yapılmış abmle beraber 15 kişi seçmişler.kendisini göstersin belki şanslı olabilir.