Kırkı Çıkan yada Çıkmayanlar Eşlerinizle birlikte oluyormusunuz???

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve KüçükAnne_ tarafından 6 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : KüçükAnne_
  1. çok merak ediyorum bayanlar
    1_kırkınız çıkmadan birlikte olanınız varmı??
    2_kırkı çıkıpta birlikte olanlar ??^
    3_ sezaryanmı mormalmi yaptınız??
    4_ve doğumunuza bağlı olarak dikişleriniz yada ameliyat yeriniz ağrıdımı??
    ve son olarak ben nasıl birlikte olucaz diye düşünüyorum açıkcası eskisi gibi olucakmı bilemiyorum sanki anne oldum diye bir utangaclık ağırlık hissediyorum.kızım bizim odamızda kalıyor.aynı odadayken yapbileciğimi sanmıyorum.sizler neler yaşadınız ben acaba yanlışmı düşünüyorum ay ne yapcam ben beni rahatlatın biraz.:asigim::çok üzgünüm:

2. 6 Ağustos 2008
  3. fxixndxixkiçim

fxixndxixkiçim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    35 günlük lohusayken denedik,sabaha kadar acıdan kıvrandım,bi daha denemedik...süt verdiğimiziçin prolaktin hormonu yüksek oluyormuş,vajinada aşırı kuruluğa sebep oluyormuş bu durum.......

4. 6 Ağustos 2008
  5. Çixgxdem

Çixgxdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    40ım çıkmadan yapma taraftarı değilim bende.sağlık açısındanda dini açıdanda.zaten sağlık açısından sakıncalı olduğundan dinen yasaklanmıştır.sezeryan olduğuma sadece bu yönden mutluyum acı duyacakmıyım paniği yok çünkü o eskisi gibiii.bizimde kızımız aynı odada ama o işi yaparsak iyice doyurup kendi odasında yatıracağımmm.oooff off bizde özledik kocalarımızı yaaws.

6. 6 Ağustos 2008
  7. EU1

EU1 Guest

bence kırkımız çıkmadan birlikte olmasak iyi olur arkadaşalr ...hem dini hemde sağlık açısından..ayrıca sezeryan olan arkadaşalar zaten mecburen bir buçuk ay bekleyecekler...bende sezeryan oldum 2 ay kadar düşünmüyorum..zaten uykusuzluktan ve halsizlikten aklıma bile gelmiyo..eşimde artık eli mahkum bana uyacak..

8. 7 Ağustos 2008
  9. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ya ben nedem esimin kokusunu bile duyamiyorum bi bucuk haftadir dogru durust
    annemlerin evinde kaldigim icin
    zaten hamileyken en son bi bucuk ay once olmustu o malum is simdi cok ozledim esimi is olsun olmasin zaten hem sezaryen hemde dinen olmamasi icin daha iyi yani olmaz
    kirkimiz cikdin hayirlisi ile once agri falan kalmazsa bakarizkafamçokkarıştı

ha bi sey sorcaktim esiyle birlikte olmak degil de oynasmak bi sey olur mu ki
    sadece soru ha :eek:

10. 7 Ağustos 2008
  11. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Ben bi yerde okumuştum canim oynaşmakla bişey olmazmiş 40 gün boyunca eşlerimiz belimiz ve dizimiz arasinda bişey örtülü olucak üstünden el ile elleme olabilirmiş

12. 7 Ağustos 2008
  13. teşekürler kızlar cvplarınız için yorumlarınız için. ya ben sezaryanla yaptım.korku değil hissettiklerim onu merak etmiştim. acıyormu diye .hissettiğim utanmak kızımdan utanıyorum:) hamileyken böyle birşey yoktu kız piyasaya çıkınca içimi garip duygular kapsadı o varken yapamazmışım gibime geliyor. yok bende sizler gibi 40 çıkmadan ypmayı düşünmüyorum sağlık açısındanda çok önemli bu eşimde saygı duyuyor zaten saolsun.patlicak adam yakında:)) çok özledim onu aslında en az onun beni istediği kadr bende onu istiyorum ama dediğim gibi annelik duygularımı desem ne desem cekingen oldum. ama oynaşmıştık biz :))) öle abartı değil sadece öle öpüştük felankaydirigubbakcemile3 oysa hamileyken ne planlar yapıyordum bir doğurayımda kırkımkmıda atlatayım 3 gün 3 gece çıkmıcam diyordum :roflol:hihoyyyt offff başka bu durumu yaşıyan yokmu acaba :KK43:kaydirigubbakcemile a.s.

14. 7 Ağustos 2008
  15. nasıl yani neden sezaryanlılara 2 ay yasak ??? ya birde nasıl korunucaz kızlar sizler neyapıcaksınız nasıl korunuyorsunuz yada korunacaksınız.emzikliyken doğum kontrokl hapı kullanılmıyor değilmi

16. 7 Ağustos 2008
  17. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    cnm o korunmayı bende düşündüm eşim spiral taktır diyo ama ben istemiyorum açıkçası hem korkuyorum hem utanıyorum oramı açmaya doğumda mecburen açtık ama:)eşim korunucak bir süre öle süt falan koroumuş ona güvenmiyorum ben bide tekrar hamile falan kalırız allah korusun....

18. 7 Ağustos 2008
  19. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ccanım doktorun söylemedımı sezeryanlı olanlar 60 gün normal doğum yapanlara 40 gün ilişki yasak sağlığımız açısından ...dinimizdede kadınların sağlıkları için zararlı olduğundan kırkımız çıkmadan işilkıye girmek haram sayılmıştır..bizim buralarda lohusanın mezarı kırk gün açık dururmuş derler(allah çocuklarımıza bağışlasın hepimizi) o nedenle sağlığımızı tehlıkeye atmamak için 40 ım çıkmadan ilişkiye girmeyeceğim..ama kocisişimi çok özledımm dün adamcağız nezaman iyileşeksin dıye soruyo 40 tanmı haberı var:)::):):):)daha çookk dedım bendee:):)::)/B]