Kirmizi Et Yeme Sebze Ye Hamile Kal

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve PAPATYAM tarafından 1 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1 Nisan 2008
    Konu Sahibi : PAPATYAM
  1. PAPATYAM

PAPATYAM 15 MAYIS kilolara savaş Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    merhaba arkadaşlar bazı duyduğum ,okuduğum yazılı ve görsem medyadan takip ettiğim bir konuyu sizinle paylaşmak istedim doğruluk payı ne derecedir o konuda kesin bir şey söyleyemem ama dıgıturkte bır tıbbı olayları dogum hıkayelerını anlatan bir kanal var ordayı 1 yıldır seyredıyorum bırcok dogum ve tedavı konuları işleniyor ve bır klinikte doktorun bırı konuşuyordu sanırım amerikada bir klinik ti doktorun dediğine göre kısırlık teşhisi konulan kadınlara tamamen sebze meyve ağırlıklı balık dışında et yememeleri gereken bir yemek programı uyguluyorlardı ve konuşan hamile kadınların dediklerinden bu programa harfiyen uyan kadınlar 6 ay geçmeden normal yol ile hamile kalabiliyorlardı.bende biraz denemiştim bu olayı ama kesin kes uymamıştım programa belkide pek inanmamıştım bu olaya ama dün bir haber programında bir türk doktor araştırıyorum dün haberin sonuna yetiştim çünki hangi klinik yada hastane bilmiyorum ama aynı şeyleri söyleyip normal yolla 1 yılda 300 hastasının hamile kalmasına yardımcı olmuş ve hamile kadınlar o yabancı kanalda izlediğim dinlediğim şeylerin nerdeyse aynılarını Söylüyordu denemeye değer ve bu olayda bence bir hikmet varr deneyin ve araştırın kızlar

2. 1 Nisan 2008
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    benim koca kırmızıdan başka sevmiyo yaaaaaaa
    bende sadece köfte yerim kırmızı et ama çok sık balık tüketmem yaaaaaaaaaaaaa
    ne olacak kocama diyem o bana yapsınnnnn hehehhee

4. 1 Nisan 2008
  5. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ette gerekli olması gerekiyor..Protein sonuç olarak..Bend ekırmızı et hiç yemem sevmediğim için ama doktorum haftada 2 kez yemelisin dedi ızgarada yağsız zorluya zorluya yiyorum vallahi..

6. 1 Nisan 2008
  7. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    348
    Ödül Puanları:
    153
    Canım ya benim eşim kırmızı ete aşırı düşkün,yani etsiz yapılan yemeğin açıkçası suratına bakmaz bende onun yüzünden hep kırmızı et tüketmek zorunda kalıyorum,biliyorum sürekli tüketmenin sağlıklı olmadığını ama ben ona rağmen hamiş kaldım,meyveyi çok tüketirim gerçi belki onunda faydası olmuştur ne derece doğrudur bu kırmızı et konusu bilemiyorum ama çok tüketmekte iyi değil gerçekten onun yerine balık daha sağlıklı,yinede paylaşımın için saol canım

8. 1 Nisan 2008
  9. lapa

lapa bitanecik kızımmmm Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    88
    Yandim Bennnnnnnnn
    Sebze Yemiorum Desem Yeridir Varsa Yoksa Bana Et Olsun Etcilim Yanii:KK43:
    Umarim Doğruluk Payi çok Düşükdürr:KK43:

10. 1 Nisan 2008
  11. PAPATYAM

PAPATYAM 15 MAYIS kilolara savaş Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    valla kızlar dediğim gibi ben sorunlu hamilelikler geçirdim düşüklerim oldu bu yüzden çok araştırma yaptım nerdeyse tv gazete internet ve bu konuya birçok yerde rastladım 6 ay et yemezsek bişey olmaz dün haberlerdeki türk doktor bile söyledi bakla gillerden alacağımız protein vitamin etten daha fazla ve daha doğal olacaktır hayvansal ürünlerde çok fazla hormon var para için tavuk-inek koyun gibi hayvanlara hormon veriyorlar haberiniz olsun istedimmm denemek isteyen denesin

12. 1 Nisan 2008
  13. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    et sevmeyen biri olarak eh böyle birşey varda ben neden hamile kalamıyorum balıkta yemiyorum ondanmı acaba kısmet işi bunlar nasip ne zamansa o zaman olur

14. 1 Nisan 2008
  15. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    yahu bahsedilince bile canım çekti :roflol: yemeden duramam ki sebzeylede pek aram yok ama arada zorluyorum kendimi a.s

16. 1 Nisan 2008
  17. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bugüne kadar pek et yediğimi hatırlamıyorum ama genede olmuyo olmuyo olmuyooooooooo..

18. 1 Nisan 2008
  19. nefisem

nefisem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    dun bende esimle beraber izledik haber programini,benimde pek inanasim gelmedi ama esim ile konusduk konuyu,tabiki et yiyen lerde hamile kalbilir,ama 1 sene beklemek yerine belkide6 ayda cocuk sahibi olmak daha mantikli geliyor.ama benim kanimca ette fazla hormon var ama meyve ve sebzelerde yokmu sanki,her seyin natur olanini tuketmek en dogrusu ama nerde,