kırmızı istiyorumm

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve c.c.D tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : c.c.D
  1. c.c.D

c.c.D Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçlarımı en son loreal çikolota kahveye boyadım. ama altında bakır olduğu için uçları açıldı diplerim kendi renginde şimdi saçlarımı kırmızıya yakın kızıl istiyorum.
    hangi boya olur..
    -tatlicadiarzu-

2. 11 Şubat 2009
  3. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    GİZEMLİ KIZIL

TUTKULU KIZIL

4. 12 Şubat 2009
  5. yakamoz_16

yakamoz_16 Guest

ya bunlar rengi çok açmıyo die duydum ama kullanıp da memnun olan var mı?

6. 23 Mart 2009
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm şu ekstra açıcılı kızlılar hiç bi işe yaramıyor.arkadaşın saçını boyadık kahve renginde boya vardı..dipleri kızılmsı yaptı uclara etki etmedi..

8. 23 Mart 2009
  9. kkibele

kkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    sanırım sen tam kırmızı istiyorsun kızıl değil bu yüzden açtırmadan elde edemezsin o rengi. yani ancak saçının rengi açılıp üzerine kırmızı renk boyanınca olur senin istediğin renk.. diğer türlü yani saçının rengi açılmadan boyarsan kızılımsı tonlar elde edersin kırmızı olmaz canım yerimseniben hatta bildiğim kadarıyla su bazlı boyalar var bu tarz renklerdeki saçları onlarla boyuyor kuaförler..yanlış hatırlamıyorsam forumda da daha önce konuşulmuştu bu konu..jeans color adında su bazlı bir boya var;kırmızı,pembe,mor her rengi var bu boyanın ama sadece oryelle açılmış saçın üzerine tutuyor..

10. 23 Mart 2009
  11. kkibele

kkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    evet cnm biliyorum yunseyi ben de bir zamanlar çilek kırmızısını kullanmıştım ama tabiki daha koyu bir renk olmuştu.. bencede saçını hiç oryele bulaştırma yani çok feci bir şey ben şu anda oryelli yerlerden kurtulmaya çalışıyorum saçlarım mahvolmuş durumda mirmirmirmir eğer çok istiyorsan palette açıcıyı dene ya da kolestonun bir sarı rengi öneriliyordu numarasını tam bilmiyorum ama onlarla açmaya çalış saçının rengini boya oldukları için en azından oryel kadar yıpratmazlar yerimseniben

12. 23 Mart 2009
  13. Elis

Elis Guest

Koleston Saç Boyası Tüp 66/46 Aşk Alevi

resimli olarak bulamadim ama 2003 senesinde bende yaptirmistim,annem yapmisti,

o kadar guzel olduki,hala aklimdadir bu senede gidersem alip anneme boyaticam,tavsiye ederim,cok jugarşakkıdı

14. 25 Mart 2009
  15. kkibele

kkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben yunseyi 2-3 yıl önce kullanmıştım.. o zamanlar saçlarımı aşk alevine boyuyordum ben de. bir kozmetikçide görüp almıştım boyayı hiç bilmeden yani.. rengi de aslında güzeldi ama koyu tutmuştu yani açık ve parlak bir kırmızı değildi ayrıca kendi saç diplerime de iyi girmemişti kendi saçım çok koyu olmamasına rağmen. o yüzden aslında pek önermem yunseyi.. palettenin de sadece sonbahar kızılıydı sanırım ondan 1 kere kullanmıştım aşk alevinden çok farklı olmamıştı açıkcası o yüzden pek bir şey diyemiyorum yerimseniben canım bence sen tam olarak nasıl bir renk istediğini ve kendi saç rengini gösteren bir foto koyarsan daha iyi yardımcı olabiliriz yerimseniben

16. 25 Mart 2009
  17. Beyhan__

Beyhan__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim saçım seninki kadar açıldı oryalle..
    ve şu an kıpkırmızı:))

18. 25 Mart 2009
  19. Beyhan__

Beyhan__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86