kırmızı noktalar

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve oNcA tarafından 5 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : oNcA
  1. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaslar dun ecrini doktora götürdük...malum hava çok sıcak...arabada battaniyesini felanda açtım...eve geldğimizde vucudunda kırmızı noktalar vardı...annem sıcaktan isilik oldugunu söyledi...yıkadık ama hala vucudunda var...
    sizlerdede böyle bir durum oldumu...

2. 5 Ağustos 2008
  3. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    cnm isiliktir o benim bebeğiminde kolların araları olmuştu bide boynu pişik kremi ve pudra sürdük havalarda serinleyince geçti şimdi...ama genede doktora sor istersen...

4. 5 Ağustos 2008
  5. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    kapalı yerleri olur bebişlerin oncacım annen doğru sölemiş ..isilik canım malum havalar çok sıcak ..en çok boyunda bide kollarla bacakların boğumlarında olur .. arada pişik kremi kullan bişeyi kalmaz yada bebe yağı .. geçmiş olsun canım

6. 5 Ağustos 2008
  7. minenil

minenil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kırmızı noktalar değilde yüzünde alnında ve bazen de yanaklarında kırmızı küçük sivilceler oluştu CADIARZU dün forumun başka sayfalarını karıştırırken bi yerlerde bizim D vitaminlerinin buna yol açtığını yazanlar olmuş ne kadar doğru bilmiyorum. siz ne dersiniz kızlar???

8. 5 Ağustos 2008
  9. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım biz sadece polivit vitamin kullanıyoruz ona rağmn çıktı.. devid 3 kullanmıyoruz ..internette her okuduğuna inanma

10. 5 Ağustos 2008
  11. minenil

minenil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doğru aslında ama yine de kafada bi soru işareti oluşuyor zaten yazıyı yazdıktan sonra bizim sağlık ocağı hemşiresini aradım sanmıyorum dedi ama istersen bi 2 gün kullanma dedi. bakacağız bakalım

12. 5 Ağustos 2008
  13. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    doktoru aradım...sıcaktan oldugunu, SIK SIK yıkamamı, odasını havalandırmamı söyledi...

14. 5 Ağustos 2008
  15. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim oğlandada var aynı kırmızılıklardan bende sıcaktan olduğunu düşünüyorum arada bi kremliyorum inşallah en kısa zamanda geçerr
    kızlar yaa benimde sırtımda doğumdan sonra toplu iğne ucu kadar büyüklükte bir sürü sivilce türü şeyler türedi bazen öyle kaşınıyoki
    aslında oğlumda çıkanlarda bunun aynısı doktora gösterdim sırtımdakileri sıcaktan dedi ama hala geçmedi

16. 5 Ağustos 2008
  17. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım onlar sıcaktan + bizi emerlerken üstümüze yapışıyorlar ya terden oluyor..bazen süt fala vs.. degiyor..ben her gün banyo yaptırıyorum..birde agız mendilleri var tulbentten ,ılık suyla ıslatıp kızarık olan yeri hafif hafif siliyorum..iyi geliyor..

yalnız ufak bir uyarı..pudara sakın kullanma canım, bebeklerin gözenekerini tıkıyormus

18. 5 Ağustos 2008
  19. esterella

esterella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı küçük sivilcelerden benim bebeğimde de oluştu. bir kaç gün kalıp sonra geçiyor ve başka yerde çıkıyor. yüzünde dört beş tane oluştuğu oluyor. henüz doktora gidemedik.