Kirpik boyama

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve kptays tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kptays
  1. kptays

kptays Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar internette kirpik boyaları satılıyor kullanan var mı? Hani onunla siyaha boyasam üzerine de maskara bayağ bir gür uzun gözükür gibi geldi bana. Öyle hayal ediyorum sırnaşık şey kulanan var mı???

2. 19 Nisan 2009
  3. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kirpik boyamaya hiç gerek yok bence...anlamsız bir işlem yani :)
    canım siyaha boyanmış kirpik üstüne siyah maskaranın...normal kirpik üstüne sürülen siyah maskaradan farkı olacağını sanmıyorum...nitekim sarışın olan insanlar bile siyah maskara sürdüklerinde kendi kirpikleri açık olmasına rağmen aynı simsiyah görünüşü elde ediyorlar...dediğin şey saç renginde saç boyasında geçerli....maskara zaten altındakinin rengini göstermeyecek ve tamamen örtecek nitelikte boyaya sahip :)

4. 8 Temmuz 2009
  5. prensesin.uykusuyum

prensesin.uykusuyum standart. Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ... ama şuda bir gerçekki koyu renk boya saç tellerini kalınlaştırdığı gibi kirpikleride kalınlaştırabilir veya rimel kirpikleri birbirine yapıştırırken boya da böyle bir sorun olmaz. Peki illaki özel bir boyamı gerekiyor acaba yoksa mesela hint kınasıylada siyah yapılabilir mi?

6. 11 Temmuz 2009
  7. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    bu konunun sahibi arkadaşımız kaçırılmış arkadaşlar hepinizden onun için dua istiyorum allah yardımcıları olsun:Saruboceq: