Kirpik Ektirme

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve _CapriCe_ tarafından 4 Kasım 2007 başlatılmıştır.

4 Kasım 2007
    Konu Sahibi : _CapriCe_
  1. _CapriCe_

_CapriCe_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    Arkadaşlar kirpik ektirme nasıl oluyor ve nerede yapılıyor ve fiyatlarını biliyorsanız benimle paylaşırmısınız

2. 10 Aralık 2007
  3. papatyaemel

papatyaemel Guest

güselim niye kirpik ektiriyorsunki hint yagı kullan cok işe yarıyor sahsen ben denedim olmayan kirpiklerim şimdi hem uzun hem gür aynı takma gibi oldular...

4. 26 Temmuz 2008
  5. chantyclarie

chantyclarie Guest

konuyu hortlatıp bi de ben sormak istiyorum
    kirpik ektirmek nası oluyo nerde oluyo ne kadar oluyo
    yaptıran var mı kızlarrr

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Temmuz 2008
  6. 6 Ekim 2008
  7. seratonin

seratonin ))(beni seviyorum)(( Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    bide ben hortlatim :) kaydirigubbakcemile3
    güzelim sen istanbuldasın orda ne ararsan bulunur aşkolsun sengözlerimebaksanab
    neysem..
    bende kirpik ektirmek istiyorum..bi zararı olurmuki :bbo: yaptıran yokmu hiç :uhm: kimse cevaplamamış konuyu fisfisfis
    kuaförler yapıyor bu işi ama hepsi değil tabi..güzellik merkezleride yapar cnm..
    ben sormuştum kuaföre..takma kirpik gibi yapıştırılıyor ama kalıcılığı 15-20 gün kadarmış diye aklımda kaldı..fiyatını tam hatırlamıyorum ama uçuk bi rakam değildi
    ..

8. 6 Ekim 2008
  9. EU1

EU1 Guest

kizlar ektirmenin zararli oldugunu biliyorum,kendi kirpiklerinizide dökülüyo su kirpik yapistiricisi yüzünden cok kisiden duydum kesinlikle cok zarar veriyomus..o yüzden bende vazgectim.hint yagiyla yetinmeye calisiyorum neyapalim..

10. 6 Ekim 2008
  11. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.028
    Ödül Puanları:
    163
    bende tam bunu dusunuordum, rımelımı cıkarırken bıle bı tane mutlaka dokuluo, esktra hacım veren maskaralardan yararlanabılırsın , bırde hınt yagı