Kirpik kvrma aleti

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve deruş tarafından 24 Şubat 2008 başlatılmıştır.

24 Şubat 2008
    Konu Sahibi : deruş
  1. deruş

deruş Guest

kızlar bu konuda başlık açıldımı bilmiyorum ama eğer acıldıysa tasıyın ve kusura bakmayın şimdiden yer kaplıyosa fazladan özür.....konu suki kirpiklerim cok cansız cok ince ve kısa yag kullanmak istemiyorum cünkü göz kapakları bi garip yani yagı gözüme kaçırmam söz konusu olabilir boşuna gözümü sakatlamak istemiyorum kirpik kıvırma aleti kullanan varmı nasıl bir etkiye sahip güvenlimi arkadaslar...

2. 24 Şubat 2008
  3. xsxirine_

xsxirine_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben kullanıorum ama rimeli sürmeden önce kullan ,,aslında riml sürdükden sonra daha etkili oluo ama kirpiklerin dökülüor ..şimdi yni rimeller var piyasada avonun var yni rimeli ince fırcalı cok etkili yeni katalogda birde maybellıne-DEFINE-A-LASH fıyatıda cok uygun tavsiye ederim

4. 24 Şubat 2008
  5. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    bende kullanıorum ve oldukça etkili canım ben rimeli sürdükten sonra kullanıorumm

6. 24 Şubat 2008
  7. deruş

deruş Guest

göz kapagı sıkısmaz demi ya

8. 24 Şubat 2008
  9. EU1

EU1 Guest

derus bacim hem diyorsunki kipriklerim cansiz ince ve kisa sonra tutup makas alayimi diyorsun.Bacim hic tavsiye etmem benim upuzun ve kivrik kipriklerim vardi ona ragmen heveslenip kullandim suan ne durumdayim inan eski halimi mumla ariyorum.Cok fazla kiprik dokuyo asla tavsiye etmem sonra aglama iki dirhem kirpigim vardi oda gitti diye benden demesi ccanim.Sevgiler..

10. 24 Şubat 2008
  11. <sermin>

<sermin> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben kıvırcıyı kullanıyorum yıllardır,hiç bi sorunla karşılaşmadım.10 a kadar sayıyorum kıvırırken sonra da rimeli sürüyorum,etkili de oluyor.

12. 25 Şubat 2008
  13. network09

network09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende kirpik kıvırıcıyı 4-5 yıldır kullanıyorum şu anda hiç bi yan etkisini görmedim fakat kirpiklerin kısaysa kıvırıcıyı kullanman biraz zor oluyor göz kapağını sıkıştırabilirsin :S

14. 25 Şubat 2008
  15. deruş

deruş Guest

bu baya aklıma yattı ya... bende gözüme kacar yag şişer mişer diye sürmek istemiyodum.. ama şöyle bişi var peki bu yag içindeki rimellede karışacak bi zararı olur mu ki????:uhm:

16. 26 Şubat 2008
  17. deruş

deruş Guest

:roflol: bende nasıl olur diyorum ya.... ayy hakkaten cok ii fikir... :içelim: saol canım ya... tesekkür ederim....a.s.

18. 26 Şubat 2008
  19. PINARnb

PINARnb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biraz rimel kutusunu temizlemek zaman alıyor ama yinede önemli olan kirpikler