Kirpik uzatmak iin kozmetik?

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve irden tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : irden
  1. irden

irden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar kirpiklerin uzaması için mavala adlı bir ürün varmış kirpikleri 30 günde görünür şekilde uzatıyomuş.almayı düşünüyorum aranızda kullanan varmı?

2. 1 Ağustos 2008
  3. Zuzu_bgm

Zuzu_bgm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben hiç duymamıştım ..:)

4. 1 Ağustos 2008
  5. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
  6. 3 Ağustos 2008
  7. irden

irden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler g.prenseesa.s.

8. 15 Kasım 2008
  9. keciii

keciii Guest

kizlar umrann87 hakli...ben talika lipicolis denedim ve artdeconun denedim mavalada ayni sey ama hic bir ise yaramiyo !sirf paraniz eksiliyo..bana en iyi yarayan hint yagi hem ucuz hemde cok cok etkili gercekten sürekli atlamadan uygularsan her gece faydasini görürsün .kirpiklerim cok yipranmisti dökülmüstü azaldi kisaldi rimel kullanamiyodum cok cirkin duruyodu..hint yagi kullandim ve 1hafta icinde cok güzel oldu devam ediyorum sizede tavsiye ederim..ama su kozmetik kirpik uzatan (sözde uzatan) ürünlerinden pek fayad görmezsiniz... ben bos rimel kutusuna koydum hint yagini azcikti badem yagi ekledim fircasiyla cok rahat kasimada kirpigimede uygulayabiliyorum..ama bolca sicak suyla bos rimel kutusu ve fircasini yikayin..

10. 3 Eylül 2009
  11. bebish22

bebish22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gurba prensesin sitede bulamadım bişey!!!! son yazıdaki hint ve badem yağını bikaç gün kesintiyle bnde uyguladım ama bi işe yaramadı walla:KK43:( bnde çok istiorum kirpiklerimin uzamasını.internette bitkilerin fayydalarını araştırrkene frenk maydonozu die bi otun kaynatılıp suyuyla kirpiklerin her akşam sürülmesi kirpikleri uzatır diodu.aktara sordum elimizde yok demişti hala aklımda bi bulsam denicem:KK43:( bide gariptir: pırasa kaynatılıp suyuyla kirpikler sürüldüğünde uzatır dio ama daha mevsimi olmadıı için onuda deneyemedim walla.ilk işim ilk elime geçeni bi süre denemek olucak yazarım sonuçları bulursanız sizde deneyin yazın bize:))inş. faydası olur:))) sefiom hepinizi:)))

12. 3 Eylül 2009
  13. hatice_42

hatice_42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kesinlikle katılıyorum aynı şekilde bende badem ve hint yağını rimel kutusunda karıştırarak 10 gün kadar kullandım sonra bıraktım ve inanılmaz sonuç aldım umrann87 nın dediği gibi kozmetiklerden yani kimyasal olanlardan uzak durun :lepi:

14. 11 Eylül 2009
  15. bebish22

bebish22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim kirpiklerde bi fabrika çıkış hatası var heralde yaw:KK43:(((

16. 22 Ekim 2011
  17. verda78

verda78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ama memnun kalmadım. onun yerine bence eeose diye bir serum var onu deneyin arkadaşlar gerçekten işe yarıyor
    <a href="http://"http://makyajaynam-verda.kadinlarkulubu.com//>bloguma beklerim</a>

18. 22 Ekim 2011
  19. prenses_84

prenses_84 ...o beni prenses peri sanıyor..:) Pro Üye

Beğenildi:
    482
    Ödül Puanları:
    188
    Hint yağı işe yarıyor demekki...Bende geçenlerde saba tümere konuk olan bi kadının formülünü deneyecem bakalım işe yarayacak mı...Formül şöyle: 1er çay kaşığı hint yağı, kakao yağı, fındık yağı, zeytinyağı...düzenli kullanılınca faydası oluyormuş...Bu yağları aktardan mı almak lazım eczaneden mi kızlar? Hangisinden almak daha güveniir olur?