kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve loli_loo tarafından 20 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : loli_loo
  1. loli_loo

loli_loo Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Arkadaşlar tamamen başka amaçla kullandığım bir ürün tesadüfen farkettimki inanılmaz şekilde kirpik ve kaş uzatıyor.

bu ürün mecitefendinin kayısı kremi. evet ne alaka diyeceksiniz ama inanın uzatıyor:) ben cildim için almıştım ve bitkisel nasılsa diye göz çevremden sakınmadım sürerken, bir süre sonra kirpiklerim uzamaya başlamasına anlam veremedim:uhm: ama başka bir üründe kullanmıyordum. hatta sol gözümün alt kenarında defalarca arpacık çıktığı için kirpiksiz bir bölüm vardı. senelerce kirpik çıkmayan yerde şu an bir sürü uzun uzun kirpiğim var. yine aynı şekilde küsmüş kaşlarımda çıktı. acaba dedim ve anneme kullansana dedim 10 gün kullanmasıyla onunda kirpikleri çok belirgin şekilde uzayınca emin oldum. siteye sık giremiyorum sorularınız olursa takip edebilirmiyim bilmiyorum ama girmeye çalışcam. ancak anlaşılmayacak çok bişey yok sanırım. 15 gün akşam yatarken kirpik ve kaşlara dip ve uçlarına bu kremi sürüp yedirip yatın. bu kadar... ama yüzü tüylü olanlar YÜZÜNE SÜRMESİN lütfen bende onlarıda uzattı çünkü:eek:lmaz:

not 1: bu arada bacaklarımda deriden çıkamayan ince tüyler oluyordu ve kıl dönmesi gibi kırmızı kabartılar yapıyordu, onlarada sürdüm güçlenen tüylerden bir kısmı dışarıya çıkabildi ve kabartılar azaldı böylece:teytey: kısacası bu krem tüy güçlendiriyor.

not 2: fiyatı 12,5 tu 10 liraya aldım, sadece kirpik ve kaş için kullanacaklar oldukça büyük bir kutu. ama mükemmel kokuyor...:lepi:

2. 20 Ağustos 2009
  3. nur_bozkurt

nur_bozkurt Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    ayy canım ne kadar sevındım bılemezsın ne guzel bı tesaduf pekı aktardan mı aldın

4. 20 Ağustos 2009
  5. nur_bozkurt

nur_bozkurt Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    bı de mecıtefendı kayısı degılde kayısı cekırdegı kremı cıkıyo o mu canım

6. 21 Ağustos 2009
  7. loli_loo

loli_loo Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    evet canım kayısı çekirdeği kremi, sarı bir kutuda. ben kayısı yazmışım pardon:) ama gerçekten kısa sürede ve çok güzel uzatıyor. kesinlikle tavsiye ederim. ne hint yağı ne badem yağı bu kadar belirgin sonuç vermemişti...

8. 21 Ağustos 2009
  9. reddish

reddish Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sonuç alan var mı başka?

10. 22 Ağustos 2009
  11. BenLiLa

BenLiLa Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    evet başka sonuç alan varmı?

12. 25 Ağustos 2009
  13. e_ziraatcm

e_ziraatcm Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten güsel bişeymiş ama herkeste aynı etkiyi gösteriyomu acaba..benmde kaşlarım küstü çıkmıyo artık bunada faydası olurmu..bana bi cvp verin lütfen..

14. 25 Ağustos 2009
  15. ofof23

ofof23 Guest

hıımm bence denemeye değer ilaç değil krem neticede 10 gün deneriz olmadı bırakırız. yani bence bitkisel bişe çookta korkmamak lazım. denemeliyiz ve etkilerini yazmalıyız.:)

16. 25 Ağustos 2009
  17. BarbieveKen

BarbieveKen kendine geyşa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    bu bahsettiğiniz yağ evet yüzde tüylenme yapıyor benim bir arkadaşım yüzüne iğneli epilasyon yaptırdığı halde bu yağdan kullandıktan sonrra yüzünde tüyler çıktı

bu deme oluyorki kaş ve kirpik çıkarır bu yağ azmederse kaydirigubbakcemile3

18. 25 Ağustos 2009
  19. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu krem vazelin gibi bişi mi? ben de bugün aldım da kayısı yağı, kayısı çekirdeği yağı ve vazelin içeriyormuş görüntüsü de vazelin gibi.. benim aldığım mecitefendi değildi ama farkeder mi ki?