Kış düğünü???

Konusu 'Düğün' forumundadır ve EU2 tarafından 28 Aralık 2008 başlatılmıştır.

28 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kızlar yaa durup duruken birden aklıma geldide, Kış düğünü yapan varmı kızlar??yani bu aylarda veya şubat mart aylarında gelin olan varmı??pişmanmısınız?? yani yaz düğünü daha iyi gibi olur diyee düşünüyorum sizin düşünceleriniz nelerdir bu konudaa memnun olan yada eğer tekrar geri dönüşü olsaydı yaz düğünü olsun isterdim diyen varmı içinizde??

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Aralık 2008
  2. 28 Aralık 2008
  3. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    Canım kış gelinleri olarak bir başlığımız var görmüşsündür.Bende onlardan biriyim.31 Ocak ta evleniyorum hiç pişman değilim neticede kendimiz belirledik.

Tabi bunda bizim bekleyecek birşeyimizin olmamasının da ilgisi var.Yaş kemale ermiş,okul durumu yok,askerlik durumu yok,iş sıkıntımız yok,çeyizler hazır....vs

Birde şu var biz kızların birçoğu düğünlerini yıllar öncesinden planlanlar,yaz düğünü olmak isteyenlerde çoğunluktadır.Benim böyle bir hayalimde yoktu.

Tek dileğim o gün yağmur yağmaması yönündedir....:)

4. 28 Aralık 2008
  5. BolSekerli

BolSekerli ((B&M)) Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    Belinaycım, ben özellikle kır düğünü istediğim için kışı hiç düşünmedik ama eğer önümüzdeki engeller kalkarsa en kısa sürede evlenmek için kışa da gelse evleniriz, yazı beklemem yani. :)

6. 28 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

nisan veya mayıs ayındaki düğünler beni daha çok etkiliyo nedense..
    ayrıca şimdi farkettim ki hiç kış düğüününe katılmamışım...

8. 28 Aralık 2008
  9. EU2

EU2 Guest

nebilim kışın üşürüm diye düşünüyoruum ee birde yeni gelin olucağımız için ilk 1 hafta 2 hafta falan sürekli su kuşu misali olucaz kışın zor olur diye düşünüyorum.. artı kuafördü eve gelişti evden çıkıştı o aralıkta soğuktu yağmurdu nebilim ben sevmiyorum kış düğününü ama yinede büyük konuşmamak gerek dimi??

10. 28 Aralık 2008
  11. EU1

EU1 Guest

siz ne zaman düşünüyosunuz ki?
    kışın mı?

12. 28 Aralık 2008
  13. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    Cıvıl cıvıl güneşli günde evlenmek banada daha cazip geliyor canım...
    Birde fotolarımız açık havada çekilecek inşallah. O yüzden kapalı havada pek güzel olmaz diye düşünüyorum. Ayrıca yıllar önce teyzeminde Aralık ayında olmuştu düğünü. resmen donmuştuk cıbıl elbiselerle:roflol: Ben sevmiyorum şahsen o yüzden de tüm planlarımızı yaza göre yaptık canıma.s hem balayında da gezmek falan daha kolay olur malum düğün alanıda açık hava bizim korkuyorum yağmur yağar diye gerçi temmuz 16 amadelikafadulden bellide olmaz yani...

14. 28 Aralık 2008
  15. glsh85

glsh85 Guest

gecenlerde kuzenımın dugunu vardı hıcte fena degıldı ama ben havaı fısek ıstıyorumm yanı yazın olmalı:)

16. 28 Aralık 2008
  17. EU2

EU2 Guest

Flirteuse canım şuan için belli değil ama heran herşeyolabilir diyim ben sana :)

burcucum sende benim kafadansın :) glsh bencede yazın olmalı yada yazdan çıkarken ne çok sıcak ne çok soğuk :)

18. 28 Aralık 2008
  19. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kış değil ama Eylül sonunda düğün yapmıştık sahilde deniz kenarında bir restaurantı korkunç yağmur yağmıştı gözgözü görmüyor sahilde olması hiç bir şey ifade etmemiş oldu ve davetliler erken kalkmak zorunda kalmıştı,şatafatlı bir düğün olmasına rağmen yağmurun gölgesi düşmüştü.Ben derimki siz yazın evlenin onca hazırlık,harcanan paralard daha bir işe yarar.