Kış gelini oldum.. Gelinliğimi seçtim .. Fakat ..

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve Potito tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

2 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Potito
  1. Potito

Potito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar Selam..
    Allah nasip ederse aralık 12 de düğünüm olacak. Bugün uzun uğraşlar sonrası gelinliğimi beğendim ve siparişini verdim.. Kına gecesi için de kabarık bir elbise diktiriyorum..
    Buraya kadar tamam.. =) Fakat gel gelelim.. Bunun iç çamaşırı var.. Ayakkabısı var.. Kışın soğuğu var.. Kürkü var.. Çorabı var.. Solaryumu var.. Bana kalırsa daha var da var..:)
    Sizden beklediğim Bendeniz'e kış gelini olanlarınızın tecrübesi, hatırlatması, dipnotları..
    Gelinlermizden ve gelin adaylarımızdan da fikir ve görüşler.. Çorap olsun ayakkabı olsun.. 'İç çamaşır' olsun.. :) Hepinizi Uzaktan uzaktan öpüyoooruuuuum ( Malum Domuz gribi :) )zemuszemus

2. 2 Kasım 2009
  3. Bige_

Bige_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım çok sevindim.Mutluluklar dilerim.En güzeli valla kış gelını olmak bende kışın evlendım 1 yıl olacak az kaldı.Yaz aylarına dayanamıyorum sıkıntı veriyor insana.Benım ayakkabım apartman topuk inci beyazı burnu açık kalın bantlıydı her yeri.Çok da rahat ettim,kaba ayakkabıları sevmiyorum.Yanınada biraz daha alçak topuklu ayakkabı aldım ama hiç ihtiyacım olmadı.Öğlen Saat 4 den sabaha karşı 5 e kadar bu ayakkabılarla durdum.bu arada üzerinede bir kürk ya da etol yaptır işe yarar bende öyle yaptırdım.Bolero vs basit duruyor.Hem gelınlıgın modelınıde bozmaz,daha zengin gösterir.Bu arada gelınlığın içine takım olarak gıy iç çamaşırını jartiyer vs.Sonra pişman olursun bir kerecik oluyor bunlar zaten.Solaryumu boşver sana kalırsa bende düşündüm ama snr ters bir şey olur gerı dönüşü olmaz diye korktum.Zaten bronz makyaj yaptırdım hafif güzel oldu.Tenin buğday ise hiç gerek yok bence.Ama sen bılırsın.Bende kendım düşünerek yapmamıştım bunları etrafımda o kadar arkadaşım vardı ki her birinden bir fikir işte her şeyi kusursuz bir şekilde halletmiştik.Düşün Hazirandan Kasıma kadar anca yetiştirdik.Diğer arkadaşlarda sana fikir verirler zaten.Ben kendıme yapılanları anlattım sana.Daha çok fikir alırsın.

Son düzenleme: 3 Kasım 2009
  4. 3 Kasım 2009
  5. pelena

pelena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de ocak sonunda evlenicem. sanırım donacağız. hem biz, hem misafirlerCADIARZU ve durum canımı sıkmıyor değil aslında. özellikle kar yağması fikri beni tedirgin ediyor.

6. 3 Kasım 2009
  7. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288

kız allah iyiliğini versin kaydirigubbakcemile3 canım hayırlısı olsunn.... beyaz kürkler var böyle bolero tarzında yarım...çok hoş duruyorlar bence gelinliğin üstünde onu giyebilirsin canm ben olsam öyle ypardm yerimseniben

8. 3 Kasım 2009
  9. MissBiricik

MissBiricik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allah yardımcın olsun:eek:

10. 3 Kasım 2009
  11. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    Kolay Gelsin Bakalım
    Anamm Bu Soğukta Gerçi sizin sıcaklığınız herkeze yansır yaa :KK66:

12. 3 Kasım 2009
  13. fatobrs

fatobrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende 13 Aralık da evleniyorum kısmetse mafoldumben. Hem misafirlerimizin, hemde bizim bir taraflarımızın buz tutacağını daha şu günlerde titremeye başlamamdan rahatlıkla anlıyorum. Bolero diktiriyorum gipürden, salon sıcak olurda kuaför, stüdyo, evden çıkışları kara kara düşünüyorum. Sanırım birde şal alıcam üzerime kırık beyaz, ama ayakkabı konusunda bende kararsızım. Şık ve kapalı ayakkabı çok zor.

Kısacası bu konuyu açtığın için teşekkürler, bende takipçinim. Yorumları ve tecrübeleri dört gözle bekliyorum a.s.

14. 3 Kasım 2009
  15. katremm

katremm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaa bende 31 ocakta evlenıcem tam kışın ortası nasıl olcak bılmıyorum, Allah yardımcımız olsun:)

16. 3 Kasım 2009
  17. cherryblossom

cherryblossom Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
  18. 3 Kasım 2009
  19. ayvk

ayvk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim dügünümde kasımda ben ayakkabı deilde sık bir cizme giymeyi düsünüyorum hem daha rahat edecegimi düsünüyorum hemde üsümem :)