kış mevsiminde bebek banyosu

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve startuba tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : startuba
  1. startuba

startuba bir varmışş bir yokmuşş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senağlama
    selam kızlar malum kış mevsimindeyiz bebişler banyo yaptırmak lazım bebeğim 2.5 aylık daha çok küçük banyo yaptırırken hasta olabilir acaba kaç günde yaptırmalıyım ben 4 günde bi yaptırıyorum henüz bişey olmadı ama banyo yaptırdığım gün bebişim uyumuyor huysuzlanıyor herhangi bi uşutme belirtisi olmuyor ama nedenini bilmediğim bi şekilde ağlıyor böyle olan varmı şimdiden teşekkür ederim...

2. 23 Ocak 2009
  3. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende haftada iki defa yaptırıyorum.çok korkuyorum bende üşütücem diye valla ışık hızıyla yıkıyorum:KK46:

4. 23 Ocak 2009
  5. startuba

startuba bir varmışş bir yokmuşş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben bebişi bizim yatağın üstüne küvetini koyup yıkıyorum yerden hava almasın diye bizim altta kimse oturmuyor yerler soyuk o yüzden bide banyoda yıkasam odaya götürene kadar hava alıcak

6. 24 Ocak 2009
  7. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    Ben gün asiri yikiyorum oglumu.vede banyo bizi cok rahatlatiyor.kista olmasak hergün yikiycam ama biraz daha böyle devam edeyim.

ve bizde 2,5 ayligiz.bence nasil alistirilirsa öyle gider haftada iki kez bana cok az geliyor.

8. 24 Ocak 2009
  9. piraye

piraye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    banyoda kulak tıkacı kullanan var mı?

10. 24 Ocak 2009
  11. siarfim

siarfim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de günaşırı yıkıyorum, havalar ısınınca hergün yıkamayı düşünüyorum. kulaklarına su kaçıracam diye temkinli davranıyorum ama kulak tıkacı duymadım hiç, kullanmıyorum o yüzden. kulaklarını kapatıyorum elimle başını yıkarken..

12. 24 Ocak 2009
  13. piraye

piraye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yıkarken dikkatli davranıyoruz elimizle filan kapıyoruz ama benim içim yine de rahat etmiyor,üşüycek diye aceleyle yıkarken çok koruyamıyorum gibi geliyor,birisinden duydum ben,çocukları küçükken ameliyat olmuş,kulak tıkacı vermiş dr.eczanelerde filan bulunur belki,bebekler için gerekli gereksiz bin çeşit sağlık ve güvenlik materyalini düşünen firmaların böyle gerekli bişeyi atlamalarını aklım almıyor zatenCADIARZU

14. 24 Ocak 2009
  15. siarfim

siarfim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet doğru olabilir, dur ben sordurayım bakim kocaya varsa alsın gelsin akşama..daha rahat ederiz o zaman yıkanırken.

16. 24 Ocak 2009
  17. kelebegim

kelebegim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    evet eczanelerde kulak tıkaçları satılıyor. bendede var ama kullanmak aklıma gelmemişti hiç artık kullanırım bende hemde tedirginlikten kurtulurum.

18. 24 Ocak 2009
  19. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    Küvetinin icine bolca su dolduruyorum basinida destekliyorum ve yatiriyorum oglumu.

suyuda sevdigi icin babasi onu oyalarken ben yikiyorum vücudunu.file kullanmiyorum

cünkü esas o zaman üsür hep sudan uzakkaldigi icin.ilk bir iki sefer pamuk filan koymustum

kulagina ama sonrasinda hep unuttum.dikkatli döküyoruz suyunu .