kısa dalgalı saç

Konusu 'Dalgalı Saçlara Özel' forumundadır ve bertsina tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : bertsina
  1. bertsina

bertsina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benimde saçlarımla sorunum var.Saçlarım omuzumum yaklaşık 5-6 cm üstünde yani kısa sayılabilir.Bob kesim,hafif dalgalı.Ama ben saçlarım şekil veremiyorum jölelersem kısa olduğu içi kabarıyo maşada yapamıyorum kısa olduğundan düzleştirmekde istemiyorum yıpranıyor çünkü.Bana şöyle kısa sürede yapabileceğim dalgalı ve düz model söylermisiniz.:sinifsinif:

2. 13 Eylül 2010
  3. LatEtiCin

LatEtiCin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm saçını yıka ey kafanı aşağı doğru elinle sıkıştırarak biraz kurut.. sonra nemli hale gelsin köpük sür gene biraz sıkıştırarak avcunun içinde ve de biraz daha kurut bırak dalgalı olsun

hafif havalı kıvrımlı düz sayılabilcek bi model içinse saçını iyice kurut düzdüz taradıktan sonra ve iyice kurutunce al kalınca bi tokayla saçını bağla ama at kuyryğu yapma ucu tokanın içinde kalsın biraz ve 1 saat öyle dursun aç bak nasıl şekil alıyo..yani bi ucu içerde kalcak bi nevi topuzumsu gibi

umarım işine yara cnm ..ben düzleştirici kullanmıyorum artık hep bu toka yöntemini yapıyorum çok güzel oluyo..

4. 13 Eylül 2010
  5. LatEtiCin

LatEtiCin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bide saçını çok yukardan bağlama aşağıdan bağla ki toka yukardan iz yapmasın

gece de böyle bağlayıp yatıp sabah tararsan hiç bozulmadan kalıyo o öyle kirlenene kadar :)))

anlış yazmışım bazı yerleri edit tuşu kaldırılınca da düzeltemedim kusura bakma :)

6. 15 Eylül 2010
  7. emotionn

emotionn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    iyi yöntemlermiş ben de deneyeyim bari bu akşam birisini opuyorumnanaktan

8. 17 Eylül 2010
  9. goncagul

goncagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    benim saçlarım uzun ve dalgalı bundanda öte çok gür salmak istiyorum fakat düzleştirmeden salınca kabarıyo saç kremi uyguluyorum gene kabarıyo ne yapmam gerekiyo bildiğiniz yöntem varmı sizin bu dediğinizi uyguladım fakat saclarım kalın telli olduğu için pek olmadı ...

10. 13 Şubat 2016
  11. bogurtlensever

bogurtlensever Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1

12. 13 Şubat 2016
  13. bogurtlensever

bogurtlensever Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhablar, senin içinönerebileceğim saçlarını gece ıslak mendile bir tutamını sar sonra ıslak mendili bağla sabah açtığında dalgalı olur. aldığın tutama göre büyük veya daha kıvırcık olabilir. istersen sadece bir tutamını yap. sabah da açmadan önce biraz fönleyebilirsin daha kalıcı olmasını sağlayabilir. video olarak da yourubeye ıslak mendille dalgalı saç yazarsan ordanda izleyerek anlayabilirsin. umraım yardımcı olabilmişimdir :)