Kısa dönem protokol IVF denendi ...

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve asminyez tarafından 5 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : asminyez
  1. asminyez

asminyez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Mustafa bey,

Daha once Ankarada ozel bir klinikte kisa donem protokol IVF denendi.Ekim isleminden embriyo gelisimine kadar her sey cok olumlu ve umut verici olmasina ragmen gebelik testimiz negatif(hatta doktorumuzun bu duruma bizden cok inanamiyor olmasi nedeni ile ikinci test istendi:).Toplam uc embriyo ekildi,ikisi ucuncu gun embriyosu ve biri besinci gun embriyosu olmak uzere.Embriyolarin kalitesi de cok iyi idi.
    Tum bunlarin disinda benim kontrollerimi gerceklestiren kadin dogum uzmanim IVF oncesinde endemetriumumun bir miktar ince oldugunu fakat IVF de ilaclarin yardimi ile kalinlasma saglanicagini belirtmisti ki sanirim su an icin onun koydugu teshis disinda elimizde yeterli bir tani yok(dort yil once ciddi bir vajinal enfeksiyon ve fungal sorun gecirmis olmamin disinda sorunum da omadi).
    Yasim 34 esimin yasi 36 ve her turlu testimiz yapildi.Biz ikinci IVF tedavimizi sizinle gerceklestirmeyi umuyoruz.Verdigim bilgilerin isiginda hala gebelik sansimizin olup olmadigini bilmek istiyorum.
    Tesekkurler,

Iyi Calismalar

2. 5 Temmuz 2010
  3. asminyez

asminyez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ayrica ilke denememin negatif olmasindan sonra uzerinde daha cok durdugum bir konuda adet miktarimdaki azalmalar enfeksiyon sonrasi.Bu konunun IVF i etkileyip etkilemedigini veya oncelikle bu durumun tedavi edilip edilmemesi gerektigini sormak istiyorum size tesekkur ederim...

4. 29 Ağustos 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,gec yanitim icin kusura bakmayin.Sizi gormek ve degerlendirmek lazim.Bu nedenle isterseniz gelin goruselim.Bu baglamda gerekeni yapariz.Sevgiler Bol sans 02163103100