Kısa..Kısa...Kısa

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve Lillyum tarafından 7 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Lillyum
  1. Lillyum

Lillyum çok bilmiş Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    malezya uzaya ilk astronotlarını gönderiyor. tebrik ederiz ülkecek..
    lakin bir taşla iki kuş vurmanın heyecanını yaşıyorlarmış.."uzayda oruç tutan ilk müslümanlar"olacaklar..
    ne zaman açacaklar peki orucu..uzaya göre hesaplanmış imsak var mıki...der diğer habere geçerim ben..

Sanal ortamda sohbet ettiğiniz insanla tokalaşmak ister misiniz? İrlandalı bilim insanları tarafından geliştirilen özel bir eldiven, bilgisayar karşısında mesajlaşılan insanla, el sıkışma hissi yaşamasını sağlayacak.
    vay da vay..uzatın elinizi artık..hiç sanal olmayacak valla

gerçek indiana jones hayatını kaybetmiş,
    80 yaşında doğal nedenlerle öldü..
    ne diyelim huzurlu uyu indiana..
    neyseki harrisın ford hala yaşo-ıyor

cem yılmaz artık cem davranı güldürmüyormuş
    bende durmaksızın bunu merak eder durudum..

amerikadaki bir senatör
    tarih boyunca milyarlarca insanın ölümüne neden olan doğal afetleri"engellemek" için,
    bunların sorumlusu olarak gördüğü tanrıya dava açtı..

kazanırsa ne olacak acaba...
    birde tazminat ödemeye mecbur bırakılıyormuş

possible..gazetede böyle yazıyor..son cümlede şu

"davalının (yani tanrının) yıkıcı faaliyetleri sonsuza dek bırakması" talep edildi..

bilemiyorum artık

Hindistan'da 15 yıl önce çiftleşen iki köpeği öldüren
    bu yüzden lanetlenipfelç olduğuna inanan adam(mı) laneti kaldırmak için
    dişi bir köpekle evlendi..

hindu tapınağında güzel gelinle dünyaevine giren sapık
    15 yıl önce çiftleşme halinde gördüğü iki köpeği öldürüp leşlerini
    bir ağaca astığından beri
    rahat yüzü görmediğiniz söyledi.(hiç göreme hep göreme)
    " bu olaydan sonra kollarım ve bacaklarım felç, kulaklarımdan biri sağır
    oldu" dedi..

bir astrologda git bi köpekle evlen hayatını kurtar al sokaklardan,
    rahat bir yuva, dizi dizi bebekler ver sende kurtul ,bende, o da demiş..

lilith bacı yorumu: yok böyle bir şey, adamdaki sapık zihniyete bakın bir kere
    iki köpek çiftleşiyor diye öldürüyor..acaba dişi köpeğe göz koydu sonra dişicik buna yüz vermedi de çok mu hırslandı acaba..
    bacaklarım felç olacağına şeyi düşseymiş daha iyi olurmuş kanımca..rezilll..

vakti zamanında bir kız çocuğunu köpekle evlendirmişlerdi....

küçükken sürekli trt 1 belgesellerini izlerdim hoş başkada bir kanal yoktu zaten
    belki hatırlayanınız vardır bir amcam vardı kır saçlı aslan yele tarzında..
    herneyse bir kez orda bir belgesel izlemiştim..
    bir çift evlenemeye karar veriyor..
    eğer kız tarafının çeyizi erkek tarafına yetmezse çeyizlerle beraber kızceğizi yakıyorlardı...
    e bir de evlendikten sonra es kaza adam ölse tüm mal varlığı onunla gömüldüğü için eşinide beraberinde gömüyorlardı yada yakıyorlardı anımsayamadım..

ben ortalama 1 ay falan bunalıma girmiş ve anneme yalvarmıştım ne olur beni
    bir hintliyle evlendirmeyin diye..

ee çocuk aklı tabii
    ama sahiden bu zihniyette bir millete
    ta o zaman tavır koymuş olamam beni mutlu etti aniden...ama aniden....ben bile en az bir koala şaşkınlığı içine girdim şimdi...

şimdilik bu kada kızlar bulduk ça devamını yazarımm
    sizdende ilginç haberler bekl,iyorummmmm :dance:

2. 7 Mayıs 2008
  3. Lillyum

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    neyse konu ilgi çekmemiş ama ben kaldığım yerden haber vermeye devam edeyim :dance:
    efenim ben bizim bu sanatçı? kısmına bazen hayranım , yani bir insan evladına bu kadar malzeme verilmez ki değil mi?

"Kibariye olmanın haricinde ben bir kadındım, insandım (hönk) ben uzaydan gelmedim, gelenleride töbe yadırgamam"

"Hakemler yumuşatıcı değildir, yumuşatıcı çamaşır makinelerinde olur, koyarsın çamaşırlar yumuşar"

Ahmet Çakar

"Sade sadelikten gelir. O yüzden sadeyi seçtim"

Ebru Gündeş

Sinirden dizim acıdı bak şimdi"

Yasemin Bozkurt

ahahahaha benimde gülmekten çenemm. yoruldu :roflol:

4. 11 Mayıs 2008
  5. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sade sadelikden gelmis demek, sade diye birde sarkici vardi, hani olaki karismasin diye söylüyomfisfisfis

düsündüm de iyiki hindistanda yasamiyom, hep merak ederdim oysa.

6. 11 Mayıs 2008
  7. Lillyum

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlarımın dikkatini çekmişim ne güzel
    birkaç kişi gelip ziyeret etmiş beni
    bende bu gazla haber vermeye devam ediyorum işte yeni haberlerim den birkaç ı daha Kızının adını ‘BMC’ koydu

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar İlçesi’nde kamyon sürücüsü Mehmet Yıldız, 28 yıl önce hayalini kurup alamadığı kamyonun markasını kızına ad olarak verdi.

10 yıl önce vefat eden Yıldız’ın 1976 doğumlu kızı Bemece Ay, ‘Babam ısrarla Nüfus Cüzdanı’na ad olarak ‘BMC’ yazılmasını istemiş ama nüfus memuru adımı Bemece olarak kayda geçirmiş. Herhalde dünyada kamyon adı taşıyan tek kadın benim. Adımı değiştirmek için müracaatımı yapacağım’ dedi.

--------------------------------------------------------------------------------
    ne talihsiz kadınmışım ya kafamçokkarıştı

valla anca bir türkün yapabileceği bir haber var sırada :roflol:
    Belçika'da yaşayan Türk tekstilci, çok benzin tüketiyor diye Ferrari'sine LPG taktırmaya kalkıştı. Durumu tamirciden öğrenen Ferrari, parasını ödeyip aracı geri aldı!.

Dünyanın en lüks otomobillerinden biri olan Ferrari, sayısız ülkede satılıyor. Firmanın müşteri profili belli. Lüks otomobile girdiği için fiyatları Türkiye'de özellikle yüksek. Her parayı veren de Ferrari sahibi olamıyor. İşte böyle sıkı "satış kuralları" arasında İtalya'nın dünyada bilinen bir numaralı markası Ferrari, inanılmaz ama gerçek türünden bir olay yaşadı. Olayın kahramanı bir Türk. Geçtiği yer de Belçika. Bu ülkede yaşayan ve tekstil işiyle uğraşan Uğur C., iyi para kazanmaya başlayınca kendisine bir Ferrari satın aldı. İkinci el, 10 yaşında bir Ferrari Testarossa... Ancak bir süre sonra pişman oldu. Çünkü kırmızı, alev gibi otomobili çok fazla benzin tüketiyordu. Türk işadamının da aklına, anavatanından esinlendiği bir fikir geldi. Ferrarisine LPG yani otogaz taktıracaktı. Soluğu hemen bir oto tamircisinde aldı. Gent kentindeki tamirci, yakın bir Türk arkadaşıydı. Aracı inceledikten sonra tamirci Türk LPG tankını nereye takacağını bulamadı. Bunun üzerine Belçika'daki Ferrari merkezini aradı. Duyduklarına inanamayan yetkililer, "Siz aracı teslim alın. Biz hemen geliyoruz" dedi. Ve yetkililer hemen aynı gün soluğu söz konusu tamircide aldı. Böyle bir olayı ne duyduklarını, ne de gördüklerini söyleyen Ferrari yetkilileri, bu olayın şirket prensiplerine temelden ayrıkı olduğunu söyledi. Şirket yetkilerine dayanarak da Türk işadamı Uğur C'nin ödediği 145 bin euro'yu vererek Ferrari'yi geri aldı!

tasarrufu seven kemmer sıkmaya alışık bir milletiz ferrari bile durduramaz bizi sırnaşık şey

8. 12 Mayıs 2008
  9. vicdan

vicdan ~ справе&#1076 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

Salak olabilirim ama aptal asla.... ASENA

Ben meme kanserine şahsen karşıyım.... SİNEM GÜVEN

Mozart Türkiye'de konser vermeye gelirse tabi ki dinlemeye gideriz.....EMRAH

Allahı size emanet ediyorum.... TANSU ÇİLLER

Tüneli kaçmak için mi kazdınız .... REHA MUHTAR

İsmini vermek istemeyen bir izleyici Filiz Ovar İngiltereden arıyor.... A TAKIMI

Kendime ait görüşlerim çok güçlü görüşlerim var ama onları her zaman onaylamıyorum..... CORC W BUSH

23.Yüzyılı yaşadığımız bu günlerde başıma gelen bu dram...Q KIZI REYHAN

Cinayetler dışında en düşük suç oranına sahibiz..... WASHINGTON D.C. VALİSİ MARION BARRY

Sigara içmek öldürür öldüğümüzde hayatımızın önemli bir bölümünü kaybederiz ....BROOKE SHIELDS

Fransızlar amma kültürlü ufacık çocukları bile Fransızca konuşuyor....İZZET YILDIZHAN

Cumhuriyet 1927 yılında ilan edildi ......Tuğba ÖZAY

Atatürk ne demiş Yurtta sulh barışta sulh ....NİHAT DOGAN

:sm_cool::sm_cool:

10. 12 Mayıs 2008
  11. vicdan

vicdan ~ справе&#1076 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    KADIN SUNUCULAR

1) “Evet, bugün perşembe, haftanın son günü, yani bugünü saymazsak...” (Pınar Altuğ, TRT’deki programında)
    2) “Sıfır puan kazanırsaniz toplam puanınıza sıfır puan ekleriz...” (Ebru Şallı, Pazar Yıldızı adlı yarışmada)
    3) “Siz ben olmuşum, ben siz olmuşsunuz...” (Esra Ceyhan, Huysuz Virjin’e rüyasını anlatıyor)
    4) “Tuğba Özay’ı alkışlayan gruba bakıyorum. Büyük bir çoğunluğunu kadın ve erkekler oluşturuyor...” (Ece Erken, Passaparola’da)
    5) “Bütün o elektronik şeyler aslında biraz mekanik kaçıyor...” (Gülben Ergen, SMS, e-card gibi yöntemlerden hoşlanmadığını belirtmek istiyor)

ERKEK SUNUCULAR

1) “Yani şimdi sizin annenizin bütün evliliklerinden elde ettiği toplam çocuk sayısı kaç?” (Sinan Çetin, Film Gibi programında konuğa)
    2) “Süreyya Ayhan sizin cinsiniz bilirsiniz...” (Tarik Tarcan, En Büyük Yarışma’da kadın yarışmacıya)
    3) “Makul ağla!..” (Savaş Ay, A Takımı’nda sinir krizi geçirttiği Niran Ünsal’a)
    4) “Ben, aşki iki kişinin yaşamasından yanayım...” (Vatan Şaşmaz)
    5) “Bu çocuk üçünüzden!..” (Erman Toroğlu, Karar Anı adlı programda, karı-koca ve sevgiliye söylüyor)

ERKEK ŞARKICILAR

1) “Siz düşük yapma halini, her şeyi olan Richard Gere’in mutluluğu Hindistan’da aramasına da benzetebilirsiniz. Düşünsenize, her şeyiniz var ama mutlu degilsiniz...” (Çelik Erişçi)
    2) “Müzikte tek eksiğim opera...” (Doğuş)
    3) “İlham kaynağım şu gördüğünüz Boğaz. Bu deniz, öküze bile ilham verir...” (Serdar Ortaç)
    4) “Her sene bir sene daha geçiyor...” (Tarkan)
    5) “Ben, yıllardır süregelen ve gitgide gerileyen arabesk türkücü imajını roketlemek istiyorum. Arabaların torpidolarında en arkada duran kasetleri önlere çıkartmak istiyorum...” (Özcan Deniz)

KADIN ŞARKICILAR

1) “Estetik haramsa bütün hastaneleri kapatsınlar...” (Petek Dinçöz)
    2) “Ses, bedende en geç yaşlanan organdır...” (Nükhet Duru)
    3) “Yıllardır olmamıştı, uzun zamandan beri ilk defa tek partili koalisyon oluyor...” (Nil Karaibrahimgil, Bogaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu)
    4) “Afrika’dan yamyam getireceğiz...” (Ebru Gündeş, balayına giderken)
    5) “Benim o kültürsüz insanlarla işim olmaz, zaten şimdi ultrasyondan çıktım çok mutluyum...” (Ceylan)

MANKENLER

1) “Kel miyim, topal mıyım gidip de yasak bir ilişki yaşayayım...” (Didem Taslan)
    2) “Birçok arkadaşımın içime girmesine izin verdim, ve ben öyle her arkadaşımı içime alan biri değilimdir...” (Deniz Akkaya)
    3) “Şimdiye kadar beraber olduğum erkek arkadaşlarım beni darmadağın etti...” (Gizem Özdilli)
    4) “Bu tür şeyler gerçek hayatta da, normal hayatta da yanına yaklaşmam artı sevmem...” (Tuğba Özay)
    5) “Erkeğimi asla kahvaltısız bırakmam!..” (Şenay Akay)

DİZİ OYUNCULARI

1) “Tangoya başlarken kadınlar sağ ön, erkekler sol arka ayaklarıyla başlar...” (İpek Tuzcuoğlu)
    2) “Laf olsun diye bir şey söyleyecek bir kadın değil o, mutlaka altını doldurur!..” (Tamer Karadağlı, Hülya Avşar için)
    3) “Şimdi ben gitsem Amerika’yı ikna etmeye çalışsam beni iplemeyecektir...” (Mehmet Ali Alabora)
    4) “Filmin finalini soran anketler internetlerde yayınlandı...” (Özcan Deniz)

SPOR YORUMCULARI

1) “Ağzınla kuş tutsan... ne kuşu?! Ejderha tutsan bunlara yaranamazsınız...” (Ahmet Çakar)
    2) “Hayırlı vilayetler...” (Ziya Şengül, İstanbul Valisi ile konuşurken)
    3) “İyi püskürtmüş!..” (Şansal Büyüka, hakeme tüküren oyuncu için)
    )

:roflol:

12. 12 Mayıs 2008
  13. Lillyum

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    vicom onurlandırmış bizi sağolsun ama malzememize yorumunu katmamış birkaç yorum için ne dersiniz :1closedeyes:

Salak olabilirim ama aptal asla.... ASENA bacım kafayı yemiş

Ben meme kanserine şahsen karşıyım.... SİNEM GÜVEN anacım bende bunlardan akciğer olanın dan hiç hoşlanmam :1closedeyes:

Ben, aşki iki kişinin yaşamasından yanayım...” (Vatan Şaşmaz) valla vatan kardeşim güzel olanıda bence o ama genelde toplu takılınıyoruz biz hönk :roflol:

“Bu çocuk üçünüzden!..” (Erman Toroğlu, Karar Anı adlı programda, karı-koca ve sevgiliye söylüyor) bunun üçlüsüdemi çıkmış kaçırmışız tuh kafamçokkarıştı