kısa saça maşa yapan bayanlar yardım lütfen...

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve seymagul tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

27 Eylül 2010
    Konu Sahibi : seymagul
  1. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar teknosadan remington saç maşası aldım 19 mm bugün geldi saçlarım kısa omuzlarıma değmiyor denedim denedim yapamadım yani 2 tutamı güzel yaptım diğre tarafları saramıyorum tersime geliyo saçın ucunu saramıyorum vs vs lütfen saçı kısa olanlar bi anlatırsa nasıl yaptıklarını ve hatta resim koyarlarsa çok sevinirim...

2. 8 Ekim 2010
  3. siren16

siren16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bnm saçlarım uzun göğsüme kadar ama kuzenimn saçı kısa onada ypmştm maşayı bnmki babyliss pro200 19 mm.. maşayı dik tuttum içe doğru hafif kıvırdım o şklde yptım baya bi dayandı

4. 8 Ekim 2010
  5. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Canım benimde görümcem maşa yaptı saçlarımıa geçen yıkamasam heralde 1 hafta dayanırdı yani hiç bozulmadı saçım 2. gün yıkadım ama kendi kendime yapamıyorum hepte görümceme yaptıramam o yüzden yapanlar yardım ederse dedim ama kimseen cvp gelmedi sana o yüzden ayrıca teşekkür ederim...

6. 8 Ekim 2010
  7. siren16

siren16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saçlarına mandal toka tak her yapmada bir tutamı çıkar maşala böle daha kolay olur senn içn

Son düzenleme: 8 Ekim 2010