kısa saçmı yoksa uzun saçmı

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve EU1 tarafından 27 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar,şuan saçlarım katlı kesim ama küt şeklinde fakat saçalarım koyu renk boyalı açmak zor olduğu için yaklaşık3,4 aydır boyamıyorum.amacımsa sarıya dönmek uzun süre beklemekten sıkıldım.saçlarmı kısa kestireyim ve şuan hülya avşarın gibi sarıya boyatayım diyorum fakat kararsızım uzun zamandır kısa kestirmedim alışabilirmiyim bilemiyorum.kısa kesim bayanlara gidiyormu sizin yorumlarınızı bekliyorum

2. 27 Ağustos 2008
  3. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Yüz yapınız nasıl mesela yüz hatlarınız ufak görünümlü ise ben yakıştırırım bahsettiğiniz kısa kesimi ama ben kendime yakıştıramam meshela hep omuzlarımda dır saçımın boyu ne uzatırım ne kısaltırım çünkü yakıştıramıyorum siz yakıştırıyorsanız rahatlıkla yapabilirsiniz....a.s.

4. 27 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

tatlım önemli olan saç kesiminin yüz yapına uyup uymaması. yakışabilir de yakışmayabilir görmeden birşey diyemeyiz. kaydirigubbakcemile5 ama kendi adıma ben kısacık saçlı kadınları hiçç beğenmiyorum.

6. 27 Ağustos 2008
  7. Demet

Demet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    uzun zaman uzun saç kullandım hemde ne bakımlarla
    ben yemedim saçıma yedirdim valla
    3 hafta önce bi sinirle saçımı kendim kestim
    kuaför düzeltiyim derken baya bi kısalttı
    ama valla dünya varmış
    çok rahatladım

8. 28 Ağustos 2008
  9. EU3

EU3 Guest

bende uzun saçı seviyorum ya nolursa olsun

10. 28 Ağustos 2008
  11. EU1

EU1 Guest

saçlarım oldukça düz kalın telli ve gür .ben birazda mecburiyetten kesitirdim bugün yani istediğim sarı renge ulaşabilmek için saçımda öneceden kalan kızıllık ve koyu bir renk olduğu için kendi rengi üzerine sarı açtırıcam. 3 aydırda boyamadım kestirdim fakat boyatmadım .biraz daha beklemeliymişim .sıkıldım artık bu renkten.

12. 28 Ağustos 2008
  13. LonelyLove

LonelyLove siyaha aşığız beyaza deli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben yıllardır kısa saç kullanıyorum minyon tipliyim ve çok hoş duruyo.uzun saçta hiç yakışmıyo nedense okadar sevmeme rağmen uzun saçı uzatmıyorum sırf buyüzden bide dalgalı saçlarım.renk olarakta kızıl tercihimdir

14. 28 Ağustos 2008
  15. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bende aynı senin yaşadıklarını yaşadım 4 ay önce banada kuaför bu kızıl bölümden kurtulmak için
    biraz daha beklemelisiniz dedi. O anda ani bir kararla saçlarımı kısacık kestirip röfle
    boya hepsini bir yaptırdım. Yanlız benim saçımda yanıklar vardı yani bir hayli yıpranmıştı.
    Onlarıda kestirmeden çözüm bulamazdık neyse mayıs ayında kestirdim evet çok rahat ettim
    yazboyu kısa saç güzel ve kullanımı rahat ama sabahları uyandığımda ilk hali berbat
    oluyor sırff bu yüzden nefret ettim her sabah mutlaka yıkıyorum şekil vermek için.
    Bence iyice düşün derim....

16. 28 Ağustos 2008
  17. EU3

EU3 Guest

bence uzun saç ya hangi model istersen kullanabiliosun fönlü olmadıı zaman bile toplayı cıkabiliosun

18. 29 Ağustos 2008
  19. MaviKelebek22

MaviKelebek22 I Need You Now..<3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim saçım çok uzun .Bence uzun saç çok güzel ben kendime çok yakıştırıyorum saçım kısa olsaydı asla beyenmezdim mesela..