Kısırlığa Son! Diyorlar Bir Bakın

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve umutsuzum tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : umutsuzum
  1. umutsuzum

umutsuzum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar Herbalist Selçuk KAYA bitkisel karışımlarıyla tıkalı tüpleri açıyormuş, yumurtlama bozukluklarını tedavi ediyormuş ayrıca sperm sayısını ve kalitesinide arttıran formulleri bile varmış. Solgar gibi hapları var. Çok iddalı sitesinden aldığım bir yazıyı alıntı yaptım. Ben deneyeceğim. Ne kaybederizki.

Alıntı yazı:
    "Özellikle tüpleri tıkalı olan birçok kadın, karışımlarım sayesinde en fazla yıl içinde hamile kaldı. Bitkisel karışımlar, sperm sayısını arttırmakta spermleri güçlendirmekte, yumurtaların çalışmasında, spermin yumurtalarda tutunamadığı durumlarda, kist ve miyom olaylarında da yararlı oluyor Tıkalı tüpleri açmaktaki başarı oranı ise % 95’ lere çıkıyor. İnsanlar tüp bebek merkezlerine 5000-10.000 dolar para veriyorlar. Bu paralara yazık günah. Çünkü çok pratik çözümlerle bu işin içinden çıkılabilir. Şu an TÜBİTAK bizi destekliyor. Ayrıca Berlin Üniversitesi ve Berlin Humboldt Üniversitesi’ nden profesörlerle de diyalog halindeyiz. Yaptığımız özel kısırlık macunu. Suudi Arabistan’da, Mısır’da bile satılıyor. "

2. 4 Mayıs 2009
  3. Aybala42

Aybala42 ''me veddeake rabbuke ve ma kale...'' Üye

Beğenildi:
    200
    Ödül Puanları:
    153
    Nasıl ulaşılıyor bu kişiye arkadaşım.Ayrıca o macunu8n fiyatı ne kadarmış.Bir de ne kadar güvenilir...

4. 4 Mayıs 2009
  5. EU3

EU3 Guest

valla ben mail atmıştım bilgi almak için 350 euro luk 2 ayrı kür 700 euro yani bilemiyorum yani

6. 6 Mayıs 2009
  7. umutsuzum

umutsuzum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar konuyu ben açtım onu için yazmak istedim. witernette detaylı araştırma yaptım bende pek güvenemedim olumlu konusan kimse yok. bilginiz olsun

8. 22 Mayıs 2009
  9. yalel

yalel Begüm'ün Annesi... Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    aradaşlar, buna güvenmeyin. aman diyim, saçma sapan bir karışımdır eminim. internette araltırdım, ayrıca kuzenim eczacı.. ''sakın ha sakın, bu adamın ilaç dediği saçmalığa prim verme - pişmanlık duyarsın'' dedi.
    bilginiz olsun.

10. 23 Mayıs 2009
  11. gamzelli

gamzelli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende anne olmak istiyorum ama bir türlü hamile kalamadım bana önereceğiniz birşey varmı

12. 23 Mayıs 2009
  13. gamzelli

gamzelli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :roflol:
    aranızda hamile olan varmı nasıl hamile kala bildiniz

14. 4 Haziran 2009
  15. hypnoz

hypnoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar uzun süredir fırsat bulup yzamıyordm. benim arkadşım herbalist selçuk kaya ya gitti ve şu anda 5 aylık hamile yumurtlama tembelliğiyle ilgiliydi şikayeti ayrıca eşinde de sperm sayı azlığı vardı. ürünleri tablet şeklinde yurt dışından geliyormuş.ama fiyatları söylandiği gibi euro üzerinden değil. tl olarak yani. bende gittim görüştüm bana güven verdi tedaviye başlamayı düşünüyorm. bence denemeye değer.

16. 13 Haziran 2009
  17. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bu adam bir ara tvde cikmadimi hatta rezil olmustu omuydu acaba serap ozguydu galiba bir hasta kiza ilac vermis kizcaz olmus falan filan ama bilmiyorum isim cagirisim yaptida cok gulmustum ya

18. 22 Haziran 2009
  19. hypnoz

hypnoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayır canım o olayı bende hatırlıyrm ama bu kişi o değil, senin söyledğin kişi herbalist değilmiş tıptan atılmış zaten. selçuk kaya işini profesyonelce yapıyor bence. ben gittim gördüm hamile bir hastası gelmiştti teşekkür etmek için mutluluğu gözlerinden okunuyodu. umarım aynı duyguyu bizlerde yaşarız.