Kısırlık Nedenlerimiz

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve unutmabirgun tarafından 14 Haziran 2009 başlatılmıştır.

14 Haziran 2009
    Konu Sahibi : unutmabirgun
  1. unutmabirgun

unutmabirgun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar eşlerimizin kısırlık nedenlerini ve tedavi aşamalarını araştırmak amacıyla bu tür bir konu açmayı uygun gördüm.Eşlerimizdeki hangi problemlerden dolayı çocuk sahibi olamıyoruz,hangi tedaviler uygulandıktan sonra ne gibi sonuçlar aldık bu konuları burada paylaşabilirmiyiz.

Benim eşimdeki problem geç yaşda kriptorşidi ameliyatı olmasından dolayı sperm sayısının az olması.Bunun üzerinde 1 kez tüpbebek 1 kezde dondurulmuş embriyolarla deneme yaptık ancak olumlu sonuç alamadık.Kendim ise 1.tüpbebek sonrası ofis histereskopi oldum.

Teşekkürler..

2. 15 Haziran 2009
  3. tosbik81

tosbik81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benım eşimde tek taraflı inmemiş testis ve hipo hastası fsh ve lh sevıyeleri dusuk şuan azolu iğne tedavımız suruyor 4 ay sonra mikro tese olacak...

4. 15 Haziran 2009
  5. neroneva

neroneva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizdede morfoloji sorunu var sayı ve hareket yeterli ama morfoloji%1 .2 aşılama 1tüp bebek denedim tüp bebekle hamile kaldım ama düştü 9 haftalıkken kalp atımı duyulmadığı için aldılar

6. 19 Haziran 2009
  7. mimoza06

mimoza06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim eşimdede globozoospermi var yüzde yüz bir kez tüp bebek denedim ama olumsuz 12. gün kanamam oldu 10. gün test yaptırdım0,37 çıktı doktorum ilaçlarını kes sonuç olumsuz dedi bu şekilde hamile kalanlar varmı çok merak ediyorum bana yardımcı olurmusunuz