Kıskanç Eltimle başım dertte

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ASXIXYXIXM BEN tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

3 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ASXIXYXIXM BEN
  1. ASXIXYXIXM BEN

ASXIXYXIXM BEN topiğin ilk annesi.01.07. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim kıskançmı kıskanç 2 eltim var.birisini hiç umursamıyorum ..onun ne yaptığı neyi kıskandığı beni etkilemiyor ..kısacası ciddiye aldığım en son kişi bile olamaz....ama öbürünü çok seviyorum ama oda çok kıskanç.ne alsam gidip aynısını alır .ne yapsam aynısın yapar..bundan 2 ay önce ehliyet kursuna yazıldık...ben geçtim o motordan kaldı...bana nasıl surat yapıyor kadın nerdeyse beni dövecek.. direksiyon sınavının ilkinde ben kaldım kadının yüzünde güller açıyor neyse bir hafta sonra yine sınava girdim bu defa kazandım ..cumartesiden beri kadının yüzünden düşen bin parça ben kıskanılmak ve taklit edilmek istemiyorum ..tamam kadınların çoğu kıskanılmaktan çok hoşlanır ama ben kıskanılmak istemiyorum...senağlama

2. 3 Şubat 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kiskanilmak istemiyorsan, kiskanildigni düsünmeyeceksin...:nazar:

Aldigmi aliyor, giydigmi giyiyor deyip sinirlenmeyeceksin...:kahve:

Bosvereceksin, nasilki diger eltini umursamiyorsun bunuda umursama güzelim:nazar:

4. 3 Şubat 2009
  5. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Aynen..Üzerinde durmazsan sorun kalmaz..:içelim:

6. 3 Şubat 2009
  7. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu durumda yapabileceğin bir şey yokki o kadının karakteri o..nerden biliyorum benimde üniversitede en yakın arkadaşım(güya)benden ayrılmaz yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez vs vs..ama hep o önde olacak..gerçek dost böyşle düşünmemeli değilmi..ama ben ne zmaan ondan yüksek alsam surat 5 karış olurdu..geceleri kalkardı ders çalışırdı gizli gizli..beni kaldırmazdı..hatta bizim bir hocamız vardı onu n çok eski yıllardan bir öğrencisiyle tanışmış..kızda süper not tutmuş..bir kitabımız vardı oradaki bütün problemleri zamanında adam onlara çözmüş..kızda bizim arkadaşa vermiş...kız vizden finalden acaip yüksek not alıyor..bilmiyorum nasıl oluyor diyor sonra..bir gün evine gitmiştim ondan bişey alacaktım..evde yoktu odasında masanın üstünde koca bir defter duruyor bir baktım bizim sınav sorularının aynısı..nasıl bozuldum..kendimiş enayi gibi hissetmiştim..çünkü ben bişey çözünce hemen herkesi arardım toplardım onlara sorunun çözümünü anlatırdım..
    daha neler neler..bana biri teklif etsin peşimden koşsun,yüzü güler ama içi kan ağlardı..illa o kişiyle dalga geçer bir kulp takardı.vs vs...sonra benim ona olan güvenim azaldı..ama o beni hala o çok yakın arkadaşı olarak görüyor..benim evlenmemi,hamile kalmamı bile kıskandı..o kadar iyi tanıyorum ki artık yüzünden neye sevindi,neyi kıskandı çok rahat ayırt edebiliyorum..canım amlesef böyle devam edecek..o insan biraz zor değişir

8. 3 Şubat 2009
  9. ASXIXYXIXM BEN

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıskançlığı dışında çok iyi onun için kıskançlık krizi tuttumu çok üzülüyorum ben onu hiç kıskanmıyorum....artık ikiz gibi olduk benimher aldığımı ala ala

10. 3 Şubat 2009
  11. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    dıger eltının ne yaptıgıyla ılgılenmıyorsan...bunlanda ılgılenme...kıskandıgını görme...
    eger sevıyorsanda zaten kıskandıgını görmessın...
    eger kıskanıyorsada...demekkı sevmıyorsunuz bırbırınızı...

12. 3 Şubat 2009
  13. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Anladıgın kadarıyla eltılerınle süreklı yüzyüze bakıyorsun yani yakın yerlerdesiniz..O yuzden görmezlıkten gel tatlım.hep bıraradasıız demekkı, eger sen böyle onu tak bunu tak devam edersen(tabı haklı olarak)yarın birgünde elınde olmadan patlayıverırsın ve daha baska sıkınıtlara yol acar..Haklıyken haksız konuma düşersın canımcım..

14. 3 Şubat 2009
  15. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Amaan benim de başıma gelmişti..
    Üniversitedeyken en yakın arkadaşlarımdan birisi ,(ben öyle sanıyordum cahillik işte::::::::::) bana öğrenim kredisi çıkıp, ona çıkmadığını öğrendiğinde ''sana çıkar da bana nasıl çıkmaz, sana çıkmamalıydıı'' diye ağlama krizine girmişti.:1shok:.Düşünün benim şoku..:1shok:

Ben ne yaptım, aldığım ilk kredi ile ona hediye almıştım üzülmesin diye.(cahillik mi iyilik mi enayilik mi bilmem ozamanlar):nazar:

Neyse demek istediğim bu insanlar hep var çevremizde, hatta uzakta aramıycaksın, çok yakınında da olabilir..
    CADIARZU
    Yapacağın tek şey, sinirlerini bozuyorsa bu insanlar, mesafe koyucan, örnek insan olmanın zevkini yaşıycan.:lepi:

16. 3 Şubat 2009
  17. ASXIXYXIXM BEN

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    heh aynen öyle bir tip ben 25 yaşındayım kadım 35 benim ilk çocuğum olmasına rağmen kadın sırf kıskançlığı yüzünden geçen sene 3.sünü doğurdu...birde eşimin yanında sanki ben çocuğuma bakamıyormuşum gibi tavır takınıyor...falan çıldırıyorum

18. 3 Şubat 2009
  19. bahar_1987

bahar_1987 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kıskanılmaz güzel şeydir benim için çok eğlencelidir dert yapma bence