Kıskanc erkekler

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Olga tarafından 6 Eylül 2006 başlatılmıştır.

6 Eylül 2006
    Konu Sahibi : Olga
  1. Olga

Olga Guest

Türk erkekleri niye kıskanc cok. kıyafetler cok söz söylüyorlar

kimse sikayet etmez mi bu konudan

2. 8 Eylül 2006
  3. forest

forest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    valla bu güne kadar karşımdaki insana beni kıyafetimle eleştirecek tarzda birşey giymedim. yerine ve kendime uygun, taşıyabileceğim kıyafetler giyerim.
    bayanların bu konuya dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum. fazla dekolteler bazen benim bile bir bayan olarak dikkatimi çekiyor. bunun ölçüsünü bilmek lazım.
    ama senin kıyafetin yerinde bir kıyafet olduğunda bile sana söz söylüyorsa bu olmaz. giyimime karıştırmam kimseyi. bu, kıskançlığın dozunun aşılması demek olur ve düpedüz baskıya girer.

4. 8 Eylül 2006
  5. HanimAga

HanimAga Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    286
    Olgacim ne tarz giyinmene bagli. Bütün Türk erkekleri bundan sikayet etmezler. Bu bence Türk kültürü ile ilgili....

6. 8 Eylül 2006
  7. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    rus erkekleri niye kıskanç diil olgacıımm:smilewinkgrin:

8. 21 Ağustos 2008
  9. birsin

birsin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kıyafet konusunda benimde erkek arkadaşım sadece dekolte giymemi sevmiyor. Bende yerine göre giyiniyorum ama bazen kaçırıyorum ayarı haliyle ters bişey söylemesede gözlerinden anlaşılıyor bişeyler. İlk zamanlar kızıyordum neden karışıyorsun diye ama etrafta bu kadar yobaz erkek olup benim erkek arkadaşım dönüp hiçbir kızın dekoltesine bakmadığını görünce bunun çokta yanlış olmadığını gördüm.

10. 24 Ağustos 2008
  11. bayanların yerine göre giyinmeleri sart .deniz kenarnda giydiginizi tutup da mesela bizim burda ankarada giyerseniz olmaz.erkek yanınıda size mi baksın yoksa size bakan erkeklere mi bi sınırı olmalı kabul edelim bazı bayanlar abartıyorlar biz bile bakıyoruz.ölçü her seyde önemlidir.aşırı kıskançlık zararlıdır tabi ama erkeğin kadını koruması sahiplenmesi de hoştur bence..kıskanmayan acık giyin hayatım diyen erkekten korkmak lazım diye düşünüyorum.

12. 24 Ağustos 2008
  13. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben kendi nişanlımdan örnek vereyim. niçin başka erkekler sana bakıp iç geçirecek yada yakan bağrın açıksa niçin başka erkekler sana bakarak tahrik olsun diyor. ben yerine göre giyerim kıyafet konusunda değilde biz daha çok gezme konusunda anlaşamayız:))))
    neyse sonuçta hiçbir erkek yanındaki kadına başka erkek tarafından bakılmasını istemez.

14. 24 Ağustos 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Bunu aslında "Türk" diye vurgulayarak ırkçı bir yorum yapmamak lazım diye düşünüyorum.Erkek cinsi olarak ele alabiliriz:)..Bazı sağlıksız kişilikli erkekler yanlarındaki bayan normal bile giyinse vücudunu teşhir ettiği düşüncesiyle sürekli baskı altına almaya çalışır,bazı sağlıklı psikolojiye sahiplerde bu konuları aşmış olduklarından ve karşısındaki insanıda kendi hayat görüşlerine göre seçtiklerinden bir problem yaşamaz va yaşatmazlar

16. 24 Ağustos 2008
  17. EU1

EU1 Guest

benımm abım cok karısır kapalı gıyın kapalı gıyınnn
    karısı acık gıyınıoo

erkek arkadasım acık gıyınn derr
    ama zaman gelınce cok acıkk derr ????

kendını bılmıo bunnar bence

18. 25 Ağustos 2008
  19. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    valla benim babamda aynı erkek arkadaşımda erkek arkadaşım eskiden çok karışıyordu ama aştı yavaş,yavaş babam daha çok geriledi
    ben göçmenim ve göçmenler genelde rahattır benim bilidğim bu genelleme yaptım arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ltütfen!!
    ne amcam öylee ne halam 5 parmak bir olmuyor ama ben sinir oluyorum giydiğimde kolsuz tshirt....bu çok açık oluyor bazen hiç karışmaz anlayamadım ben babamıı
    bu kadar baskı kuracağına bizi anlamaya çalışsa :kızgın::çok üzgünüm: