kıskançlığım hep başıma bela açılyor..:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve secret_88 tarafından 12 Kasım 2009 başlatılmıştır.

12 Kasım 2009
    Konu Sahibi : secret_88
  1. secret_88

secret_88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    355
    Ödül Puanları:
    123
    slm kızlar benim 3 yıldır birlikte olduğum bir erkek arkadaşım var. O şuan şehir dışında okuyor bense çalışıyorum. İster istemez orda bir sürü kız olması onu kıskanmama neden oluyor. Dün de feci bir kavga ettik face ve msn şifresini değiştirceni bir daha giremiycemi söledi. Face de arkadaşlarıyla resimlerini gördüm ama fotolarda hep yanında kızlar var ve bir kız bunu etiketlemiş bende vay efendim nasıl etiketler diye hepsini sildim. Ama sonra tekrar ekledim. Herşeyi anlattığım gibi bunuda ona anlattım anlatmaz olaydım. O demiş beni etiketle diye tabi baya bi sorun oldu. Anlıycanız kıskançlığım başıma bela oluyor o mu hiç kıskanmaz beni kıskansa bile ben bunu anlayamam. Napmam lazım kızlar? Nasıl yenerim şu kıskançlığımı? senağlama :çok üzgünüm: :sm_confused:

2. 12 Kasım 2009
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kıskançlığın ilacı yok :lepi:

ama şunu düşünürsen belki faydası olur..."sen onun sadece sevgilisisin....bu durum sana onun hayatına bu kadar müdahale etme hakkını vermez" facebookmsnnesindeki kişileri silmenden bahsediyorum

4. 12 Kasım 2009
  5. secret_88

secret_88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    355
    Ödül Puanları:
    123
    kızı face nin den silmedim çekilen resimlerde hep bu etiketlenmiş erkek olarak ben o etiketlemeyi kaldırdım ama doğru diyorsun sadece sevgilisiyim onu çok kabullenmişim

6. 12 Kasım 2009
  7. bitterlemon

bitterlemon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ona güven duymak zorundasun. unutma ki bir insan sevgilisini aldatacaksa bunu her şekilde yapabilir vede ruhun bile duymaz. face de yada msn de gördüklerinle yada oralara ettiğin müdahalelerle buna engel olamazsın. veya oralardan bu tarz şeyleri anlayamazsın. ayrı şehirlerde olmak bile önemli değil bi insan bunu heryerde her şekilde yapabilir yapacaksa.. ve erkekler kendilerine güvenilmediğini anlayınca ters tepkiler verebiliyorlar da.. inadına bazı şeyleri yapmak gibi. bu yüzden gereksiz yere sıkmaman gerekir onu.

8. 13 Kasım 2009
  9. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ben de çok kıskancım ama asla msn ve face şifresini bilmem.. kendi şifrelemi de asla vermem.. saygısızlık bu ya resmen.. kıskanmak ayrı özeline özeline bu kadar girmek ayrı.. sevgilisi sevdiğim dedi kız sensin bunun keyfini çıkar normal arkadaslarına takılma olacak tabi hepimiz toplumda yaşiyoruz arkadaslarımız çevremiz olacak kendini soyutlamasına gerek yok çevreden bi sevgilisi var diye.. bırak etiketlesin arkadasları ne var bunda canım ya. bi tane sevgilisi olur koluna takar bu benim sevdiğim kız der senin yerin apayrıdır ama arkadasları çevresi olmicak onlarla görüşmicek diye bi kural yok bu kadar özeline girmeyin bu kadar kafese sokmaya hayatını kısıtlamaya çalışmayın walla olan size olur.. sevgilisi olmanın tadını çıkarın..

10. 13 Kasım 2009
  11. umram

umram doğmak ölmekle başlar Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu kadar kıskanma belki uzakta diye bunu yapıyorsun

12. 14 Kasım 2009
  13. mahsunmenekse

mahsunmenekse Ada Maria :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    canım çok büyük bir hatadasın...onu söyleyim sana ..böyle kıskançlık yaparsan sen kaybedersin..böle eften püften şeylere dırdır yaparsan karşındakini sıkar bu..biliyorum çok zor ama biraz da umursamaz olmayı dene bence o zaman herşey daha farklı olur diye düşüyorum ama böyle hem kendine yapmış olursun hemde karşıdakini bıktırırsın güzelim..
    ayrıca bir düşün baklaım sevgilin senin facene girse kafasına göre düzenleme yapsa bu senin ne kadar hoşuna giderdi ?:teselli: