Kıskançlığın belirtileri nelerdir?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 22 Eylül 2007 başlatılmıştır.

22 Eylül 2007
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Bir bayan bir bayanı kıskanıyorsa bunu nasil belli eder, nasil anlarsiniz? Sizin mutlu bir olayiniz uzerine veya hicbirsey yokken de olabilir

2. 6 Ocak 2009
  3. oyuncu1234

oyuncu1234 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    eğer bir kadın bir kadını kıskanıyorsa altında mutlaka onun gibi olma isteği vardır.. belirtileri şöyle olabilir. eğer yakın bir arkadaşınızsa yapmacık, içten olmayan tavırlar, aşırı iltifat ya da sizinle ilgili hiç yorum yapmaması, gereksişz yere size surat yapması, sizi taklit etmeye çalışması ki bu çok bariz bi belirtidir.. şu an sayabileceklerim bunlar. aklıma geldikçe yazarım...

4. 6 Ocak 2009
  5. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben kendi eltimden örnek verebilirim mesela... gereksiz yere bana surat yapar, burnunun ucuyla konuşur benimle ( ben senden daha üstünüm havasında halbuki öyle bir durum yoktur ), bir şey giysem, çaktırmadan beni süzer, ha bir de kaynanama '' o ayak ayak üstüne atsın otursun, yarın sizin gözünüzde benden daha kıymetli gelin olur'' der...yanii böyle şeyler..

6. 6 Ocak 2009
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    yüz ifadesine öyle bir yansır ki, o haset bakışları görmemek ,mümkün olamaz. direkt anlaşılır.....:nazar:

8. 6 Ocak 2009
  9. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    bir kadın bir diğer kadının kıskançlığını mutlaka hisseder, konuşma şeklinden, bakışlarından, sizin sevindiğiniz bir olayda yada durumda hevesinizi alabilecek yaptığı konuşmalardan,sizi incelemesinden, bir çok kişinin iltifat ettiği bir şey hakkında hiç yorum yapmamasından vs vs.. Çok rahat anlayabilir

10. 7 Ocak 2009
  11. schnitCELL

schnitCELL £PİRELİ PİRELLİ GÜZELİ£ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iş hayatımdaki tecrubemle sabittir...:lepi: kesinlikle,

1-dalga geçer...........ki,genelde alaya aldığı beğendiğini şeydir -tatlicadiarzu-

2-konuşmaz.............hasedinden çatlama sessizliğidir :1closedeyes:

3-agresiflik...............durduk yere hır çıkartır,saldırganlaşması moral bozukluğundandır :kızgın:

4-rekabet.................başarıda dahil tabii...genelde,aynı kıyafet ve eşyalarla bir müddet sonra ikiziniz

kadar yakın olursunuz birbirinize....:1shok:

Son düzenleme: 8 Ocak 2009
  12. 7 Ocak 2009
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    şakkıdıher tavrı ile farkettirir kıskanan kadın kendini..

14. 7 Ocak 2009
  15. whiterose

whiterose Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    o kadar belli edioki kendini müneccim olmaya gerek yok:nazar:
    ama benim anladığım en kesin özellikler hemen kusur bulmaya çalışıp kendiyle karşılaştıran cümleler kurmasışakkıdı

16. 7 Ocak 2009
  17. pinar79

pinar79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    valla bu kıskançlıklardan o kadar sıkıldım ki anlatamam.bazı insanlar başkalarının hayatında mutlaka kıskanacak bişeyler bulurlar.bunlarıbulanlarda genelde kadınlardır.bana göre ya o kişilerin elleri boştur,ya evliliklerinde problemler vardır yada genettiktir.onun için ben insanlarla çok sıkı fıkı olmuyorum.çünkü bunun zararını yeterince gördüm.kıskanan kadın kendini konuşmalarıyla bakışlarıyla mutlaka belli ediyor