Kıskançlık..Artık ne yapacağımı bilmiyorum..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve dkydgr tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : dkydgr
  1. dkydgr

dkydgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar.Ben üniversiteye hazırlanıyorum.3 senedir beraber olduğum sevgilim de üniversite okuyor.Benden çok uzakta aramızda kmler var..:1no2:
    İlişkimiz çok güzel devam ediyordu.Yani birbirimizle çok iyi anlaşırız.Aramızda kolay kolay sorun çıkmaz.Ve onun beni sevdiğine gerçekten inanıyorum..

Gel gelelim onun aynı okulda okuduğu bir kız arkadaşı var..Bu kız nasıl desem,her erkekle gezen takılan tipten.Benim en sinir olduğum tiptir.Mesela sevgilimin başka kız arkadaşları da var,onlara karışmam.Ama bu kız beni deli ediyor.Mesela bir geziye gidecekler en önden o illa gelicek...Araba olduğu zaman sevgilimde illa onu gezdiricek.Her şeye burnunu sokuyor.:kızgın: Anlıcağınız..
    Bende kıskanıyorum tabi heryere onla gitmesine.Ama sevgilim..Sen bana güvenmiyormusun dan giriyor o benim arkadaşım sıradan kardeşim gibi görüyorum ben onundan çıkıyor konuşma..Artık çok yoruldum.O kızı hayatından çıkar yoksa beni çıkar dedim..İkisini de kabul etmiyor.Gene tartıştık ve ara vermeye karar verdik.
    Sizce ben ne yapmalıyım?Şimdi sürekli o kızdan bahsedince eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüyor gibi oldum..Ki sevgilimin ona bakmadığına da adım gibi eminim.Ama işte dayanamıyorum.O kızdan nefret ediyorum..Of...Aramızı nasıl düzeltebilirim ve bundan sonra nasıl davransam? Takmıyomuş gibi mi yapsam..Fikirlerinize ihtiyacım var..kaydirigubbakcemile5

2. 3 Ağustos 2010
  3. dkydgr

dkydgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yorum yokmu:çok üzgünüm:

4. 3 Ağustos 2010
  5. coolfire

coolfire Rabbim Hamdolsun..!! Üye

Beğenildi:
    157
    Ödül Puanları:
    113
    Kıskanmakta haklısın bende olsam bende kıskanırım ama erkek arkadaşın senin bu durumdan rahatsız olduğunu bildiği halde niçin kızla aralarına biraz mesafe koymuyor onu anlamadım.Ya o ya ben durumuna gelmeniz biraz saçma olmuş ama demekki okadar sıkıfıkılar.Rahatsızlığınızı dile getirerek konuşarak çözebilirsiniz ancak ara vermek mişş takmıyomuş gibi yapmakmışş bunlar çözüm değil.Mesafe koyucak arkadaşım ne yani sen rahatsız olucaksın ama halden mennun gibi mi davrancaksın..Okadar konunun üzerine de gitmeyin sakin sakin halledin konunuzu..Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun

6. 3 Ağustos 2010
  7. Rheiaa

Rheiaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Belki iyi bir yorum değil ama ben olsam ya o ya ben keyfin bilir der resti çekerim kaydirigubbakcemile3 ;Ama sen bana uyma madem seviyorsun.
    Gerçi ben sevsemde böyle yaparım ama arkasından üzülmem.
    Sen eğer arkasından üzülürüm dersen BENCE ; Git kızla konuş Sevgilimden Uzak Dur falan De Sevgilinede bu olayı unutmuş gibi yap :KK3:

8. 3 Ağustos 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

sen haklısın niye geri adım atıyorsun ki

ya o ya sen

seni seçemiyorsa zaten bitmiştir:nazar:

10. 3 Ağustos 2010
  11. dkydgr

dkydgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Haklısınız.Ama kıza en az bir değer verdiğini görsem bitiricem.O da yok.Sadece arkadaş olarak grupta takılıyolar.Engel olamıyorum.Ama bana biraz inat da yapıyo gibi geliyo.Ben taktıkça söyledikçe işler daha kötüye gidiyo..Bilmiyorum ters tepiyo belkide ona daha yakınlaştırıyorum böyle yaparak.Bi sene kaldı okulun bitmesine.Bir daha asla görüşemiceğini biliyo..:kızgın:

Sözlenmeyi düşünüyorduk..Allah'ım onu bile etkiledi bu:nazar:

12. 3 Ağustos 2010
  13. dkydgr

dkydgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Onu da denedim canım ama kızı görseniz yani anlatılcak gibi bişey değil.Benim sevgilimin onun için en ufak bi değeri yok.Sadece kullanmaya adam arıyo.Bütün erkeklere karşı böyle.Ya diyorum yarın öbür gün sana tekmeyi koycak o zaman bana gelip de ... bunu yaptı deme sakın.Ben demiştim derim diyorum.Ben biliyorum ne olduğunu bana anlatma onun nasıl biri olduğunu diyo.Ayrıca o gruptan başka bir kızla konuştum yani sevgilimin en yakın arkadaşlarından biridir ve çok iyi bi kız..Bana dediği şuydu çok kötü bi kız berbat yani haklısın ama ....(sevgilim) asla ona yanlış bi hareket yapmasına izin vermedi bu güne kadar ona yanlış yapamaz o aradaki mesafeyi korumayı biliyo korkma dedi..:KK43:( Bilmiyorum bunu duyduktan sonra acaba ben mi abartıyorum dedim..benneyaptımki

14. 3 Ağustos 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

ona değer vermiyor mu diyorsun:nazar:

o iki seçenek arasından seni seçemiyor ve sen hala ona değer vermediğini düşünüyorsun akannehir

değer vermeseydi "elbette sen" demez miydi:nazar:

16. 4 Ağustos 2010
  17. *KurabiYe*

*KurabiYe* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Sana inat yapıyorsa sevgilin sende ona inat yap
    Kararlı olduğunu göster
    Bir süre konuşma , zaten seni ararmazsa ve hala arkadaşlıkları devam ediyorsa onu seçmiş demektir..
    Sende yoluna bak..Tek erkek o kalmadı..

18. 4 Ağustos 2010
  19. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Aynı durum başımdaydı ve çok iğrenç bir sıkıntı çektiğini anlayabiliyorum canım. Öncelikle Allah yardımcın olsun. Sevgiline kızın kötü özelliklerini gösterdiğin halde o sana bende biliyorum onun ne mal olduğunu diyorsa artık diyecek bişey kalmamıştır maalesef. Senin yapman gereken sevgilinle aranı daha iyi tutmak, o kıza en ufak bir açık kapı bırakmadan bunun sahibi var izlenimini daha çok vermendir bana göre. Yani ben aynen bunu yaptım. Ki en son restimde ikisinide karşıma alıp aynı anda çok güzel ağızlarının payını verdim ve bu arkadaşlık burada son buluyor hadi kızım naş dediğimi hatırlıyorum ama benim sabrım cidden tükenmişti. Biraz daha sakin ol canım. Alttan alma sadece bekle. Eğer alttan alıp ara verdiğiniz halde görüşme isteyen kişi sen olursan korkarım erkek arkadaşın ukala bi hal almaya başlayabilir ve hiç bir restini görmez bundan sonra.