Kıskançlık diye düşündüm

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve aysesat tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

24 Ocak 2010
    Konu Sahibi : aysesat
  1. aysesat

aysesat YiĞit 31/07/2008 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar benim oğlum 5 gün önce sünnet oldu,annem yardım etmek için geldi aynı şehirde oturduğumuz için ,kayınvalidem ise yarın sabah burda olacak,gelmeyecekti aslında,tüm ülke soğuktan ölüyor ve kayınvaldem çok üşür,ama kıskançlık krizlerine girdi kadıncağız
    yaşlandı gitti, ama demekki bu illet duygu hiç yok olmuyor,annem geldiya bakmak için,annemle telf konuşurken "şu ayşede 1 çocuğa bakamadı ben 6 tane büyüttüm deyip durmuş,çok komik annem sorun yapmaz ,duymazdan gelir hep onun laf sokmalarını ama onun gelmesini kıskandı diye düşündüm bende,annem gider gitmez damladığına göre....
    haa büyüttüğü çocuklara da baksan biri karısını aldatır sokakta kalır,diğeri 2 çocuklu uygunsuz bir kadınla evlenir ,bir kızı babası yaşındaki adama kaçar,biri din değiştirir,.... utandım aslında bunları yazarken ,nede olsa benim ailem sayılıyor artık, gelsin ama ben problem yapmam hiç,daha önce yaşadığımız sorunları hatırlayanınız vardır belki,unuttum gitti...ama böyle gıcık laflara karşı cevap verirsem çok sert oluyorum,tatlı tatlı cevap veremiyorum
    umarım gelince yenilerini çıkarmaz,ben çok sabrediyorum ama patlayınca hiç iyi olmuyor,beni patlatmaz umarım alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

Son düzenleme: 24 Ocak 2010
  2. 24 Ocak 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım madem öyle bakmayı bilmiosun gelince bırak cocuguna o baksın karısma sen hiç bişi dersede ben bilmiyorum bakmayı sen 6 cocuk büyüttün benden tecrübelisin dersin olur biter

4. 24 Ocak 2010
  5. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    konuşma tarzınız hiç hoş değil.2 çocuklu bir kadınla evlenmek ayıp mı günah mı?2 çocuklu kadınla evlendi diye düzgün olmayan insan mı oldu.

babası yaşında birine kaçtıysa kız,bu onun hayatı,aşık olmuş kaçmıştır ne var bunda,benim tanıdığım çok kişi var yaş farkına rağmen evlenen.kızının babası yaşında birine kaçması o kayınvalidenizin adam gibi çocuk yetiştirmediğini göstermez.

ayrıca din değiştirmesi de yine onların kendi tercihi.ne hakla etiketliyorsunuz anlamıyorum.

yazdığınız kadarıyla da önemli bir sorun göremiyorum,ha önceden konu açmış olabilirsiniz ordan sıkıntılarınızı bilen olabilir ama adı üstünde yeni konu,ve fazla açıklayıcı bulmadım yazdıklarınızı.

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Ocak 2010
  6. 24 Ocak 2010
  7. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Kaç gün kalacak?Yatılı mı geliyor?Bu arada kayınbiraderinizden kurtuldunuz mu ?
    Ne çok soru sordum.:kedi:

8. 25 Ocak 2010
  9. aysesat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o sizin görüşünüz ben size katılmıyorum,bekar birinden bu yorumu almak normal bana göre,inşallah böyle sorunlarla karşılaşmazsın ama ,,yazdıklarımın hepsimi normal .... gelsin tabiki,,gelmesini
    sorun etmedim dedim zaten yazdıklarımı sadece paylaşmak istedi sizlerle:)))

Son düzenleme: 25 Ocak 2010
  10. 25 Ocak 2010
  11. mahmuriye

mahmuriye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kıskanmıştır canım. özellikle istisnalar kaideyi bozmaz ama kaynanalar kız annelerini öyle bir kıskanıyorlar ki ellerinde olsa yanımıza yaklaştırmayacaklar. biz de ağaç kovuğundan çıkmadık be kaynana!

12. 25 Ocak 2010
  13. aysesat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayrı şehirden geliyor işte ,yatılı geliyor ama kaç gün kalır bilemem,,,eşimin annesi,
    benim annem nasıl değerliyse benim için eşimin anneside onun için o kadar değerli ,,,gelmesi kalması benim için kesinlikle problem değil,sadece lafını pek bilmez,,idare edeceğim

kaynım konusunu hatırlamışsınız,onun yüzünden kayınvaldem tavır almıştı bana aslında ama gelince göreceğiz işte asıl tavrını,,

kaynım gelmiyor,,o konuda rahatımbayanssulusmile

14. 25 Ocak 2010
  15. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188

Laf çarparsa ,sen de tatlı tatlı lafı gediğine yerleştir.kaydirigubbakcemile3
    Kaynının artık gelmemesine de sevindim.yerimseniben

16. 25 Ocak 2010
  17. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    ay su kadar cocuk buyuttm bu kadar cocuk buyuttum lafına ıfrıt oluyorum ya
    napalım buyuttysen buytunde basımıza prof mu oldunuz anlamadımkı banamı buyuttun banane ay gıcık oluoyrum bu lafa ya

18. 25 Ocak 2010
  19. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.671
    Ödül Puanları:
    163
    Kayınvalideniz belkide torunu sünnet olduğu için gelmek istiyordur. Hakkı değil mi? Ayrıca tüm ülke soğuktan ölüyor ama Antalya'da millet denize giriyor. Yani kayınvalideniz üşüyorsa Antalya'ya gitmek onun için en doğru karar olmuş. Orada soğuk yok. Isınır böylece.
    Daha önceki sorunlarınızı bilmiyorum ama bence kayınvalideniz gelmese bu seferde oğlum sünnet oldu kayınvalidem gelmedi diyebilirdiniz.
    Bırakın gelsin kadıncağız.
    Ayrıca kayınvalidenizin söylediği o lafı bana annem hala bu yaşımda her gün defalarca söyler. Eskilerin genel tavrı bu malesef. Bence takıntı yapmayın.
    Ailenin diğer fertlerinin yaptıkları özelleri olup, kimseyi ilgilendirmez. Haaa size zararı dokunur o zaman bir şey diyemem.