kıskançlık

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve fulyaaaa tarafından 3 Eylül 2010 başlatılmıştır.

3 Eylül 2010
    Konu Sahibi : fulyaaaa
  1. fulyaaaa

fulyaaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sevgiliniz sürekli sizi kıskanıyor mu? arada sırada tabiyki kavgalarınız tartışmalarınız oluyordur.. bunlar özel nedenler değilse söyler misiniz ben erkek arkadaşımla sürekli bu nedenden dolayı kavga ediyorum normal mi bilmiyorum çok kıskanıyor bu yüzden sizinkileri merak ettimCADIARZU

2. 3 Eylül 2010
  3. nil88ay

nil88ay MUTLU :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    konu tekrarı....

4. 3 Eylül 2010
  5. su_peri

su_peri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    evet ben evlendim arkadaşlığımız nişanlılığımız dönemindede çok kıskançtı eşim.yok şunu yapamazsın falan :) birde tabirleri vardı:) mesela benim en büyük hayalim bi arabam olmasıydı.yooook kesinlikle o varken ben araba kullanamazmışım.şimdi bir anda aklıma gelen bu.ehliyet bile alamazsın diyodu.şimdi kendi aldırdı ehliyeti.üstüne üstlük araba bile aldı.mesela kalabalık otobüslere binmemi istemez.okulda saçıma başıma özen göstermemi istmez.ben çirkinken daha güzelmişim :KK70: öyle der :)) sonra evde camları silmemi istemez dışiardan gören olurmuş :KK70: o siler.hem boyumda yetmezz benim camlara iyi oluyor.zamanla herşeye alışıyorlar.lafta kıskançlık çok oluyor ilişkilerde.sonra geçiyor.yani yapamazsın dediği şeyleri kendi öylesine yap demeye başladı.hee diyip gülüp geçmek lazım.kaydirigubbakcemile5

6. 3 Eylül 2010
  7. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.593
    Ödül Puanları:
    238
    Seven kıskanır.
    Dozunda tabii

8. 3 Eylül 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sırnaşık şey bu kıskançlık faydalı bir şey sempatiksalakcinni

bu yöntemi kullanmak lazım.

perde asarkende dışardan görülüyoruz :roflol:

10. 3 Eylül 2010
  11. merve90

merve90 aşkımsınn senn:)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    neleri kıskanıyo mesela

12. 3 Eylül 2010
  13. balizza

balizza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim bitanemde çok kıskanç...
    mesela benim fazla gezmami sevmez,evde oturayım ister :kedi: aradığı zaman ilk olarak 'nerdesin?' diye sorar.evdeyim dersem çok mutlu oluyor,aferin diyor kaydirigubbakcemile3 eğer dışardaysam sorgu başlıyor: nerdesin,ne işin var orda,ne zaman bitecek işin,fazla oyalanma eve git...kaydirigubbakcemile
    farklı şehirlerde olduğumuz için biraz abartıyor haliyle sositososito
    sonra kıyafetlerime de karışır,dar giyinmemi istemez....arkadaşlaırımı didik didik eder.bi arkadaşımla buluştum falan desem hemen adını sorar :KK1: hiç erkek arkadaşım yoktur sayesinde :hulya:
    güzel giyinmemide istemez,dikkat çekme der: ) arkadaşın dediği gibi asla ve asla araba kullanmama izin vermez,evlenince ben dururken sen kullanamazsın der :2: şuan ehliyete yazıldım ona bile bi sürü laf etti :sinifsinif: ne gerek vardı zaten kullanmayacasın deyip duruyor kaydirigubbakcemile
    düğünlere,kına gecelerine gitmemi kesinlikle istemez,kütüphanede değil evde çalışmamı ister

14. 3 Eylül 2010
  15. kajmerice90

kajmerice90 Guest

Benim sevgilimde öyle çok kıskanır:) düğüne,çarşıya gitmemi istemez.arkadaşların dediği gibi bnmde hiç erkek arkadaşım yok :1rolleyes: askılı giymemi istemez,arkadaşlarımın hepsiyle tanışmak ister.beğenmedikleriyle görüşmemi istemez.hatta göz kalemi ve ojemede karışır :KK70: Türk erkeğinin yapısında var galiba kıskançlığı abartmak :)

16. 3 Eylül 2010
  17. fresa

fresa ...aşktanda öte ... Üye

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    153
    fazla kıskanç erkek kesinlikle hastadır ve tedaviye ihtiyacı vardır fazla kıskanmam nerde duracağımı bilirim fazlada kıskanılmam buna müsade etmem o duruma getirmem dozunda herşey ufak kıskançlıklar sevgiyi besler ilişkiye renk katar ilerisi hastalık

18. 3 Eylül 2010
  19. fulyaaaa

fulyaaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende aşırı kıskançlığı hastalık olarak görüyorum:uhm: