KıskançlıkKrizleri.....

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve KALB!M tarafından 13 Ocak 2008 başlatılmıştır.

13 Ocak 2008
    Konu Sahibi : KALB!M
  1. KALB!M

KALB!M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet kıslar kıskançlık krizlerine girdiğiniz anlar varmı? bu anlar hanig anlardı? en çok ne zaman kıskançlık yaparsınız veya yaptınız ? haydi bakalım dökün içiniziiiiiii a.s.

2. 13 Ocak 2008
  3. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.kıskançlık sigara gibidir sigarayı içtikçe yanarsın kıskançlık yaptıkça da tükenirsin.
    2.kıskançlık içini kemiren bir kurttur.
    3.kıskançlık az çok değildir ya kıskançsındır ya kıskanç.dozu yoktur.
    4.kıskançlık hem sana hem karşındakine zarar verir.
    5.kıskanç insanlarıda seven olur.ama bu halleri o sevgiyi tüketir.
    6.kıskançlık yüzünden biten çok evlilik var.boşanma davalarında kıskançlık yüzdesi küçümsenmiyecek kadar çok.
    7.kıskançlık beyni hükm aldığı zaman boş konularda bile kıskançlık canavarı oradan ellerini çıkarır.ve hem sizi hem karşınızdakini boğazlar.mecazi anlamda yani zarar verir.
    8.kıskançlık kusmak gb bir şeydir karşınızdaki kustuğunuzu görünce midesi bulanır ve bu arada sizin mide bulantılarınızda artar.
    9.çevrede kıskanç insan diye dedikodunuz yapılır.dedikodu malzemesi olursunuz.
    10.kıskançım diye övünen insan yoktur.istisna.bu yazımdan sonra ben kıskançım ve mutluyum diyen çıkarsa bilmem.demekki bir gün tükeneceğinin farkında değil.

4. 13 Ocak 2008
  5. KALB!M

KALB!M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım bu yazın için fisfisfis

6. 13 Ocak 2008
  7. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önemli değil arkadaşlar.ben teşekkür ediyorum okuduğunuz için.

8. 14 Ocak 2008
  9. mesela ben en çok sevgilim başka kızları süzerse çok kıskanırdım ama kıskandığını belli etmeyeceksin yoksa şımarıyorlar....yerimseniben ayrıcada kıskançlık varya iyi bir şey değil tabi dozunda yapılınca güzel oluyor...:1closedeyes:

10. 14 Ocak 2008
  11. DeveKuxsxu

DeveKuxsxu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıskançlık mı:1shok:aşmaya çalıştığım en kötü huuyumdur:çok üzgünüm:
    en çok ta eşimin haddini bilmesine rağmen (benim yanımda olabilir:roflol:kıskancım ben:roflol:) böyle çok samimi yakın davranan tiplerle muhabbetlerde yaşarım...Çok üzgünüm çoookya ama pek eşime belli etmemeye çalışırım:dilcikar:

12. 14 Ocak 2008
  13. EU1

EU1 Guest

en güzeli belli etmemek.erkekler için çok sıkıcı bi konu bu.hemen sıkılıyorlar.azcık çaktırmadan dokundurmak lazım.yoksa suç mutlaka üstümüze kalır

14. 14 Ocak 2008
  15. KALB!M

KALB!M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet erkekler sıkılırlar ama bazılarınında hoşuna gider demi ama bence dozunda oldugu sürece kıskanmakta kısnaknılmakta güzel ben emsela çooooooooook kıskanırım ama beli etmem çok bizden başak kısnkanan yok galibaaaaaaa

16. 14 Ocak 2008
  17. EU1

EU1 Guest

bende çok kıskanırım ama belli etmem.bide hemen unuturum eğer gerçek bi olay yoksa.çünkü şüphe insanın içine bir kere girdimi o ilişkide sorunlar başlıyor mutlaka.hem güvenmek lazım hem de çaktırmadan arkasını kollamak

18. 15 Ocak 2008
  19. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.087
    Ödül Puanları:
    488
    Kıskanç olduğumu kolay kolay göstermem ..Gösterirsemde şakayla karışıkkk:mymeka:

Bazı basit konularda kıskanmışımdır..Ama bellide etmem nede olsa basit:dilcikar:
    Bazen konunun hedefi kendim yapar onu kıskandırırımlaelaelaelaelaesırnaşık şey