Kıskançlıktan kurtulamıyorum... Yardım edin

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zafergamze tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : zafergamze
  1. zafergamze

zafergamze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben kocamı gün gectikçe daha cok kıskanıyorum sanki her an beni bırakcakmış beni aldatcakmış gibi geliyoo bu düşünceden kurtulamıyorumm kafayı yiyicem yaa yardım edin.üstelik 7 aylık hamileyim bu stres beni öldürecek napmalıyım bundan kurtulmalıyım.cook huzursuz ediyo bu beniii senağlama

2. 26 Şubat 2009
  3. duygu_beyto

duygu_beyto Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sizi bun dusunmeye iten bişey mi war?yani size bunu dusunduren bi sebep war mı? yoksa acaba hamileligin hassasiyeti olabilirmi bu?

4. 26 Şubat 2009
  5. nur.sima

nur.sima Guest

hamile dünyalar tatlısı bi eş siniz niye aldatsın ki sizi lütfen kendinizi üzmeyin a.s.

dunyanın en iyi kadını ve dunyanın en tatlı en şirin bebeğini siz koruyorsunuz kolluyorsunuz , bence eşiniz sizin hakkınızda bunlar düşünüyo kaydirigubbakcemile5

6. 26 Şubat 2009
  7. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım bence hamileliğin verdiği duygusallık eşine seni daha çok bağlamış ve kaybetme korkusu uyanmış.bende bir düşük yaşamıştım çok erken olmasına rağmen eşim eve biraz geç gelince nerdeydin sen diye ağlamaya başlıyordum.2 ay sonra bebeğin doğunca herşey geçicek Allahın izniyle sen sıkma canını

8. 26 Şubat 2009
  9. glsh85

glsh85 Guest

eşine sıkı sıkıı sarıl dusunme böle şeyler ...

10. 26 Şubat 2009
  11. zafergamze

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yok canım yaa eşimin böle şeylerle alakası yok aldacak bi eşe benzemiyo hiç bi yanlışıda olmadı ama nebileyim ben öle düşünüyorum ve korkuyorumsenağlama

12. 26 Şubat 2009
  13. zafergamze

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bilmiyorum kızlarrr çok kötü bi düşünce yaaaaaaaaa beynimi yerinden söküp atasım geliyo.dediğiniz gibi belki hamileliktendir

14. 26 Şubat 2009
  15. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    bence de hamileligin verdigi bir duygulsallik canim...
    baska seylere odaklanmaya calis...

16. 26 Şubat 2009
  17. canım bi uzmandan yardım alabilirsin. bu şekilde kendine ve dolayısıyla bebeğini kötü etkilersin..

18. 26 Şubat 2009
  19. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ah cnm demek huyunda da vardı ,,şimdi hamilelikte de daha bi yoğun hissediyosundur...

Düşüncelerinin temelinde hep eşin var sanırım ondan bu kadar kıskanıyosun...Artık eşini düşünmekten vazgeç,,,"ben" diye başlayan düşünceler ve cümleler kurmaya başla.Hayatının merkezine "kendini" koy "eşini "çıkar merkezden...Bak herşey nasıl da farklı görünecek gözüne...

Tabi anlatması kolay biliyorum ...

Bunu kendin başarmaya çalış, daha da olmadı yardım al cnm uzmanından...Ama sakın bu şekilde düşünmeye devam etme, bebişini düşün...Hem bi yerden sonra eşine de yansır , huzurunuz kaçar.Ona belli etmeden gerek kendin hallet ,olmadı konunun uzmanından yardım al...

Son düzenleme: 26 Şubat 2009